БЦАшка• Изменено 16 июля в 17:30
Це оригінал? Хтось розуміється? Парфуми
Продають дешевше
Але пишуть що оригінал
На коробці є батч код, але ж це коробка…можна і іншу взяти
Але пишуть що оригінал
БЦАшка
• 16 июля в 17:32
Ось так виглядає флакон і коробка
А ще мені сподобалось, пишуть зроблено пару пшиків, майже усі 100 мл на місці, але ж бачите залишок, явно не пару пшиків?
БЦАшка
• 16 июля в 17:37
Ответ дляНе прохожу мимо
Подделка конечно при чем плохая . Очень размытые буквы
А тут писали, що амуажі не підробляють, це нікому не вигідно і тд
Дорогі флакони типу
Послушная• 16 июля в 17:38
мне кажется ’с парой пшиков’ ну врядли подделка. но я не специалист
Не прохожу мимо• 16 июля в 17:40
Ответ дляБЦАшка
Дорогі флакони типу
А ну не знаю конкретно по Амуажу .. это не « пляжный домик» случайно ?)) А то недавно запах этот оценивала
БЦАшка
• 16 июля в 17:43
Ответ дляНе прохожу мимо
Не знаю за пляжний домік
Інтерлюд називається аромат
Оригінал дуже насичений
Грецькі горіхи, смажений цукор, щось таке неймовірне
Але флакон десь біля 13-15 тисяч коштує
Інтерлюд називається аромат
Оригінал дуже насичений
Але флакон десь біля 13-15 тисяч коштує
Метелик• 16 июля в 17:43
Ответ дляБЦАшка
Дорогі флакони типу
Аж бігом підробляють. Як і кіліани і т.п. цінова категорія.
Мені цей флакон не подобається. Не бачила на оригіналі такі розпливчасті букви.
БЦАшка
• 16 июля в 17:44
Ответ дляКузякин
Не все ароматы изначально заполнены до самого горлышка.
У мене є флакони амуаж, це явно не пару пшиків
Ви не бачите? Там чверті флакону немає
Метелик• 16 июля в 17:45
Ответ дляБЦАшка
Ви не бачите? Там чверті флакону немає
Там мілілітрів 15-20 точно невистачає. 1-2 пшика це набагато менше 1 мл.
Смайликівна• 16 июля в 17:47
Ответ дляБЦАшка
Ось так виглядає флакон і коробка
Ну там приличненько нет, конечно должно быть дешевле. А оригинал или нет по фото фиг поймёшь. Вы же запах знаете, договоритесь о наложенном платеже, послушаете запах при получении. Хотя есть риск, что с дороги может показаться что не тот запах.
БЦАшка
• 16 июля в 17:48
Ответ дляСмайликівна
Замовляла інший флакон у іншого продавця, одразу все зрозуміло було насправді, оригінал одразу як треба відчувається
Зоя Жорівна• 16 июля в 17:50
Ответ дляБЦАшка
Дорогі флакони типу
Амуажі багато підробляють.
Смайликівна• 16 июля в 17:50
Ответ дляБЦАшка
Раз на раз не приходится, но в принципе все что я заказывала с дороги пахло как надо.
волосатое стекло• 16 июля в 17:54
Ответ дляБЦАшка
Ось так виглядає флакон і коробка
Там трети флакона нет. Прощайтесь с продавцом.
Врет в деталях - значит врет во всем.
На жаль, точно підробка.
Є розбіжності в оформленні оригінального флакону. Тут дуже грубо виконана фурнітура - ’проміння’ логотипу дуже товсте. Так само занадто грубі лінії кришечки. Ймовірно вона ще може бути без магнітного механізму, хоч візуально це і не оцінити.
Дістала всі свої пляшки амуаж - всі мають значно тендітніші проміння логотипу і акуратніші лінії.
До речі, також помітна кривизна та надмірна товщина скла по дну пляшки. І техніка нанесення батч-коду не відповідає оригіналу. Наскільки бачу, то на вашому фото його взагалі немає на пляшці. В оригінальних флаконах є батч-код посередині дна пляшки, нанесений технікою витертої фарби на склі, ідеально тонко. Не пунктирними крапками)