Та легко!• 16 июля в 20:02
Brain fog (туман в голове) во время менопаузы -у кого тоже?
Нашли способ бороться? Мне сильно мешает, целый день он с утра. И только к вечеру в голове "проясняется".
Птица секретарь• 16 июля в 21:09
Перевірити судини (МРТ, доплер) й сходити до невропатолога - це було найкраще моє рішення. Думаю, і Вам допоможе.
КартаБезКомиссий• 16 июля в 21:22
Ответ дляПтица секретарь
А вам щось призначили по результатам обстеження? Мені — нічого. Узі взагалі не норма
Та легко!
• 16 июля в 21:33
Ответ дляПтица секретарь
Все це я вже робила. Не знайшли ніяких відхилень. Точніше знайшли ’вогнища гліозу’, але сказали, це природній процес, практично у всіх в цьому віці є таке.
Мавка• 16 июля в 22:56
Ответ дляТа легко!
Таке явище, як ’туману в голові’ при клімаксі пов´язане з гомональними змінами. Гормональні зміни впливають також і на роботу мозку. Можуть також виникати у цей період запаморочення, погіршення пам´яті та концентрації уваги, перепади настрою, коливання АТ, головні болі (іноді по декілька днів), припливи які змінюються ознобом, прискорення серцебиття. Гормональні зміни і зниження естрогену впливають на роботу вегетативної нервової системи.
Який у Вас тиск?
Теж був в цей період ’туман в голові’. Був тиск неконтрольваний у період пременопауза + менопауза. Була і інша симптоматика. Знахідки на МРТ головного мозку були ще раніше виявлені. Також є знахідки на УЗД судин та УЗД серця.
Який у Вас тиск?
Та легко!
• 16 июля в 23:12
Ответ дляМавка
Який у Вас тиск?
Тиск в нормі у мене. Раніше була гіпотоніком, зараз мій нормальний тиск -120 на 70. Звісно, всі ’прелесті’ клімаксу -припливи і таке інше -теж є.
Птица секретарь• 18 июля в 19:05
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так, призначили на місяць лікування 6 препаратами за певною схемою. Голова перестала боліти на магнітіні бурі, у вухах перестало свистіти, думати стало і ясніше, і веселіше. Я дуже задоволена. Не дарма написала: що це моє найкраще рішення.
Птица секретарь• 18 июля в 19:07
Ответ дляТа легко!
От у мене теж нічого не знайшли, дякувати Богу, але скарги вислухали і лікування приписали. Усе ж таки пошукайте не рядового, а реально толкового невропатолога у своєму місті.