Медсестричка• 13 июля в 01:56
Відносини з чоловіком
Відносини у нас давно, бувало різне, одружені 4 роки, дитині майже 3. З народженням дитини ми наче стали батьками, а як чоловік і дружина померли. Я 24/7 з дитиною, він працює. Приходить: вечеря, сон. З дитиною грається і т.д., але я відчуваю вигорання від декрету мабуть. Йому важко на роботі. Все в загальному якось важко, відносини ніякі. Хочеться більше емоційної близькості, розмов, обійм, та і секс раз на 3 місяці мабуть. (не зраджує, він наче в депресії, ледь вивозить). Скоро 30, а мені так сумно якось і тошно(
І от скажіть, це норм, так і живуть люди все життя в шлюбах? На жаль, у мене немає хорошого прикладу сім’ї, мої батьки розлучені, родичі або теж розлучені, або жінки терплять алкашів. На фоні цього я думаю, що не все ж так погано, може я вигадую? Оце душа в душу лише у фільмах. Але так самотньо..
Медсестричка
• 13 июля в 01:58
Ответ дляМалинка
Вы с ним говорили об этом?
Звісно, толку ніякого
Love_Love_Love_• 13 июля в 01:59
Душа в душу це не лише у фільмах, але і себе не варто гризти, буває всяке і все можна змінити, просто варто знати дві важливі речі:
1. Нічого в житті не зміниться саме по собі, над всім потрібно працювати.
2. Абсолютно все можна отримати, але цим потрібно займатись.
Ananasprotivogaz• 13 июля в 02:11
Было разное...? Что? Уже стоит задуматься. Так в браке живёте только вы и ваше окружение.
Люблю Украину• 13 июля в 02:13
Ответ дляAnanasprotivogaz
Удалено администрацией...
Гореотума• 13 июля в 02:14
Ні, не у всіх так. Жаль, що не бачили інших прикладів. Може криза у вас в стосунках. Шукайте час для проведення тільки вдвох: побачення, кіно, концерт, прогулянка і т.д., якщо такої змоги нема, то хоч потеревеніти, поки дитина спить, келих вина, той же фільм з подальшим його обговоренням, різноманітність в сексі, раз в 3 місяці це зовсім не ок для тих років, які ви разом. Якщо відчуваєте від чоловіка прохолоду і розумієте, що ви йому не дуже цікава, то зробіть своє власне життя цікавим: хобі, курси, книги, зустрічі з подругами, спорт, вилазьте з рутини і буденності. Станьте цікава сама собі і зробіть так, щоб ваше відображення в дзеркалі вам самій подобалось. Домашні тренування чи спорт зал, догляд, гардероб… не вручайте дитину чоловіку і на цьому все, в 1 вихідний хоча б плануйте сумісний з дитиною і вами двома час: маленькі подорожі в нові місця, активності, сумісні походи в кафе
Ananasprotivogaz• 13 июля в 02:15
Ответ дляЛюблю Украину
Удалено администрацией...
А вы?
или подруга по несчастью? Ну так может надо начать с того что было разное? И не спешить с такими связывать свою жизнь?
Медсестричка
• 13 июля в 02:18
Ответ дляAnanasprotivogaz
А вы?
Було різне у відносинах, а відносинам вже 10 років. Так, бувало що і розходились. Але в шлюб вже йшли усвідомлено.
Дякую за корисні коментарі, нетакуся
ПотеряласЯ Я...• 13 июля в 02:18
У вересні дитину в садок, вам це допоможе від вигорання. Може вийде якийсь підробіток вам, хоч щось. Далі вже побачите. Ви ж тему створювали, бо відчуваєте, що потрібно щось міняти. От і міняйте .
Люблю Украину• 13 июля в 02:18
Ответ дляAnanasprotivogaz
А вы?
А вы всегда такая умная/ ый?
Ananasprotivogaz• 13 июля в 02:20
Ответ дляЛюблю Украину
А вы всегда такая умная/ ый?
Всегда. Чего не скажешь о вас.
Люблю Украину• 13 июля в 02:21
Ответ дляAnanasprotivogaz
Всегда. Чего не скажешь о вас.
Ахах, а что вы обо мне знаете?
Ananasprotivogaz• 13 июля в 02:22
Ответ дляЛюблю Украину
Ахах, а что вы обо мне знаете?
Уже достаточно
. Чао. Не скучайте
Люблю Украину• 13 июля в 02:22
Ответ дляAnanasprotivogaz
Уже достаточно
. Чао. Не скучайте
Какао))
Медсестричка
• 13 июля в 02:22
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так, в садок вже будемо вести. А далі? Адаптується і я на роботу. То ж з чоловіком з часом налагодиться чи піде це все на дно 🤔 не знаю, морально важко
Люблю Украину• 13 июля в 02:23
Ответ дляМедсестричка
Налагодиться
Ananasprotivogaz• 13 июля в 02:24
Ответ дляЛюблю Украину
Такое)) чао-какао
Так вам чай или какао
может лучше винца?
Люблю Украину• 13 июля в 02:25
Ответ дляAnanasprotivogaz
Так вам чай или какао
может лучше винца?
Боже, вы не знаете эту шутку про чао-какао?
Ananasprotivogaz• 13 июля в 02:26
Ответ дляЛюблю Украину
Про чай? Или про какао?
Люблю Украину• 13 июля в 02:26
Ответ дляAnanasprotivogaz
Про чай? Или про какао?
Удалено администрацией...
Ananasprotivogaz• 13 июля в 02:27
Ответ дляЛюблю Украину
Удалено администрацией...
Потому и разбежались все.
с занудными так всегда .
ПотеряласЯ Я...• 13 июля в 02:28
Ответ дляМедсестричка
А далі, трохи відійдіть від декрету, відпочиньте вдома, як попустить, тоді можна попрацювати. Як раніше точно не буде, бо дитина внесе корективи. Треба звикати. На роботі будете з часом скучати за дитиною. Головне, не йдіть на погані умови праці, щось лайтове. Інакше, почнеться вигорання на роботі)
Медсестричка
• 13 июля в 02:33
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Роботу можна змінити, з чоловіком складніше 😁
ПотеряласЯ Я...• 13 июля в 02:33
І взагалі. Шлюб- це ваша програма. От як жили ваші батьки чи ваша мрія. Ви знаєте, яким повинен бути шлюб? Як вам би подобалось? От з цієї точки думайте. Я б хотіла…
Що конкретно не влаштовує? Чоловік не запрошує, не дарує, мало уваги? Бо ви мамка, не сексі, може ще щось. Порівняйте себе до і після дитини. Що з вами сталося? Сюди входить все, ваш стан, ваша зовнішність. Міняйте все, що не влаштовує, зараз. Бо іншого життя не буде.
ПотеряласЯ Я...• 13 июля в 02:41
Ответ дляМедсестричка
А чоловік йде за вами. Ви керуєте. Він реагує на ваш стан. І повірте, рятувати вас ніхто не буде, беріть справи в свої руки. Бо якщо ви будете думати, що він там вам не дає, ви впадете в стан жертви. А це погано для вас особисто. Зараз ви для нього мамка, а треба бути стервом трохи. А мамка і стерво протилежні. Мамку не хочуть. Секс зникає через роль мамки.