Атятя_тётя• 14 июля в 22:21

Яку валюту зараз краще купувати чи 50 на 50 взяти?

Власне питання основне в заголовку. Але, додам, маємо будинок збудований, планували робити ремонт і переїжати, збирали грн. Але через ситуацію в країні - загострення навіть в цьому "спокійному регіоні" і ще й ппо гарно розмістилось під час останніх атак, вже над тими будинками кулі, пулі літають і осколки сипляться, вирішили жити поки де живемо , а будинок нехай і далі буде мрією, тому хочемо купити валюту на гроші. Як би зробили ви? Чи все таки ремонт би робили? Я так вже надіялась на того Трампа, майже рік збирали, заощаджували, працювали і ми і батьки і тепер і хочеться і колеться....
Бодіпозітівна• 14 июля в 22:23
ремонт ні в якому разі, на трампа лише йолопи могли сподіватись, а збирати навіть на ремонт потрібно було у валюті.
Непонятно• 14 июля в 22:46
Пізно схаменулися. Ніякої валюти не купувати. Гривню покласти в банк і все. Долар траип розвалить. І євро теж накриється як тільки америка вийде з нато. Нічого не купую. Всі запаст старі маю. Гривню кладу в банк. По 100 тис в 3 банках
Морковку дай• 15 июля в 07:12
Євро на випадок, якщо треба буде їхати з країни. Ремонт я б зараз не робила, якщо переїхати не плануєте: дорого і складно знайти ремонтников.