Впораюсь зі всим• Изменено 13 июля в 13:13

В кого був досвід лікування у ортодонта в м. Черкаси?

Прийшов час йти до ортодонта і читаючи відгуки про деяких з них, особливо про Ковіту, в мене зʼявились сумніви за чесність цих відгуків (аж надто вони всі хороші, мені здається куплені). Хотілось би дізнатись в кого був досвід лікування в ортодонта і до кого ви звертались? Яка була проблема і скільки склала вартість лікування?
Просто красавица• 13 июля в 13:22
Я зверталась до Матюшенко Сергія Аркадійовича. Не тільки професіонал, а дуже і дуже совісна людина. Мені дуже пощастило, що я колись його зустріла.
Я хотіла пройти ортодонтичне лікування, звернулась до нього, але він мені відмовив, пояснив чому дуже детально. Я, звісно, засмутилась, з одного боку, а з іншого-дуже радію, що ще залишились лікарі, а не лише бізнесмени. Сумніватись в його професіоналізмі не було причин, бо я бачила результати його роботи.
Знайомий імпоантолог навіть питав прізвище лікаря, бо цитую: « частіше всього вони не відмовляють, роками ходиш і не факт, що буде задовільний результат»
А взагалі, сходіть до декількох, послухайте що скажуть
Аnnеt• 13 июля в 13:24
ортодонт женщина в ’Назарія’ на Припортовой сказала, что брекеты ребёнку не нужны и зубам полно места - так и вышло, зубы все встали на место без брекетов. а ортодонт Сидоренко Оксана Сергеевна (принимает в нескольких кабинетах) говорила ’да! ставим! рвём все молочные и срочно ставим брекеты!’
Водійка хімарса• 13 июля в 13:33
Не из личного опыта, но слышала в Медгаранте хвалили. Но я не знаю, работает ли сейчас там ортодонт.
Рубаю олівлє• 13 июля в 13:41
Ответ дляАnnеt
Не Власенко Любовь?
Аnnеt• 13 июля в 14:01
Ответ дляРубаю олівлє
Не Власенко Любовь?
к сожалению, не помню имя.
Ло Шарик• 13 июля в 15:42
Дорослому чи дитині? Якщо ще є молочні бічні зуби, то шукайте такого, який ставить апарати Марко Роса (не зйомні). Якщо вже випали молочні бічні, то треба інвазивний апарат (кріпиться на міні гвинтах до піднебіння) або міоблоки (ортотропія). Брекетами можете зіпсувати обличчя, я знаю про що кажу, на собі відчула
Рубаю олівлє• 13 июля в 16:04
Ответ дляЛо Шарик
Кто в Черкассах так работает?
Эт вернячОк• 13 июля в 19:04
Сходіть до кількох на консультацію ( тільки нікому з них не кажіть , що вже в когось були , бо вони люблять ’гнати’ один на одного ) і зробіть вибір саме для себе . Я після консультації Власенко вийшла в шоці і після неї не нарадуюсь на Сидоренко О.С. , а ось вище в темі абсолютно протилежні відгуки . Тому орієнтуйтесь лише на своє сприйняття , а не відгуки інших .
Ло Шарик• 13 июля в 22:57
Ответ дляРубаю олівлє
Кто в Черкассах так работает?
Нужно искать. Мы оттуда уехали, поэтому ни к кому из ортодонтов на приём не ходили. Я кажется подписалась на одного врача в Инстаграме, попробую поискать.

Главное, что запомните, что любое удаление зубов для ортодонтического лечения – дичь. Для дыхания уж лучше пусть зубы будут кривые, чем выровненные с помощью удаления. Это я вам со своего горького опыта говорю
Рубаю олівлє• 14 июля в 06:58
Ответ дляЛо Шарик

Несколько врачей обошли в Черкассах, рекомендуют удалять все 8-ки. А нам тяжело принять решение, и удалять боимся ребёнку, плследствия могут быть, и хотим чтобы зубы выровнялись.
Ло Шарик• 15 июля в 10:49
Ответ дляРубаю олівлє
Восьмёрки держат челюсти. Чем шире челюсти, тем шире дыхательные пути. У моего мужа храп появился после удаления восьмёрок.

https://www.instagram.com/weston_price_
Вот тут изучайте про челюсти, я тут брала всю информацию
Рубаю олівлє• 15 июля в 18:15
Ответ дляЛо Шарик

https://www.instagram.com/weston_price_
Спасибо, не зря сомневаемся.
Отжигающая• 28 июля в 00:22
Автор, якщо Ви ще в роздумах, рекомендую «Солодент» Соломію Ярославівну. До Ковіти ні в якому разі не йдіть