А я женатая• Изменено 13 июля в 14:06

Кто в теме - какая надо лампа для сьемки видео в помещении?

Из бюджетного варианта. Для контента. Возможно фото сможете скинуть, пожалуйста.
Админко• 13 июля в 14:07
Якщо дешево то кільцева, а якщо ні то софтбокс
Alpha Centauri• 13 июля в 14:11
На тему купила відеолампу. Вона така маленька і дуже потужна. Регулюється і теплота світла, і яскравість (колесиком, що дуже зручно. можна як захочете налаштувати) Двох таких вистачить. Однієї буде мало для створення проф. картинки.
До неї докупила ще прищіпку на телефон.
Знайти за цією картинкою зможете 100%