Советчица Года• 14 июля в 13:41
Як добратися зі Львова до Перемишля?
На потяг квитків немає( у додатку укр залізниця). Буду одна з двома підлітками. Порекомендуйте як краще, будь ласка. Раніше їздила тільки потягом, в цьому році - спіймати квитки неможливо
Советчица Года
• 14 июля в 13:52
Ответ дляЄдина Країна
Автобусом. Вбийте у гугл. Зараз купа перевізників
Дякую, а не підкажете чи довго на таможні затримують, бо маємо привʼязку до літака
Єдина Країна• 14 июля в 13:53
Не знаю. Мала їхати, але скасувала за сімейними обставинами. Була прив´язка до поїзда. Брала годин 6-8 запасу.
Советчица Года
• 14 июля в 13:55
Ответ дляЄдина Країна
Дякую
Советчица Года
• 14 июля в 13:57
Ответ дляБорисфенка
За три доби продають, треба ловити
Я з Дніпра, сьогодні не впіймала, вирішила їхати до Львова. Відкрилися продажі сьогодні і на який білет не вибереш- вже хтось купив, такого ще не було
Всім шампаньського• 14 июля в 13:58
Поезд. Границу проходим быстро. Выпускать начинают с 1 вагона. Берите в 1-2 вагон билеты
З родзинкою• 14 июля в 14:05
Ответ дляСоветчица Года
Есть ещё вариант пешего перехода, ч бы так шла, чем в автобусе застрять
Борисфенка• 14 июля в 14:07
Ответ дляСоветчица Года
Що поробиш, ловіть, раптом повезе.
Можете пішки кордон в Шегенях перейти, зі Львова автобус годину їде з південного автовокзалу.
Да_Я_ТакаЯ_• 14 июля в 14:11
я если нет билета на поезд иду пешим.
едете маршруткой с Автостанции Львов Западная.
Львов- Шегини. Стоит билет менее 100 грн. ехать около часа.
там пешком.
а дальше как вам надо
можете за 6 зл доехать бусиком до вокзала. это минут 20. и оттуда интерсити.
а можете прямо с погран перехода купить билет на Фликсбас. сразу сесть и поехать.
я так иногда делаю.
там пешком.
а дальше как вам надо
я так иногда делаю.
Лівий Локіть• 14 июля в 14:13
Ответ дляСоветчица Года
Почему через Киев не смотрели? Тоже ловлю, то через Львов совсем туго.
За 20дней открывается продажа. Но не всегда и для рисковых, ещё достаточно билетов(не 1-2штуки, иногда даже целый вагон) появляются за 3-2-1 день. Мониторить надо.
Княгиня пітьми• 14 июля в 14:16
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
я если нет билета на поезд иду пешим.
там пешком.
а дальше как вам надо
я так иногда делаю.
там пешком.
а дальше как вам надо
я так иногда делаю.
А куди можна доїхати фліксбасом з того пішого переходу?
Борисфенка• 14 июля в 14:17
Задовбали
🚌 Увага! Зміни для автобусів на кордоні «Шегині — Медика» з 10 липня 🇺🇦🇵🇱
Через величезні черги та реконструкцію пункту пропуску «Шегині — Медика» 🛠, з 10 липня 2025 року діятимуть нові тимчасові обмеження:
🔴 На виїзд з України через «Шегині - Медика» зможуть їхати лише регулярні автобусні рейси.
🕓 Пасажири на нерегулярних маршрутах чекали до 10 годин - це надто довго, тому вирішили оптимізувати трафік.
🔄 Що робити нерегулярним рейсам (чартер, приватні перевезення)?
👉 Їх будуть перенаправляти через новий пункт пропуску «Нижанковичі — Мальховичі», який працює з кінця минулого року.
📍 Там поки майже немає черг: пропускна спроможність - 50 автобусів на добу, а в червні пройшло лише 80 за весь місяць!
🟡 Важливо:
✔️ Обмеження стосується тільки виїзду з України
✔️ На в’їзд до України через «Шегині - Медика» змін немає
✔️ У системі єЧерга на «Шегині» зможуть записатись лише регулярні автобуси
📌 Якщо ви плануєте поїздку автобусом до Польщі - перевіряйте тип рейсу.
🟡 Важливо:
Да_Я_ТакаЯ_• 14 июля в 15:12
Ответ дляКнягиня пітьми
я еду в Катовице. на фликсбасе если ищешь маршрут то забиваете граница Медыка кажется и смотрите есть ли ваш город или аэропорт
Оле Лукойе• 14 июля в 15:21
Зі Львова або автобусом, або біля залізничного вокзалу бусики стоять, теж до кордону возять, тільки дорожче, але швидко і шукати автобус не треба. Далі пішки перетинаєте кордон. Там за польським кордоном стоять автобуси. Подивитесь, чи є ваш напрямок. Якщо ні, то за 5 злотих доїдете до Перемишля, а звідти потягом.
Княгиня пітьми• 14 июля в 15:27
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
дякую.
Советчица Года
• 14 июля в 15:34
Ответ дляМаю декілька думок
на какое число нет билетов?
На 2 серпня
dahashutka19• 15 июля в 21:03
Спробуйте глянути через Київ квитки . Там інтерсіті йде до Перемишля. Важко звісно, але як варіант