Червона рута• 13 июля 2025
За 11 тыс гр слетала в тройку турецкую на завтраках
К аэропорту еще 1 тыс гр.Пробыла 3 полных дня.Очень все супер классно.Ловила тур за сутки-двое
ТрамвайGirl• 13 июля 2025
Ответ дляЧервона рута
В Мигросе фрукты покупала,голодная не была
Это вошло в 11 тыс?? Автор вы такая интересная, ща клещами у вас натянем, окажется, что не 11 а 25 вышло))
ТрамвайGirl• 13 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Готель повністю з ремонтом цього року, чисто і смачно. Олл не такий як в турецький готелях якщо що)
Підкажіть туроператора. Ми в Хорватії були значно дорожче в тому році.
Творог для розжига• 13 июля 2025
Ответ дляСарафанное радио
Мы за 50 слетали вдвоем на 7 полных дней в турецкую пятерку на олл).
По 25 тыс на человека, в пересчёте на 3 дня меньше 11 выходит )
Я з дитино 8 років на 2 тижні і Єгипет, не супер лакшері, але норм готель другий раз в ньому. Так ось за 13 ночей 48 тис + дорога Львів+Катовіце, але там до 3 тис туди і назад вийшло
размахер• 13 июля 2025
Ответ для100%
Это до какого аэропорта и откуда вы так дёшево добрались?
мабуть з Варшави до а/п їхала
не розумію чого людина вважає, що 3 дні за 11 тис одній на лише завтраках це круто
размахер• 13 июля 2025
Ответ дляЧервона рута
Я границу пешком перешла,с рюкзачком.А уже в Молдове до Кишинева
пішки до Кишинева?
Мона_Лиса• 13 июля 2025
Ответ дляТрамвайGirl
схоже, ви мало собі уявляєте турецькі супермаркети. Там барілла яка-небудь коштує дешевше, ніж у нас макарони Тая. Я в Туреччині по кілька разів на рік, попри шалену, дику інфляцію харчі у магазинах там все ще трохи дешевше, ніж у нас.
размахер• 13 июля 2025
Ответ дляСарафанное радио
ми за 55 приблизно злітали вдвох на Мальту з Києва на 10 ночей з виїздом з Києва, у ці 55 увійшло усе - дорога з Києва до а/п в Будапешті, день ще там гуляли, переліт, проїзд всюди, плюс по всій Мальті каталися, харчування (жили в апартах, але не готували особливо, піца, йогурти, максимум салат) + стріт-фуд та кафешки, алкоголь звичайно купляли самі але що хотіли та скільки хотіли
апарти були класнючі сучасні, ми там взагалі самі, ніяких зайвих людей, Мальта взагалі офігенна
й це ніякий тур не ловили, планували усе самі
размахер• 13 июля 2025
Ответ дляЧервона рута
навіщо їхати у відпустку щоб ’не бути голодною’? ніколи цього не розуміла
Мона_Лиса• 13 июля 2025
Ответ дляразмахер
капець
размахер• 13 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
аааа, так то Ви ціну вказали з вилітом з Польщі, а кому ще до Польщі або до Угорщини-Молдови їхати то це ще плюс гроші
размахер• 13 июля 2025
авторко, від того, що ви мені пальців вниз наставили, ваш відпочинок не став ані дешевшим, ані кращим, тому можете ставити, звичайно, але 11 тис на 3 дні це дорого, бо реально ви витратили набагато більше!
11+2 тис автобус, ще й пішки кордон (наскільки знаю, це заборонено правилами), це вже 13, ще щось їли, як мінімум 1000 грн пішла на це, тож ніяк не дешевше звичайної ціни, ще й сиділи майже голодна, як можна одними сніданками наїстися хз
Мстящий за Зайца• 13 июля 2025
Ответ дляразмахер
Я живу в Україні.
Мені так само було їхати до Бориспіля як до аеропорту в Польщі))
Мстящий за Зайца• 13 июля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Почитала отзывы сплошной негатив
Я дуже здивована цим відгукам також. Цього року готель після реновації
Мстящий за Зайца• 13 июля 2025
Ответ дляДа Щас же
Актуален польский оператор. Можете подсказать какой?
Rainbow
Мядуза аля моргонер• 13 июля 2025
Ответ дляСарафанное радио
Супер! В каком отели были и где покупали тур?
Мішечок щастя• 13 июля 2025
Ответ дляразмахер
Чому перехід пішки заборонений, що це за правила?
Мона_Лиса• 13 июля 2025
Ответ дляМішечок щастя
нема таких, авторка коменту нагнітає від браку знань