Криниця щастя• Изменено 15 июля в 17:08
Какие изменения в питании сделали вашу фигуру стройнее и подтянутее?
Например, не есть после 18, делать перерывы между приемами пищи по 12 часов, исключить перекусы, не есть молочные продукты, не есть вареники и подобное, сахар, мучное и т.д.
Захекалася читать• 15 июля в 17:09
К секретному рецепту первого коммента убрала еще молоко из кофе
Борода• 15 июля в 17:11
Замість вечері салат - завжди. Без майонезу тільки оливкова олія+ насіння льону склад по сезону.
Мінус 10 кг за 5 місяців без спорту.
Регионщица• 15 июля в 17:13
Якщо є переїдання, то зменшити порції
Прибрати повністю цукор, мед, варіння та джеми, цукерки та тістечка
НЕ робити великі перерви типу інтервального та НЕ робити перекуси. Для переважної більшості дорослих людей потрібно 3-4 прийоми їжі
Этожзвяздаяегообожаю• 15 июля в 17:18
Обовʼязково снідати. Кожен прийом їжі складні вуглеводи, білки, овочі. Не знижувати сильно жири.
Завдяки цьому вдалось зробити рекомпозицію з пухленької жіночки до досить підтягнутої дівчини.
Криниця щастя
• 15 июля в 17:19
Ответ дляБорода
Мінус 10 кг за 5 місяців без спорту.
Виходить, що у вас повноцінні два прийоми їжі - вранці і в обід?
Этожзвяздаяегообожаю• 15 июля в 17:25
Робила аналіз складу тіла. Саме жиру пішло всього 3 кг. А в одязі майже 2 розміри.
Блиск думки• 15 июля в 17:27
Просто якісне натуральне харчування але це і дорого навіть дуже , але ефект був гарний навіть дуже)
Мааарковная• 15 июля в 17:29
Триразове харчування без перекусів (виходить десь 4-5 годин між прийомами їжі), відмова від цукру, зменшення кількості продуктів з високим глікемічним індексом, збільшення кількості овочів і білку, у проміжках пити чисту воду.
Криниця щастя
• 15 июля в 17:29
Ответ дляБлиск думки
Чому це дорого?
ЯНаПэПэ• 15 июля в 17:30
Просто делать перерывы хоть по 3 часа без того, чтобы не кинуть что-то в рот.
Не есть после 19-00. Умеренные вечерние прогулки с собакой по 10тыс шагов.
Хлеб и макароны я особо не ела, а от сладкого как и не смогла отказаться.
Но все равно вижу, что выгляжу лучше. На весах -3 кг за лето.
Блиск думки• 15 июля в 17:31
Ответ дляКриниця щастя
Чому це дорого?
Тому що все якісне і натуральне є дороге у цілому світі так є автор ви чого)))
Кров з молоком• 15 июля в 17:33
Ответ дляКнягиня пітьми
Меньше жрать.
Чтоб в гроб поместится....
Кров з молоком• 15 июля в 17:35
Ответ дляБорода
Мінус 10 кг за 5 місяців без спорту.
Без белка не вырулишь((
Кров з молоком• 15 июля в 17:38
Ответ дляМааарковная
Ходить на работу и такой режим?
Или лежать в шезлонге?
Мааарковная• 15 июля в 17:40
Ответ дляКров з молоком
Ходить на работу и такой режим?
Или лежать в шезлонге?
Я ходжу на роботу і іноді у басейн.
Лежати у шезлонгу банально ніде.
Борода• 15 июля в 18:12
Ответ дляКриниця щастя
Звичайно ні.
Сніданок - омлет, або сир з йогуртом, або червона риба з фетою ´.
Обід з білком - каша + котлета, чи картопля + курка, чи фаршировані перець чи голубці.
Вечеря - тільки салат, зараз капуста, огірок+ перець болгарський+ салат + цибуля + редис,... все по сезону.