Cherry 27• 02 июля в 11:48

Дайте контакти перекупів

Не можу купити квиток на поїзд, може хто знає перевірених перекупів?
Бува і таке• 02 июля в 11:52
Прийшлось попасти на жд вокзал Києва, не були там років 15. Так от- зайшли в зал , де колись купувала квиток , як була студенткою, а там за руки три людини - вам білєтік треба, куди надо і т. д. І це ще не було 6 ранку. Може там спробуйте, якщо вам з Києва
Не зацілована• 02 июля в 11:52
Немає вже перекупів , забудьте
Дон Пэдро• 02 июля в 11:53
112 позвоните
Бува і таке• 02 июля в 11:57
От і до чого цей палець вниз? Сама була в шоці, думала, що такого давно немає, але є. Може дійсно автору таке допоможе
Я не тону• 02 июля в 12:06
Ответ дляНе зацілована
Немає вже перекупів , забудьте
є. +400 грн на одному квитку
автор Cherry 27 • 02 июля в 12:36
Ответ дляНе зацілована
Немає вже перекупів , забудьте
Нажаль є
Борщик• 02 июля в 12:37
Ответ дляЯ не тону
є. +400 грн на одному квитку
Это у вас какие-то благотворители, а не перекупы. Обычно сейчас на популярные направления это + еще одна стоимость билета.

Автор, вы зашли за 20 дней до выезда в 8 утра и не было билетов? Или вам нужно на Чоп из Киева на послезавтра?
Я не тону• 02 июля в 12:49
Ответ дляБорщик

мабуть,так) благодійники але це був квітень та сам квиток коштував 400 грн,так що Ви праві,додати ще вартість самого квитка треба
Невісточка ж• 02 июля в 12:52
Ответ дляБорщик

А что такая редкость, когда нужно купить билет и уже нет 20ти дней в запасе? У людей могут быть разные потребности, в т.ч. срочные вопросы.
автор Cherry 27 • 02 июля в 14:55
Ответ дляБорщик

Зайшла за 20 днів, виклали Люкс не багато, 3 купе, плацкарта 0, жіночий -пару білетів, на інший поїзд були дитячі квитки теж щось біля 10 шт, поки я їх хотіла оформити стався технічний збій 10 хв. і все кінець.