Психологічка• 16 июля 2025

Скільки повинен заробляти чоловік щоб ви не працювали?

Яка мінімальна сума? При умові що бюджет спільний, тобто він вас не контролює в витратах та побуті, всі гроші доступні
ЛижТолько• 16 июля 2025
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Курочка• 16 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Так, ці жінки в однакових умовах
Не в однакових. Із моїх знайомих вдома сидять тільки ті хто хоче сидіти. Всі хто хоче працює. Це прифронтове Запоріжжя. Але якось всі справляються. Це на ваше про онлайн школи
ТочноБудет• 16 июля 2025
Ответ дляЛижТолько
Удалено администрацией...
Шкода, що ви витрачаєте гроші тільки на потреби
ЛижТолько• 16 июля 2025
Ответ дляТочноБудет
Та да
Ви клоуна купили , я - квитки на концерт драконів
Приймаю ваші співчуття щодо моїх потреб
Коплю на груди• 16 июля 2025
Ответ дляТану на сонці
Жилье это хорошо, уже легче, но тогда с 30 тысячами не надо думать за что заплатить коммуналку и купить продукты, когда закончится финансовая подушка, при ее наличии. Ну разве что ваш миллионер положил вам денег на счет, которых до 100 лет хватит.
Єдине питання, яке мене хвилює в даному випадку - це питання миру в країні. Але, тут всі ми рівні. І працюючі, і непрацюючі. З житлом і без.
Здам комерційну нерухомість і матиму більше, ніж моя знайома, яка 35 років вчителем пропрацювала. І така вже тепер незалежна…)(
ТочноБудет• 16 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Для меня любые деньги это деньги.
Для вас нет,так как вы не умеете их заработать
Удалено администрацией...
Скользкая• 16 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
И это все на 50 тысяч? А почему Вы не работаете? Не хотите или не работают садики?
Да, отложить тоже выходит немного. Я работаю, в декрет даже не ходила. У нас у обоих обычная ЗП по понятным причинам.
ЛижТолько• 16 июля 2025
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
Мааарковная• 16 июля 2025
Ответ дляКурочка
Якщо є бабусі, то звісно справляються
Не всі можуть дозволити приватні садки, а з державними біда
Діти, які в 1-2 класі самі вдома сидять і навчаються в Запоріжжі? Серйозно?
ЗдесяЯ• 16 июля 2025
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
В чём я опозорилась?
ЗдесяЯ• 16 июля 2025
Ответ дляСкользкая
Ну так вопрос же был другой от автора
Крошка Енот• 16 июля 2025
знов перекличка олігархінь та супер пупер бізнесвумен))) Так смішно читати деякі відповіді, фантазьорші 99 левела))
ТочноБудет• 16 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Ужас,25 лет висеть на шее...
Ужас - это впахивать, и рассказывать, что 60 гривен - это деньги. Ещё при этом совать нос в чужую жизнь и пытаться кого-то поучать.
Нищие, злые, недалёкие - вот это ужас.
ЛижТолько• 16 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Тільки нерухомість в країні де війна сьогодні є , а завтра - ні
А вчителька з навиками знайде учнів і попрацює і репетитором
В тому то різниця між навиками і « гарно сиджу - буде як буде «
Хочу в БАНю• 16 июля 2025
Ответ дляАноним_1859
І шо? Померла під забором?
Ні, продала автівку, дачу, зараз працює прибиральницею в аптеці
Коплю на груди• 16 июля 2025
Ответ дляЛижТолько
Його звісно не хвилює
Я он теж не хвилююсь що мені моя собачка подарунки не купляє , а я їй корм - так
Чому вас не хвилює - інше питання
Ви ж працююча, розвинена, інтелігентна жінка… Що ж вас так плющить, що ви скочуєтесь до рівня таких примітивних спроб мене образити))?
ЗдесяЯ• 16 июля 2025
Ответ дляКрошка Енот
Пусть лучше эта тема,чем выехали/не выехали. Там столько льется,ужас
ЗдесяЯ• 16 июля 2025
Ответ дляТочноБудет
Нищие, злые, недалёкие - вот это ужас.
Исправляйтесь)
Скользкая• 16 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Ну так вопрос же был другой от автора
Какой другой? Я написала при какой за мужа я бы не работала.
Курочка• 16 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Якщо є бабусі, то звісно справляються
Так 🤷‍♀️ батьки працюють
ТочноБудет• 16 июля 2025
Ответ дляЛижТолько
Та да
Приймаю ваші співчуття щодо моїх потреб
А если бы потратились на клоуна, то и не купили бы. Это таки успешный успех, наэкономила на билеты. А я билеты покупаю не экономя на мелочах. Представляете?
Хочу в БАНю• 16 июля 2025
Ответ дляКапуста Маша
У меня тоже пример соседки, но муж в 50 ушёл к другой, совершенно неожиданно, они хорошо жили, никогда не ругались. Она сидела дома 15 лет, а теперь не может найти нормальную работу, предлагают кассу или уборщицу. Очень жалеет, что бросила работу я свое время, а работала руководителем отдела в банке.
У мене теж така подруга є. Чоловік всі гроші контролює, видає мінімум, а сам живе своє життя з коханою. Щоб жінка не втікла, зробив їй другу дитину (2 роки хлопчику), а сам дома ночує 1-2 рази на тиждень. Зате жінка не працює 🫠
ТочноБудет• 16 июля 2025
Ответ дляЛижТолько
Удалено администрацией...
ЛижТолько• 16 июля 2025
Ответ дляТочноБудет
Логіка Агонь
Вам цікавий клоун за 60 грн , мені квитки за 13.000 , тому сидіть тут реалізовуйтеся І співчувайте всім
ЛижТолько• 16 июля 2025
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
ТочноБудет• 16 июля 2025
Ответ дляЛижТолько
Його звісно не хвилює
Чому вас не хвилює - інше питання
Удалено администрацией...
ЛижТолько• 16 июля 2025
Ответ дляТочноБудет
Удалено администрацией...
ТочноБудет• 16 июля 2025
Ответ дляЛижТолько
Логіка Агонь
Я вас услышала и поняла. Уже давно. Смотрю , не ошиблась. Не надрывайтесь.
ЛижТолько• 16 июля 2025
Ответ дляТочноБудет
Дуже діагностично
Не хворійте
Мамзелькіна• 16 июля 2025
Мы в ЕС, тут у нас 6500 на двоих и мы не оч себя чувствуем. Ну хотя бы в 1,5 раза больше, тогда можно думать, чтобы мне не работать. А лучше в 2... но вряд ли это случиться когда-то