ХвостПистолетом• 06 декабря 2025
Оцініть зимовий манікюр
Як вам?
ОливьЕЖечка• 06 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Вы зря встали в оборону) Если вы считаете, что я на вас наезжаю. Нет, просто пишу как есть. А если бы маникюр был реальный, то я ваши мысли полностью поддерживаю)
ви пишете свої субєктивні думки, а не як є
Коленная ложечка• 06 декабря 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Тоже хотела написать, что работа качественная. Мастеру респект👍 Было у человека настроение такие ногти сделать, почему бы и нет?
Вы даже не понимаете, что это не фото, а ИИ картинка
Мішечок щастя• 06 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Это не ии картинка? ИИ.
Это исполнение человеком? Нет
Можно оценить качество работы мастера в чистке/гигиеническом маникюре? Нет
Можно сравнить с настоящими материалами (цвет, фактура, текстура)? Нет
Можно оценить как работу реального мастера в росписи? Нет
Так в чем субъективность, я вижу только факты.
Это исполнение человеком? Нет
ОливьЕЖечка• 06 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Это не ии картинка? ИИ.
Это исполнение человеком? Нет
ви мене вже втомили 3 рази
навіщо ви мені щось доказуєте? Я вже скільки раз почула вашу субєктивну думку?
Хи хи, ну ну• 06 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
ну от у автора свій смак
смак більшості не співпадає з думкою автора. це окей. Але ж манікюр то зроблений акуратно. Того фукати і говорити колхгоз, бо не співпадає з вламною думкою - це такое собі
Кем зроблений? Искусственным интеллектом?
Хи хи, ну ну• 06 декабря 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Мастеру?
ОливьЕЖечка• 06 декабря 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Та заспокойтеся ви з тим ШІ вже
якщо вам здається неправильним обговорювати будь-що створене ші - то просто не обговорюйте
Хи хи, ну ну• 06 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Та заспокойтеся ви з тим ШІ вже
Это вы успокойтесь. Проигрывать надо уметь, вам уже не один человек написал, а вы все доказываете. Телец не иначе, ну или козерог.. Абсолютно безаргументное упрямство.
ОливьЕЖечка• 06 декабря 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
ви можете ще 20 думок своїх написати. і що
я не сперечаюсь, що картинка ШІ
я говорю, що манікюр має право бути, якщо хтось захоче собі такий зробити. І не фукаю колхоз, 2000, отстой і тд
я не сперечаюсь, що картинка ШІ
Звожу з розуму• 06 декабря 2025
Ответ дляКоленная ложечка
И что, что картинка?
Звожу з розуму• 06 декабря 2025
Ответ дляМішечок щастя
Это не ии картинка? ИИ.
Это исполнение человеком? Нет
Ну все, вы Шерлок, молодец, поздравляем.
Рожки-да-ножки• 06 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
ну от у автора свій смак
По-перше, це ШІ, у нього манікюр завжди акуратний) По-друге, якщо іншим не подобається, це не означає, що вони всі мають спільний смак
ОливьЕЖечка• 06 декабря 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
по-третє, якщо говорити оцінювання типу ’колхоз, 2000’ і тд, то це якраз говорить про тенденції в суспільстві, а не про конкретну думку конкретної людини
в іншому випадку було б щось типу ’ну мені просто не подобається’, ’не мій стиль’
Рожки-да-ножки• 06 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Ви сперечаєтесь просто, щоб сперечатися. Це такий протест проти суспільства? Буди в тренді антитрендів намагаєтесь? Так це ви йдете за думкою більшості
ОливьЕЖечка• 06 декабря 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Я не сперечаюсь
Це реакція на навязування ваших думок. які не співпадають з моїми
Рожки-да-ножки• 06 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Я не сперечаюсь
Це не нав´язування, а висловлювання. Це називається спілкуванням
ОливьЕЖечка• 06 декабря 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Коли ви 10 раз говорите мені, що це ші і тому моє оцінювання не норм, не правильне чи ще щось, то це вже навязування
та й в чому полягає спілкування, якщо ви переходите на особистості і говорите, що в мене просто дух сперечатися аби лиш посперечатися. Це означає, що мою думку ви не сприймаєте, бо в моїх відповідях бачите лиш вперте сперечання
Рожки-да-ножки• 06 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Я особисто це написала 1 раз. Тонку душевну організацію треба загартовувати, в реальному житті з вами ніхто панькатися не буде з вашим духом протиборства ’аби ні як інші’. Це вже мейнстрім
Коленная ложечка• 06 декабря 2025
Интересное совпадение. Женщины, которым нравится такой дизайн на ногтях, не умеют отличить фото от ИИ картинки...
ОливьЕЖечка• 06 декабря 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Так і я вам у відповідь написала просто свою думку. як доповнення
чому ви це прийняли за сперечання ради самого сперечання?
І чому ви зараз оцінюєте мою душевну організацію і розказуєте мені, як жити?
Рожки-да-ножки• 06 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Спілкування - не ваш ’коньок’, спробуйте торти випікати
ОливьЕЖечка• 06 декабря 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Що сталося? не сподобались мої питання? Бо відповідь на них мені було б справді цікаво почути
Рожки-да-ножки• 06 декабря 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Просто ви надто передбачувана, а вважаєте себе якоюсь унікальною. Зараз таких унікальних ніхочух як гівна навесні, коли сніг сходе. Ви всі одними фразами висловлюєтесь, одні відповіді, одні висновки - скуШнА
ОливьЕЖечка• 06 декабря 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
ну ясно. знову навалили на співбесідника, замість того, щоб відповісти на питання
і ви ще оцінюєте чиєсь вміння спілкування