Зараз все скажу• 17 июля 2025
Донька сьогодні поступила до технікуму )
У Польщі. Пройшла співбесіду ❤️❤️
Я просто рада дуже.
Зараз все скажу
• 17 июля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Вітаємо щиро!
Розповідайте, що, як , коли?
Маркетолог. Але там графічний дизайн , розробка реклами, продаж реклами
Вона творча, малює гарно. Язик трохи підвʼязаний. Тому саме те що їй підходить. І сама обирала.
Зараз все скажу
• 17 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну якщо почалась довша хвиля, то документи тільки почали приймати, списки з зарахованими будуть пізніше.
Нам дали направлення медичне. А направлення дають тільки тим хто пройшов.
іронічна антитеза• 17 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Освіта платна чи ні, який рівень мови?
Зараз все скажу
• 17 июля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Освіта платна чи ні, який рівень мови?
Безкоштовна.
Рівень В1
Чесно брешу• 17 июля 2025
поздравляю! сын проходил собеседование в пятницу, тоже должны быть результаты на этой неделе, но у него такой себе польский) понимает, а говорить сложно
сладкий_ноябрь• 17 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Його дають всім, щоб на момент зарахування він вже був зроблений.
А про те, чи зарахували, чи ні, потрібно чекати офіційних списків після завершення 2 етапу
Зараз все скажу
• 17 июля 2025
Ответ дляПилосмок працює
В техникум вроде всех берут. Вы думали что не поступит?
Минулого року у три не поступила
Зараз все скажу
• 17 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви вперта) але я також ))
Чесно брешу• 17 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Минулого року у три не поступила
после 9 класса? в этом после 10 поступала?
НеВРотик• 17 июля 2025
Поздравляю 🥳 В добрый путь) пусть учеба будет интересная и насыщенная студенческая жизнь
Забула що?• 17 июля 2025
Поздравляю, но туда 99% поступает, так что, главное что б ей нравилось в Польше, что б друзей нашла,
Забула що?• 17 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ні. Це друга. У першу не брали - там тільки з польками документами.
Сьогодні у нас розпочалася друга хвиля.
Это значит, что низкий рейтинг и недобор, не лучший тезникум
Пригощаю кашею• 17 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Минулого року у три не поступила
Ого!
Я думала в технікуми всіх беруть!
Вітаю вас! Спеціальність гарна.
Я думала в технікуми всіх беруть!
Вітаю вас! Спеціальність гарна.
Умничка-помощничка• 17 июля 2025
Автор, поздравляю, пусть все складывается и в дальнейшем! мы тоже через это сейчас прошли, сын поступил в колледж на it специальность делать абитур в Германии для поступления в университет! Тоже столько нервов и стресса было с этими экзаменами! Но он 3 года учился в немецкой школе
Шлях до зірок• 17 июля 2025
Ответ дляЗабула що?
Ребенок счастлив, родители тоже- это самое главное
Пригощаю кашею• 17 июля 2025
Ответ дляЗабула що?
А як це взагалі відбувається?
Спочатку набирають з місцевими документами і якщо є вільні місця, то тоді інших?
На підставі чого відбирають? Конкурс атестатів , співбесіда чи як?
Умничка-помощничка• 17 июля 2025
Ответ дляЗабула що?
А вы прям сдержаться не смогли, да? Это значит, что девочка начала свой путь заграницей, в безопасности и перед ней открыты все двери - все только от нее зависит!
Голова колгоспу• 17 июля 2025
Молодчинка донька!
Вітаю вас!
Мій син наступного року вступати буде. Якщо вступить теж, мабуть, не стримаюсь і тут напишу)))
Удачі в навчанні!
Вітаю вас!
Удачі в навчанні!
Зараз все скажу
• 17 июля 2025
Ответ дляЗабула що?
Та ладно вам) не засмучуйтеся )
сладкий_ноябрь• 17 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ви щось плутаєте.
4 липня поляки тільки отримали результати екзаменів і саме тоді почалася перша хвиля, хоча по суті вона починається ще з травня і триває до сьогодні.
На сторінці кураторіума освіти вашого воєводства написано що з 17 по 22 липня будуть лише результати першої хвилі.
Потім почнеться друга.
В Польщі терміни можуть трохи відрізнятися, але не настільки.
Друга хвиля закінчується в серпні, точніше відома вже списки вступивших.
Потім почнеться друга.
сладкий_ноябрь• 17 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ви вперта) але я також ))
З вашої школи
Ви в першій хвилі, не в другій.
Голова колгоспу• 17 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
З вашої школи
Ви в першій хвилі, не в другій.
О як)))
Зараз все скажу
• 17 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
З вашої школи
Ви в першій хвилі, не в другій.
Дякую
Зараз все скажу
• 17 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви щось плутаєте.
Потім почнеться друга.
Дякую ❤️❤️❤️ але ми приносили документи наприкінці червня і не прийняли
Н@Диете• 17 июля 2025
Эти поступления столько нервов. Моя тоже выбрала это направление ( только в Словакии) так хотела , так хотела , поступила …. а потом передумала и пошла в гимназию( поступила одновременно и в школу инф. Технологий и гимназию)
сладкий_ноябрь• 17 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
А якого червня приходили, не памʼятаєте?