Я вся ваша• 17 июля 2025
Іграшки для маленьких дітей
Мамочки, скажіть будь ласка, які розвиваючі іграшки для маленьких дітей вас цікавлять? Що зараз популярно серед дитячо-розвиваючого сегменту?
Я вся ваша
• 17 июля 2025
Ответ дляПочемучка
Який вік вас цікавить і що саме плануєте розвивати?
1-2 роки і 4-5 роки
Голена блондинка• 17 июля 2025
Музыкальный куб, музыкальный домик или ковчег Киддиленд. То что у нас было долгоиграющее
КарамбОлька• 17 июля 2025
Блин их много) так сразу перечислить все нереально. в 1-2 года у дочки игрушки заходили: ковчег, мультицентр, бизиборд, музыкальные игрушки разные, сортеры. В 4-5 мозаика, игрушки монтессори, домино детское, пазлы и наборы для лепки из теста/пластилина плэй до.
Свезло так свезло• 17 июля 2025
Ікеа. Спортивний мат добре підходить для вільної гри. Залізниця.
Іграшки від ТМ Moluk - білібо, хмаринки для ванни.
Балансборд - маст хев.. Борд на коліщатах. Teeter Popper від FatBrain.
Трикутник Піклер з качалкою та дошкою. Спортивний комплект ’Ранній старт’. Пісочниця для дому, яку можна наповнювати різними матеріалами по черзі. Фокус має бути на розвитку великої моторики.
Почемучка• 17 июля 2025
Ответ дляЯ вся ваша
1-2 роки і 4-5 роки
1-2 роки це здебільшого розвиток снсорики, дрібної моторики та пам´яті. Сенсорні коробки, кінетичний пісок, шнурівки, застібайки, гудзики...Картки Домана.
4-5 років додаються ще настільні ігри, на увагу, логіку, матки пам´яті .
Спортивні ігри актуальні із того віку,як дитина почне ходити: м´ячі, кеглі, городки, самокати,велосипеди, ролики, шведські стінки