Всех анонимов аноним• 13 июля в 16:41

Робот-мийник вікон. Чи варто купувати і який?

Третій поверх, 6 вікон (з балконом і лоджією). Мені 60, раніше мила вручну без проблем, з деякого часу побоююсь впасти. Як на мене, клінінг також не найкраще рішення, пробувала. Задумалась про покупку такого девайса. Поділіться своїм досвідом, хто має таку техніку.
Проня_Прокоповна• 13 июля в 16:42
Якщо ви в Києві, є сервіси по оренді таких девайсів. За 600-700 гривень можете спробувати чи вам таке підійде.
Весотехник• 13 июля в 16:44
У меня есть и я очень довольна. У меня квадратный который хорошо моет в углах
Играю_на_кларнете• 13 июля в 16:44
Масса тем здесь на советчице

Поищите в архиве
Помилуйте мадам• 13 июля в 16:44
Вже другий рік користуюсь.
Варто купувати, якщо у вас є глухі вікна до яких важко дістати.
В мене в квартирі два панорамних вікна, в яких дві створки дістати можно тільки довгою шваброю. І для мене робот- спасіння.
Все, що можна дістати - мию сама швидко і значно якісніше, чим робот.
миссАрфография• 13 июля в 16:48
У меня панорамные окна, купила в этом году, класс!!!! Ты стоишь а он работает)))
автор Всех анонимов аноним • 13 июля в 16:49
Ответ дляПомилуйте мадам
Вже другий рік користуюсь.
Є такі вікна, і скління балкону також. А ще читала, що можна дзеркала і плитку мити
Тримаю свічку• 13 июля в 16:50
Ответ длямиссАрфография
Який саме у вас?
миссАрфография• 13 июля в 16:52
Ответ дляТримаю свічку
Який саме у вас?
Квадратный. Абир фирма. На Али заказывала.
автор Всех анонимов аноним • 13 июля в 16:57
Ответ длямиссАрфография
А ви вже писали, в темі про паски)). Я після вашої відповіді і почала думати про покупку такої техніки. Дякую за ’чарівний пендель’)))
Помилуйте мадам• 13 июля в 17:00
Ответ дляВсех анонимов аноним
Щоб помив без розводів - треба пару раз міняти ганчирки і запускати по декілька разів по одній і тій же ділянці. Тобто - одне вікно робот миє в мене по пів години. Я ж мию таке з за розміром вікно за п´ять хвилин.
Тобто, поки робот вимиє так, щоб мене влаштувало дві створки зовні - я за цей час перемиваю все інше.

Для плитки - це коли плитка гладка і покладена встик без швів. Бо інакше вакуум не тримае.
bespe4na_mavpa• 13 июля в 17:01
На алике можна за 2тис купить, стоит того
Столічна штучка• 13 июля в 17:06
В нас в ЖК панорамні вікна. Дуже багато сусідів використовують і я також. Супер штука.
Я ще і плитку у ванній їм мию
миссАрфография• 13 июля в 17:08
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так, так, беріть не пожалкуєте!