Ms. При теле• 14 июля в 18:32
Оплата навчання, контракт
Підкажіть, будь ласка, хто в курсі справ. Якщо оплатити наступний рік навчання за контрактом до підвищення цін на наступний навчальний рік, то це вважатиметься рік оплачений, чи все одно потрібно буде доплатити різницю?
Ms. При теле
• 14 июля в 18:36
Ответ дляА вот недавно
Різницю
Дякую. Ви доплачували різницю?
Эт вернячОк• 14 июля в 18:36
Ничего заранее оплачивать не рекомендую. Тем более что цены меняются каждый год. Могут такое накрутить в бухгалтерии, что не докажете.
У меня каждый год были ’проблемы’ с оплатой, требовали ксерокопии чеков, потому что в системе что-то там не отобразилось. И девочку хотели заставить второй раз платить за пол года. Платите в сроки
Ms. При теле
• 14 июля в 18:39
Ответ дляЭт вернячОк
Ну, чеки то не проблема. Просто хочу оплатити до подорожчання. В принципі такого ще не було, щоб щось губилося і тим більше, щоб повторно хтось вимагав оплату. Думала просто запитати, чи був у когось досвід оплати курсу навчання саме до зміни ціни. За логікою перерахунок за оплачене вже не робиться
А вот недавно• 14 июля в 18:41
Ответ дляMs. При теле
А вас хтось візьме цю оплату?
Эт вернячОк• 14 июля в 18:41
Ответ дляMs. При теле
Вряд ли это так работает, всё равно скажут платить разницу. Вы же платите за место, а не за само обучение. На него каждый год устанавливается определенная сумма.
Нет такого что за одну специальность кто-то платит до подорожания и ему прощают разницу, а другие студенты платят по новому тарифу
Ms. При теле
• 14 июля в 18:45
Ответ дляЭт вернячОк
Ну, якщо погасити відразу два курси або все навчання, то ніхто потім нічого ж не доплачує. І це є в договорі. Але тут трохи інша ситуація, маю на увазі, що оплата саме перед подорожчанням
Я-ваш шанс• 14 июля в 18:46
В нас ціни вже підняли. Ще місяць тому повідомили.
Правда, підняли небагато: на 12% Перший курс зараз буде платити в півтора рази більше, ніж плачу я після підвищення ціни.
Ms. При теле
• 14 июля в 18:47
Ответ дляЯ-ваш шанс
Коли підняли, то все ясно. Є дата, з якого числа діють інші умови
Директор Пляжу• 14 июля в 18:55
В університеті у доньки можна заплатити за всі роки навчання, тоді ціна буде така, як була на момент оплати і різницю платити не треба буде.
А так, кожного року додаткова угода і всі платять більше((
Директор Пляжу• 14 июля в 18:56
Ответ дляMs. При теле
Однаково доведеться заплатити різницю
Ms. При теле
• 14 июля в 18:57
Ответ дляДиректор Пляжу
У нас аналогічно. Просто, якби я, наприклад, оплатила рік тому за два роки, то на 100% зараз би нічого не доплачувала. А от саме такий нюанс, щоб за місяць або напередодні покрити за старою ціною, то в договорі нічого такого немає.
Ms. При теле
• 14 июля в 18:58
Ответ дляДиректор Пляжу
Однаково доведеться заплатити різницю
Якщо відразу оплатити все навчання чи два роки, ніхто нічого не перераховує.
Директор Пляжу• 14 июля в 18:59
Ответ дляMs. При теле
У нашому універі або за всі роки одразу, або доплачуєте різницю. Рік, два роки - однаково, потім доплачують різницю.
У нас вже різниця з першим роком навчання 24 тисячі((((
ГугелП@лАмался• 14 июля в 19:00
Ответ дляMs. При теле
А в бухучете делается, думаете всем проставят новую цену, а вам старую?
Ответ дляMs. При теле
В договоре у вас что написано изначально?
Помогалочка• 14 июля в 19:03
Ответ дляMs. При теле
Вони теж не дурні.
Помогалочка• 14 июля в 19:04
Ответ дляMs. При теле
Вперше бачу, щоб таке було в договорі. Покажете?
Помогалочка• 14 июля в 19:07
Ответ дляДиректор Пляжу
Де тут логіка, якщо університет навіть не може знати чи не вижене студента за неуспішність і чи він довчиться 4 роки?
Ms. При теле
• 14 июля в 19:16
Перечитала ще раз договір. Знайшла пункт, що корегуванню підлягає виключно неоплачена частина на момент зміни ціни.
Директор Пляжу• 14 июля в 19:25
Ответ дляvinika
Треш( а яка с початку 1 кусру була вартість і який зараз буде курс?
Було 42 тисячі, перейшла на 4 курс
Директор Пляжу• 14 июля в 19:35
Ответ дляПомогалочка
Логіка, що вони отримають одразу всі гроші, а якщо хтось не дійде до 4 курсу, то йому ті гроші повернуть)
Директор Пляжу• 14 июля в 23:10
Ответ дляvinika
Тобто зараз треба 66 тыс за рік, за 4 курс?
Так, отака в нас інфляція в країні
Пес Патрон• 20 июля в 16:55
Ответ дляДиректор Пляжу
Так, отака в нас інфляція в країні
Жесть. Який то універ?
Ms. При теле
• 20 июля в 20:19
Ответ дляПес Патрон
Жесть. Який то універ?
До чого тут універ? Підвищення за законом іде на рівні інфляції річної. Минулого року було 5,5%, цього року більше 12%