Попихтю та й годі• 15 июля 2025

Дівчата, на яку суму можна прожити в Києві мамі і 2 підлітки.

При умові,що квартира своя,діти ходять на англійську,села немає з овочами і закрутками,машини немає. Чи озвучте,хто на які суми живе,заробляє і тд. Давайте поділимося. Всім миру!
Результат:
вже голосів: 87
38 (43.68%) 40+ тисяч
22 (25.29%) 50+ тисяч
13 (14.94%) До 25 тисяч
6 (6.9%) До 10 тисяч
6 (6.9%) До 20 тисяч
2 (2.3%) До 15 тисяч
ГонУрова дівка• 15 июля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
На Сумщині живу поки
А на Сумщині у скільки вкладаєтеся? До цієї суми ну до 5 тисяч додайте. Ціни всюди однакові, крім сфери послуг.
Всех в сад• 15 июля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Тема сама звичайна. Але бачу,що у деяких чогось рве пукани.
Ну для вас звичайна,а нам цікаво,де ви візьмете 50к на життя в Києві.Якщо ви зараз стільки заробляєте,то тему б не створювали.Будете жити на стільки,скільки будете мати.Іншого виходу у вас нема.
Элька-Карамелька• 15 июля 2025
Ответ дляБез образів
Цены на услуги в разы выше,чем в маленьких городах
Із послуг автору потрібен тільки репетитор англійського. Але онлайн ціна буде така ж
Я шалунья• 15 июля 2025
Ответ дляВсех в сад
Здати житло незнайомим це теж головняк.Якщо нікому цим займатися.
Ви шуткуєте? Ви правда вважаєте, що у Києві всі здають житло знайомим?
Кишмишная Мая• 15 июля 2025
Як захарив оцей флуд. Приходить людина з питанням, а їй у відповідь шопопало. І ти гортаєш сторінки повні якогось словесного сміття без сенсу.
Я шалунья• 15 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Ви ніколи не жили у Києві... Транспорт на трьох, враховуючи, що маршрутка 15-20 грн за одну поїздку, плюс метро. Одна поїздка автору з дітьми в гривень 120 вийде. Порахуйте, скільки за місяць вони накатають.
Далі, репетитори. Їх вартість буде в кілька раз вища за сумську область. Далі, геть всі послуги: стоматолог, лікар, аналізи, перукар, сантехнік - все значно дорожче. Невідомо скільки в школі будуть збирати ще. По факту життя у Києві коштує набагато дорожче за провінційне.
Кишмишная Мая• 15 июля 2025
У мене двоє дітей.
10 000 школа, 2000 їжа в школі по квитанції, гуртки 2800. 1000 мій проїзд. 2000 кишенькові, 1000 дітям на проїзд в маршрутках.
На їжу по-різному, але не більше 1500-2000 на тиждень.
І це я не рахую спортивні збори, табори і відпочинок.
Вдягаємося на секонді здебільшого, іноді щось цікавеньке можу вхопити в кроппі чи нексті. Взуття купую нове, теж максимально на розпродажах
Кишмишная Мая• 15 июля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Діти їздять по учнівському, мама купить картку і буде купляти зразу по 50 квитків, кожен по 6.50
Я шалунья• 15 июля 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
А автор і діти не хворіють? Лікарю не платять і аналізи не здають? До стоматолога теж не ходять (ціна автоматом мінімум вдвічі дорожче буде)? І не стрижуться? Особливо, якщо хлопці... І лічильники не міняють, і сантехніка не викликають?
Школа - то взагалі окрема розмова. Ми купували підручники для Ростка і для предметів не по росту, купували на іноземну мову підручники і зошити. Ніхто з моїх знайомих у райцентрі не платив по 100 доларів щороку лише за підручники для однієї дитини. Плюс купа інших зборів, плюс як не майстер клас, так поїздка, так свято у школі - тобто, здавання грошей то нескінченний процес.
Я шалунья• 15 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Розкажіть мені як в маршрутці заплатити по учнівському :)
Я собі купувала проїзний на 50 поїздок, було дуже сумно загубити такий проїзний з більшою половиною поїздок. Дитині я б такий точно не купувала.
Кишмишная Мая• 15 июля 2025
Ответ дляЯ шалунья
В маршрутці ніяк і це очевидно. Маршрутка як підстраховка або коли дуже треба, або коли іншого транспорту в потрібному напрямку немає. Довгі та/або складні маршрути типу 242, 401, 820, 5к+7 тощо
Я шалунья• 15 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
До метро рідко хто їде автобусом чи тролейбусом, часто їх просто немає. Їдуть маршруткою. Очевидно, що у Києві неможливо поїхати кудись з дітьми безкоштовно. Треба платити. Під час канікул за дітей платять як за дорослих, і це суттєві витрати на двох дітей.
Кишмишная Мая• 15 июля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Не платять за дітей як за дорослих, не видумуйте. Я кожному купила спеціальний учнівський проїзний на 46 поїздок на місяць за 72 грн. Поповнила їхні учнівські через ізіпей по спец тарифу від КМДА. В серпні теж куплю.

Я хз, де ви живете. По всім нашим потрібним маршрутам громадський транспорт їздить. Дивлюся на ізівей або на сайті київпастрансу.

Мій транспорт траліки 41, 29, 50, 39, автобуси 44, 46, 70, 56, 57, 23, 69, трамвай 1, 3
Добра, коли сита!• 15 июля 2025
60 тис вистачить
ГонУрова дівка• 16 июля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я жила в Києві 7 років. Зараз живу в Ніжині Чернігівської області. Маршрутка у нас теж 14 грн, до речі. Репетитори 400 грн. Їх можна обрати онлайн дешевше. Аналізи в тих же лабораторіях по всій Україні коштують однаково. Перукар в Києві буде дорожче, це факт. Стоматологічний туризм навіть по країні ніхто не відміняв. До речі, скільки проста пломба коштує в Києві? У мене від 1600. Мені здається, це деяка ілюзія, що столичне життя в Києві дорожче, бо кияни дозволяють собі більше.
ГонУрова дівка• 16 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
А в провінції так зекономити вже не вийде.
Я шалунья• 16 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
У ніжині відстані як у Києві? Ви по Ніжину до роботи теж їдете 1-2години в один бік? Різниця в тому, що в ніжині ви пішки дійдете, а в Києві це неможливо. До речі, таксі у Ніжині теж по 1 тис грн, як в Києві під час зупинки громадського транспорту?
Репетитори у Києві по 150-180 грн за годину з великим досвідом і максимально позитивними відгуками, купа на сайті. У Києві таких цін за аналогічних показників нема.
Їздити до стоматолога в інше місто
ГонУрова дівка• 16 июля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Їздити до стоматолога в інше місто
Репетитори у Ніжині нормальні по 400 грн за годину, і їх немає на сайті, бо немає віконець, втиснутичя ще треба. Відстані теж більші, ніж ви уявляєте, пішки на роботу мало хто ходить, і яка різниця, скільки по часу їхати, якщо ціна проїзду така сама. До стоматолога їздять люди в інші країни, а до того ж ніжина з Києва годину-пввтори їзди, якщо на стільки дешевше лікування, то вай нот?
Я шалунья• 16 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Різниця в тому, що у ніжині 1 км - це ’далечінь’, у той час як з метою економії можна пройти пішки. У києві мало хто має роботу на відстані до 6км, зазвичай це 10-20 км в один бік. І їх пішки якби не пройдеш. У Києві те, що ви називаєте ’нормальні репетитори’ від 20 доларів за годину коштували. Це якби явно не 400 грн. Це якщо ви хочете порівнювати порівнюване, а не випускника педінституту і досвідченого викладача, що готує до зно.
ГонУрова дівка• 17 июля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Площа Ніжина 43 кв.км. Практично всі їздять на роботу, ну який 1 км. пішки далечінь...
Я шалунья• 17 июля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Площа Києва 835 кВ.км )))
43 кв км - це 5км на 8 км, абсолютна більшість населення чудово може пройти максимум пару км до роботи абсолютно безкоштовно. Я сама виросла в райцентрі як Ніжин і чудово знаю, що відстань в 1км - це ’далечінь’ для місцевих, тому що в межах міста протяжністю 5 км то дійсно вагомо, але цю відстань можна легко здолати пішки. Спробуйте пройти пішки 10-20 км в один бік до роботи, як у Києві)