Фляшка на трьох• Изменено 16 июля в 10:49

Дитина у таборі.

Дочка (12р) вперше у таборі. Поселили разом з вдома подружками, які обрали її обʼєктом знущань.
Чіпляються до неї, критикують, насміхаються з одягу, зачіски, фігури…
Заграють до старших хлопців, а потім на мою звалюють, що то вона їх запросила в кімнату.
Погрожують влаштувати їй помсту, бо їх двоє і повірять їм.
Моя дзвонить у сльозах, благає забрати. Бо не може там перебувати. На емоціях погрожує вистрибнути з вікна!
Вожатий провів бесіду, але стало ще гірше:(
Дайте пораду.
Шукаю стакан• 16 июля в 12:18
Ответ дляРадуга-дуга
Моя второй год была в Черновицкой области Your Camp.
Полный восторг. Она мне даже не звонит ибо некогда.
Бассейн и куча развлекух.
Неделя 5 тыс грн
5000 за тиждень? Це щось нереальне
Шукаю стакан• 16 июля в 12:19
Автор, табір не Едельвейс? Син туди збирається
автор Фляшка на трьох • 16 июля в 12:24
Ответ дляШукаю стакан
5000 за тиждень? Це щось нереальне
Це Київ. І це не найдорожча пропозиція.
Физрукая• 16 июля в 12:24
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
А гроші за путівку ніхто не поверне. Ситуація зовсім не ОК, але чому табір ( дуже відомий) не може вирішити проблему.
Хай батьки забирають тих дівчат -провокаторок.
вы странная, вы отправили ребенка отдохнуть и оздоровиться? а получилось - что у нее моральные унижения и стресс и вы еще думаете, что делать? серьезно? спокойно спите, когда она говорит, что выпрыгнет из окна и плачет? я в шоке!
Добрая свекровь• 16 июля в 12:25
Ответ дляЭскиз бесконечности
я все детство в лагеря ездила, в наше время такого не было, ну по крайней мере в моем лагере, наоборот так сдруживались что и разъезжаться было жаль.
Було .
Тільки інтернету не було .
Тектологиня 80lv• 16 июля в 12:26
Авторе, я була в такій ситуації як ваша дитина- табір, одеса, і ми підлітки. Ні вожаті, ні переселення в іншу кімнату не допомогло. Вони навмисно ходили до мене і знущалися в моїй кімнаті. Вожаті не могли на них вплинути-, підлітки одним словом.
Я ледве дочекалася кінця зміни. От чесно, відпочинок не те що був перепаскуджений, я більше в жоден табір не мала бажання їхати.
Там ваша донька сам на сам з проблемою. Вона не має підтримки. І це дуже вплине на її психічний стан. Тому я бачу 2 варіанти: або влаштувати адміністрації розгон, щоб вони приборкали тих дівчат, щоб вони до кінця зміни і не дивилися в її бік. Або приїхати і забрати. Так, гроші втрачено.. але ви порахуйте скільки ви ще витратите на психологів і психіатрів. У вашої доньки зараз таких тендітний вік. І саме зараз формується її самооцінка.
Дякую_аж_підскакую• 16 июля в 12:27
Ответ дляПишу вірші, дорого
Який відбір в той Артек-Буковель. Ну не смішіть людей. У них майже завжди до останнього є місця. Минулого року ми з чоловіком там відпочивали, то заходили розпитати про табір та про проживання. Нам все показали. Діти батьків, які можуть сплатити кошти, ніякого відбору. І доречі не самий кращий табір в Карпатах на мій погляд.
А какой лагерь по вашему мнению в Карпатах лучший?
Лукава_Кiшка• 16 июля в 12:29
Ответ дляШукаю стакан
5000 за тиждень? Це щось нереальне
мало чи багато?
Пишу вірші, дорого• 16 июля в 12:29
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я не можу сказати, який кращий. Це все суб´єктивно. Але ж перед тим донька відпочивала в таборі в Татарові, то по умовам він нам краще сподобався. В Артеку склалося таке враження, що діти самі собі там лазять біля тих будиночків, ще й машини поряд, усі охочі можуть йти повз територію. Якось не зайшов.
Дякую_аж_підскакую• 16 июля в 12:30
Ответ дляПишу вірші, дорого
А в татарове вы остались довольны лагерем?
LediBlac• 16 июля в 12:30
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
Обратитесь к воспитателю. Объясните ситуацию в динамике. Детей много, невозможно к каждому приставить тьютора и разгадать что у этих корзиночек в голове тоже нереально. У вас для этого есть телефон и контакты воспитателя. Главное говорить без истерик и по факту. А то я уже насмотрелась в этом году на истеричек , которые в час ночи названивают воспитателю, чтоб узнать как там кровинушка покакала🤦🏻‍♀️
ПочтальЁнша• 16 июля в 12:32
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
Свяжитесь с администрацией и поменяйте комнату
Шукаю стакан• 16 июля в 12:32
Ответ дляЛукава_Кiшка
мало чи багато?
Мало дуже
автор Фляшка на трьох • 16 июля в 12:33
Ответ дляФизрукая
Я підтримую її , даю поради як реагувати.
Я не збираюся на емоціях бігти 800 км, щоб розібратися з двома дівчатками і врятувати свою «булочку».
Ми повідомили вожатого про проблему і адміністрацію табору.
З вікна ніхто стрибати не буде. Це все емоції, і діти до них більш схильні.
Дитина вже не мала. Має вчитися. Життя непроста штука.
Через 2-3 роки вона має поїхати навчатися до іншої країни. І завжди будуть ті, кому щось не подобається
Десь так, але...• 16 июля в 12:33
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
можно автобусом поехать...
Пишу вірші, дорого• 16 июля в 12:34
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так, всім задоволені. Останній раз правда попався будиночок, розрахований на більшу кількість дівчат, ніж раніше. То трохи спочатку незручно. А так, все було норм. Ні булінгу, ні отруєнь, т.т.т. З задоволенням поїхала б ще, але вже виросла))))
Десь так, але...• 16 июля в 12:35
Ответ дляФляшка на трьох
Я знаю. У тому і річ, що вона активна дівчинка. Займається спортом (плавчиня), тому має широкі плечі і спортивну фігуру. Коротку зачіску.
У спорті вона боєць.
А тут перший раз лишилася сама. І підпала під критику.
Це життя. І треба вчитися долати труднощі. Вона не завжди буде лише в оточенні люблячих і доброзичливих людей. Треба вміти правильно реагувати.
Стрибати в вікна вона не буде, це емоції і маніпулювання.
у Вас ведь нет гарантии, что 100% не прыгнет. а если прыгнет? будете тогда с администрацией всю жизнь судиться, найдя виновных?
Дякую_аж_підскакую• 16 июля в 12:35
Ответ дляПишу вірші, дорого
Как называется? Сохраню себе на следующий год
автор Фляшка на трьох • 16 июля в 12:38
Ответ дляТектологиня 80lv
Вона не сама. Ми її підтримуємо. Даємо поради, намагаємося допомогти.
Я не схильна забирати її.
Вона спортсменка. І це ще одна перешкода, яку треба подолати.
За 2-3 роки вона має поїхати навчатися в іншу країну за спортивною програмою. Має звикати, що поруч не завжди доброзичливі в приємні люди.
Ми зі свого боку повідомили про проблему.
вАлнуюся сильнА• 16 июля в 12:39
Ответ дляЭскиз бесконечности
А у нас было. Может не так трешово, но возраст был меньше, 2й класс. 2 раза съездила и потом на след. год рыдала чтобы не ехать. Второй раз еще и руку сломала. Думаю если бы поехала в 12 лет было бы еще хуже.
Пишу вірші, дорого• 16 июля в 12:39
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Республіка Delux. Моя відпочивала в ньому в 2022- 2024
Дякую_аж_підскакую• 16 июля в 12:40
Ответ дляПишу вірші, дорого
Спасибо большое
Смайликівна• 16 июля в 12:42
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
Проблема у вашої дитини, нажаль, просіть телtфон керівника табору і телефонуйте сьогодні, з проханням врегулювати ситуацію. Звісно то не так просто, коли діти всі розселені. А це ’подружки’ так з дому ? Кажіть, що змушені будете в поліцію звернутися з заявою про булінг, який загрожує наслідками для дитини. Назвіть но табір, щоб ми тут знали, де не можуть владнати елементарну ситуацію.
Але я б мабуть забрала, якщо б дитина мені сказала, що у вікно вийде.
Десь так, але...• 16 июля в 12:42
Ответ дляФляшка на трьох
Я не схильна забирати її.
серьезно? ’сообщили о проблеме’ и это все? что администрация ответила? ее возможно перевести в другой отряд или комнату, или вас это вообще не гребет?
автор Фляшка на трьох • 16 июля в 12:43
Ответ дляДесь так, але...
Вже заспокоїлася. Не стрибне.
Бо води нема.
Десь так, але...• 16 июля в 12:43
Ответ дляСмайликівна
я из комментов не увидела, что автор пытается решить с администрацией хоть что-то в этой ситуации
Лялькодзьоб• 16 июля в 12:44
Ответ дляMs. При теле
Забрати додому! Негайно!
А если это Болгария?
Perfect look• 16 июля в 12:44
Ответ дляФляшка на трьох
Табір далеко на ЗУ.
Квитків на потяг не купити.
Тех кого обижали обычно переводили в другой отряд, часто к меньшем детям по возрасту.
Вам бы ее отдать на какие-то боевые искусства, чтоб могла за себя постоять, а то так и будут вечно обижать. И взрослые и дети считывают энергетику человека и слыбых всегда обижают, так было всегда
Смайликівна• 16 июля в 12:45
Ответ дляФляшка на трьох
А я вважаю, що табір має розрулити ситуацію. Діти знаходяться на їх території під їх відповідальністю.
Є скарга від батьків.
Згодна за вами, але зі свого досвіду, коли у моєї дитини були проблеми зі здоров´ями, вірус косив усіх в таборі, дітей забирали, директор табору сказала, що гроші не повернуть, навіть за квитки, бо вони групові, всі ці табори дуже гарно влаштувалися, гроші не повертають, здоров´я дітей, це проблеми батьків, а тут взагалі ситуція ще та. За день прогнали 900 км, щоб забрати дитину.
Лялькодзьоб• 16 июля в 12:45
Ответ дляНаивная Хо
Забирайте. Мое детство прошло в лагере, каждый год со второго по 10 класс. Если такое уже пошло, то забрать и без вариантов
Моё тоже, но меня буллила моя родная старшая сестра с подружками, поэтому забрать домой был не вариант