Ща как дам• 15 июля 2025

Навіщо мама так робить?

Навіть в таких ситуаціях як оцінка одягу, 90% того що я ношу їй не подобається, купила нову сукню усім сподобалась, зате мама сказала що це дешева, безформенна синтетика. Тобі ця спідниця/штани не йдуть, вони тебе повнять, ти як бочка в них. Все що не одягну дивиться оцінюючим поглядом з якоюсь насмішкою.
Репетиторша• 15 июля 2025
Мама каже правду , оточуючі брешуть.
Алина-1240• 15 июля 2025
Такой человек.не делитесь ничем и ограничьте общение
Королева ганделику• 15 июля 2025
Не готова просунутись ні на міліметр. Їм самим так бракувало уваги, компліментів, прийняття, що і дати цього тепла не в змозі.
Леді Душка• 15 июля 2025
Тю, я ношу с-м, мама купувала мені речі хл-ххл. Буває. В неї 54-56 розмір. А незадоволений вираз обличчя, якщо я казала, що летимо на відпочинок, то взагалі . Вона ж не була і я не маю права.
З понеділка на дієті• 15 июля 2025
Ответ дляРепетиторша
Мама каже правду , оточуючі брешуть.
Та ну!!! У меня такой же токсик! Свиданий минимум - разговоров тоже! Она всю жизнь самая о..я и все только она правильно и красиво - обо..ть обсудить всех - не хочу!!!
Экспертиза• 15 июля 2025
Стареющие женщины завидуют молодым. Потому что молодым все можно, а им уже почти ничего нельзя. Да, это банальная зависть очевидно не слишком умной женщины.которая может растила яблоньку,а выросла слива. Казалось бы, слива ж тоже хорошо, но нет , яблонька была по плану и точка. Поэтому будем глушить сливу гербицидами обесценивания и упорно растить яблоньку.
Люблю ВалЄру• 15 июля 2025
Носите то, что нравится вам и в чем вы чувствуете себя хорошо. Зачем вам мнение окружающих?
Моя мама тоже на днях выдала, я даже подвисла, давно такого не было. Купила себе шорты по дороге к ней, но сомневалась я в них, померила у нее спокойно, она от них пришла в восторг, все хвалила, но я таки решила, что мне не подходят и сдала на следующий день. А она похоже так впечатлилась, что написала и спросила как они мне с другой одеждой, и сдачу восприняла, как оскорбление просто. Наговорила мне кучу гадостей. Я не в обиде, там возраст уже приличный, но к тому, что решайте сами и не воспринимайте критику так близко к сердцу.
Молчалка• 15 июля 2025
Ответ дляЛеді Душка
Моя ще проклинала, коли взнала що летимо на море.
Леди Г• 15 июля 2025
Если бы это была подруга, то как бы вы ее назвали?
Завистливой.
ПАЦАНКА О• 15 июля 2025
Банальная зависть одной женщины к другой.
Мама это просто название. Внутри каждой мамы обычная женщина. Которая хочет богатых мужчин, приключений, любви, секса, подарков, поклонников, стать начальником, построить бизнес, быть красивой....
И если ничего не получилось, то она банально не понимает, почему у другой получилось, даже если другая это дочь)
Дуняша• 15 июля 2025
Самоутверждается.
Не показывайте ей обновки
автор Ща как дам • 15 июля 2025
Ответ дляДуняша
Самоутверждается.
Не показывайте ей обновки
Таке не тільки з речами, а й з усім іншим теж. Все я роблю неправильно, нічого я не вмію, і заробляю я копійки(зп в нас однакова), інколи перекривляє мене при інших
КликОЛЬКА• 15 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
Да ну
Мама это же не просто какая-то рандомная женщина
Мне в радость видеть какой красивой выросла моя дочь
Молодость прекрасна
Сиренькая• 15 июля 2025
Совєтске воспітаніє. Моя мама мені завжди говорила про недоліки моєї фігури, і що коли буду старша то в мене буде здорова срака як в моїх тіток, бо я в них вдалась. І їй все не подобалось, ні одяг, ні кавалери мої.
Чудо в декрете• 15 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
На самом деле и в пожилом возрасте можно носить современную одежду и выглядеть нормально
Леди Г• 15 июля 2025
Я неплохо одеваюсь, в соответствии со своим вкусом, учётом фигуры и цветотипа.
Объективно, не только в зеркале, но и на фото и видео образ мне нравится.

Недавно узнала от мамы, что я тощая и сутулая, например. (На 2 кг тяжелей я была ’ опухшая’). . При том, что у меня балетная выправка и попа с грудью вполне округлые, никак не тощие.
На новую сумку, которая мне очень нравится, сказала я что сумка неудачная, мне лучше бы другую купить. А эту отдать ей, она доносит.
Ренулярно уговаривает купить мини-юбку декольте, стразы, меха и шпильку. Хотя это абсолютно не мой стиль и я в таком смотрюсь смешно.
Когда я на каблуке, она обязательно спросит, что у меня с ногами, почему ковыляю как инвалид.
Вряд-ли все это от большой любви и от желания добра.
автор Ща как дам • 15 июля 2025
Ответ дляСиренькая
А мені років з 14 казала, що в мене такий характер як у моєї тітки і бабусі(татова сестра і мама), що в нас паскудна порода, що я така ж квадратна як і вони
Леди Г• 15 июля 2025
Ответ дляЩа как дам
Ну я внешне копия ее бывшей свекрови. Нелюбимой. Так что может и это играет роль
Сиренькая• 15 июля 2025
Ответ дляЩа как дам
Я завжди виправдовую це тим що в той час не читали про виховання дітей, а моя мама жінка з села, їй головне було то городи, хазяйство, і щоб я не принесла в подолі. І вона ненавиділа батькових сестер і свекруху, а як на зло я вдалась в них)
Весёлая морковка• 15 июля 2025
Моя мама любитель « правды- матки» и с возрастом это уже капец какой-то. Недавно я ей сказала, на очередную «правду» по поводу меня, что мне не правда ее нужна, а поддержка. Притихла пока
Экспертиза• 15 июля 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Да ну
Молодость прекрасна
А вы ехидно посмеиваетесь, как мать автора, когда ваша дочка недостаточно хороша на ваш взгляд?
Экспертиза• 15 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Можно. И даже не делать скандал, если обратились ’женщина’, а не девушка.
Намакушка• 15 июля 2025
Я навпаки своїм дівчаткам говорю, що вони найгарніші, без косметики, кожна зі своїми ’родзинками’ )). Але вони вважають себе недосконалими. Кажуть, що всі мами люблять дітей такими, як вони є. У мене теж все життя було чути, що я жирна, незграбна, не комунікабельна, нічого не вмію, і так далі. Коли мамі чужі люди стали казати, що я гарна, і чужі мужики мене їли очима, тоді вона визнавала це. Коли я сама вивчилася, знайшла роботу, вийшла заміж, то так, я стала нормальною. Але все одно підкалувала зайвими кг, і порівнювала мене з іншими. Я це сприймала нормально, це ж мама, і більше за все я хотіла, щоб вона жила. Були моменти, коли вона мене підтримувала. Ну така вона є. Все одно не вистачає її, дуже сумую
Lacrimo• 15 июля 2025
Слово ’мама ’ дуже перебільшене і навішано ярликів турботи і ласки. По факту, в кращому випадку це жінка , яка нічого поганого не робила/ казала. А у більшості - така як вище, у мене така ж. Заздрість і конкуренція працювали ще в моїх 8. В глибокому дитинстві тьотя шила плаття їй, діставали гарні тканини, то мені шили з залишків, на що хватило, мама мені не дала ні разу надіти його, бо її знайомі і Подруги побачать, що у нас однакова тканина, а вона мала бути унікальна і неперевершена. Я ті плаття носила біля дзеркала. Їх мені шили дуже мало, прямо декілька. Я пару раз покрасувалсь перед дзеркалом і наступного року просто виросла з них.
ОноВамнадо• 15 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
Это 1000%. Любая девушка 25 лет выставившая тут фотку выгребет от бабулек по полной
Бодіпозітівна• 15 июля 2025
Не знаю, может, эта конкуренция именно у мамы-дочки, у меня сын и я если скажу что у него что-то не так, только из лучших побуждений, если искренне вижу недостаток, на мой взгляд. Я же его люблю.
Лукава Кішка• 15 июля 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Да ну
Молодость прекрасна
Уверена, что ТА мама тоже думает, что ей дочь в радость
Эскиз бесконечности• 15 июля 2025
Ответ дляМолчалка
А для чого ви розказуєте все мамі??якщо розумієте яка буде відповідь
Мамі можна завжди сказати я твоєї думки не питала
Непогодка• 15 июля 2025
В мене немає доньки, але є невістка. Ніколи її не критикую. Навпаки, при зустрічах роблю компліменти. І вони щирі, бо вона гарненька і молода. Щодо сина, то можу зробити зауваження, що бороду треба або зголити, або доглядати краще.
Носки на подтяжках• 15 июля 2025
Я мама двох доньок. Кажу правду, але стараюсь підібрати слова , і часто одне і теж саме не казати. Чому я на негарне повинна казати гарне? І навпаки.
А якщо дітям не подобаються смаки батьків, хай не питають.
В мене мама і свекруха теж критикують мій одяг, але що то від заздрості мені і в голову не приходить. У кожного свій погляд.