Дама_с_караваем• 13 июля в 17:43

Автовикуп квитків на потяг, хто купував, чи можливо викупити ціле купе?

Дякую за відповіді
БершкомангоЗар• 13 июля в 17:52
мой отец выкупил на 18 июля купе для себя и собаки крупной (на выставку едут) . Не говорил, что есть сложности
автор Дама_с_караваем • 13 июля в 17:54
Дякую)
9 комнат• 13 июля в 18:53
Ответ дляБершкомангоЗар
Тобто, автокуп це не один квиток з одного телефону? Скільки потрібно, стільки і зможу викупити? Потрібно буде 2 квитки на конкретну дату, так чи зразу автовикуп ставити чи спробувати купити на сайті?
Пургену мне• 13 июля в 19:06
Я ставила автовыкуп на 3 билета. Выкупил все 3 в одном вагоне, но разных купе.
кикси• 13 июля в 20:12
Ставила автовикупом 2 білета поруч, тільки нижні полиці, і не викупило, як пощастить. Можливо, якщо ціле купе, то проще.
ЛюблюДевчонок• 13 июля в 22:03
Ответ дляПургену мне
Там есть кнопка Места только рядом