Самоучка• 17 июля в 09:00

        Що допомогло вам при частих запамороченнях?
обстеження судин, шийного відділу чи щось інше?
УжеВотДа• 17 июля в 09:11

		Я здала ЗАК, знайшли анемію, лікар призначила курс заліза, підняла гемоглобін і пройшло.

Чижик Пижик• 17 июля в 09:21

		Так,зробила УЗД судин шиї. Тільки фізкультура допомогла. Ну і трохи медикаментів

Моя улюблена страшко• 17 июля в 11:29

		сдала общий анализ крови, выяснилось, что критически низкий гемаглобин

прокапали, пропила курс таблеток и как новая
		Мені робили МРТ, УЗД, аналіз крові. По результатах призначили ліки, серед яких є ноотроп, та безпосередньо ліки від запаморочення (прибрати симптом). Крім того, заборонили справу обертання голови тому, що мені не можна нахиляти голову назад, одразу погано стає. Взагалі не можна вішати (знімати) рушники та штори. Я намагаюсь робити це навпомацки, не піднімаючи голови.