Стриптизерка• 14 июля 2025

Тиждень чи неділя

Люди, які розмовляють українською мовою, ви на відрізок часу з семи днів говорите "тиждень " чи "неділя"?
Часто чую чи читаю тут, що говорять неділя.
Тоді на сьомий день тижня як говорите?
Результат:
вже голосів: 115
110 (95.65%) Тиждень
5 (4.35%) Неділя
всемВсёИмного• 14 июля 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Тижнівка))
Ага. ’ Набір мережевних труселів ’Тижнівка’. Будьте королевою з пн до нд’.
Добра всем!• 14 июля 2025
Сьомий день тижня - це діманш dimanche
Аленький носочек• 14 июля 2025
Ответ дляЗалатавая
Чому іронія? Я реально запитую. В
нас тільки пожежний і той з балконів.
Так их нет теперь. Остались только те, что были парадными. Поэтому подъезды так и называют
Вареничніца• 14 июля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
А меня вот теперь мучает вопрос, а как набор труселей неделька будет))?
Пвсчпсн якщо по днях тижня
Ку ка ку ка ку• 14 июля 2025
Ответ дляВареничніца
Пвсчпсн якщо по днях тижня
Это прям тест на фефекты фикции
Вареничніца• 14 июля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Это прям тест на фефекты фикции
Ще й промовити швидко 🤣
АнтиТанкист• 14 июля 2025
Ответ дляЗалатавая
Набір - тижневик
Когда-то коллега рассказывала, как ее дочка сделала умозаключение о том, как на украинском будет Матрешка - Матрийка (трешка - трийка))
Мааарковная• 14 июля 2025
Завжди намагаюся спілкуватися літературною мовою. Розумію, що суржик широко розповсюджений в суспільстві, але людина, яка спілкується суржиком, виглядає не дуже освіченою.
Мексиканочка• 14 июля 2025
Ответ дляПроработник
Ви б ще про парадне запитали . Тільки тут дізналася, що люди цим словом під´їзд називають.
Українською - тиждень. Неділя в цьому контексті це суржик.
На домі, в якому пройшло моє дитинство (київська хрущовка), були таблички над дверима типу ’ІІ парадное’. Такі самі над дверима будинків декількох подруг. Тож я майже все життя парадними й називала
Вареничніца• 14 июля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Хоть с горшком идет?))
Бумагу бере цілий рулон
Королева Сарказма• 14 июля 2025
Ответ дляПроработник
В темі, де обговорювали пара трусів це скільки?!? навіть Авраменку написали. Але плювали форумчанки на його авторитетну думку
То як Авраменко-трусознавець відповів, це один чи два предмети?)) Чи завстидався?
Угги в горошек• 14 июля 2025
Тут і об´ява говорять замість оголошення, і купляє замість купує. Будемо просвіщати.
Королева Сарказма• 14 июля 2025
Кароче. Не втрималась і полізла у чат гпт. І ось знімаю завісу таємниці з пари трусів)) Це не дві одежини, а одна! Пара трусів, хммм, ну нє, я би по-любому довго шукала, куди ж ті другі труси поділися. Це філологічне непорозуміння може стати зав´язкою чудової детективної історії, чи драми, чи еротичного трилера...
Чудовий каламбур• 14 июля 2025
Ответ дляТа легко!
Это не местный диалект, это суржик.
Суржик це і є діалект ніде не розмовляють літературною мовою. Всюди є свої особливості. І це нормально. Мова повинна бути живою.
Протру пилюку• 14 июля 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Семиднівка)
семиденка
Протру пилюку• 14 июля 2025
Ответ дляУгги в горошек
об’ява оголошення на Кідстафі
Ксерокопия ночи• 14 июля 2025
Тиждень правильно
Неділя - від носіїв незабутньої «сутки»))))
Люблю Украину• 14 июля 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
В Полтаві часто тиждень називають неділею) але і неділю теж називають неділею. З контекста зрозуміло, що мають на увазі) і ще часто кажуть ’на первому етажі’))) це просто особливості місцевого діалекту.
Суржик обычный, никакой это не диалект.
Латексне альтер ЕГО• 15 июля 2025
Так а как голосовать? Вы два разных вопроса задали