Мошей ницца• 14 июля 2025
Внешность украинок по версии чата ГПТ. Смотрим
Кареглазая брюнетка - центрально украинский типаж.
Зеленоглазая шатенка - юг Украины.
Кареглазая шатенка с короткой стрижкой - Север Украины
Зеленоглазая шатенка - юг Украины.
Результат:
вже голосів:
44 (75.86%)
Красавицы
14 (24.14%)
Не нра
Електрохарчування• 15 июля 2025
Ответ дляДелиВерка
Я виросла на Полтавщині. Блондини і руді зустрічалися рідко, так само рідко було темне волосся. Практично всі русяві, причому світліше, ніж на вашому другому фото. Очі у більшості світлі, - сірі, блакитні, зелені, хоча карих теж багато. У мене був лише один однокласник зі смаглявою шкірою і темним волоссям - етнічний єврей)
Вот и я о чём, темноволосые были в основном евреи или смешанные национальности. А евреев на территории Украины например в 20х- 80 х годах было очень много. Посмотрела фото выпуска школы моей мамы, половина класса евреи.
Електрохарчування• 15 июля 2025
Ответ дляМошей ницца
Очень распространённый типаж девушек, который мы видим на улицах
Это вообще какие то татарские корни, на раше много таких
Мошей ницца
• 15 июля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
В Украине не меньше
Брехушечка• 15 июля 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Дуже багато серед моїх родичів і знайомих людей з темно русявим волоссям і світлими чи світло карими очима.
Правда багато хто з жінок фарбується і цього натурального русявого не видно.
Я темно руса з синіми очима. Мені казали,що це польське коріння. Полячки русі з світлими очима
Сільський ансамбль• 15 июля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Ну да ну да, розкажіть мені, жительці Миколаєва, що в нас тут всі чорняві
У мене як раз миколаївська родичка єдина чорнява в родині, як італійка) але там конкретно в її роду баба-циганка була, з табору втекла у село за коханням)))