Печальки.нет• Изменено 12 июня в 21:05

Новая мулька, Фуглер, будинок іграшок, Антошка

Дети скупают, щупают , ищут
Ваши на волне?
Дадосвидания• 12 июня в 21:07
Мулька не нова. Цих фіглеров вже декілька років скупають навіть дорослі колекціонери, правда серії замовляють з сша, бо там рідкісні серії. До нас доходять звичайні.
Мулька це лабубу, подивіться))
Чорнобаївка• 12 июня в 21:07
Не успеваем. Ещё лабубу не получили
автор Печальки.нет • 12 июня в 21:08
Ответ дляДадосвидания
Мулька це лабубу, подивіться))
Лабубу тоже знаю, сказали к нам дойдет в Антошку через два месяца
Дадосвидания• 12 июня в 21:09
Ответ дляПечальки.нет
Де ваша Антошка знаходиться? Насмішили. Весь інет і всі магази вже в них. На д.р. дівчата 6-8 років тільки їх замовляють.
автор Печальки.нет • 12 июня в 21:10
Ответ дляДадосвидания
Київ Оболонь, немає у нас їх ще
автор Печальки.нет • 12 июня в 21:10
Ответ дляДадосвидания
И в будинку іграшок їх немає ще
Дадосвидания• 12 июня в 21:12
Ответ дляПечальки.нет
Київ Оболонь, немає у нас їх ще
Дивно. У нас в Черкасах в будинку іграшок є. В алло є. На сайтє будинок іграшок є, замовте, у себе заберете.
автор Печальки.нет • 12 июня в 21:13
Ответ дляДадосвидания
Дякую!
Дадосвидания• 12 июня в 21:15
Ответ дляПечальки.нет
Дякую!
На розєтке є вибір, але дивіться, щоб не було поддєлки, там є якийсь продавець один, то купа відгуків, що поддєлка, хоча вартість така сама як в інших.
автор Печальки.нет • 12 июня в 21:15
Ответ дляДадосвидания
Где оригінал? Я отзывы почитала пишут паль
автор Печальки.нет • 12 июня в 21:17
Ответ дляДадосвидания
В алло отзывы жуть
Дадосвидания• 12 июня в 21:18
Ответ дляПечальки.нет
Будинок іграшок може продавати туфту? Чомусь думала що в них завжди оригінали іграшки.
В алло не брала. Просто бачила, що в них є.
автор Печальки.нет • 12 июня в 22:47
Ответ дляДадосвидания
Нет в наличии в будинку играшок
Багиня• 12 июня в 23:46
Уже мулька на балерино капучино, крокодило и еще фигня , короче набор слов и детям это заходит))))
Перемелица• 21 июня в 22:23
Если что, могу продать любой. Наш магазин продакт и я умею их угадывать)