Зараз все скажу• 17 июля 2025
Донька сьогодні поступила до технікуму )
У Польщі. Пройшла співбесіду ❤️❤️
Я просто рада дуже.
Покращена• 17 июля 2025
Я навіть не знаю,що думати. Ми чекаємо закінчення першої хвилі 22 липня, тоді будемо дивитись вільні місця. Може у вашому воєводстві якось інакше, або я щось не так зрозуміла
Хома з пастою• 17 июля 2025
Ответ дляЗабула що?
Это значит, что низкий рейтинг и недобор, не лучший тезникум
А похваліться, що ваш у лізі плюща
Ми ще більше порадіємо, ніж за автора
Триндю-бриндю• 17 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Дякую ❤️❤️❤️😍😍😍😍
Вітаю, хай щастить дівчині!
Рогнеда Карповна• 17 июля 2025
Вітаю, авторе!
Розумію і поділяю Вашу радість
2 роки тому син вступив до польського технікуму. Співбесіда була скайпом, пройшла чудово.
Розумію і поділяю Вашу радість
Рогнеда Карповна• 17 июля 2025
Ответ дляПилосмок працює
В техникум вроде всех берут. Вы думали что не поступит?
ага, всіх: прохідний бал, конкурс атестатів, співбесіда
Рогнеда Карповна• 17 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви щось плутаєте.
4 липня поляки тільки отримали результати екзаменів і саме тоді почалася перша хвиля, хоча по суті вона починається ще з травня і триває до сьогодні.
На сторінці кураторіума освіти вашого воєводства написано що з 17 по 22 липня будуть лише результати першої хвилі.
Потім почнеться друга.
В Польщі терміни можуть трохи відрізнятися, але не настільки.
Друга хвиля закінчується в серпні, точніше відома вже списки вступивших.
Потім почнеться друга.
Друг сина (українець) проходив співбесіду 2 липня цього року, 3 липня підтвердили його вступ
сладкий_ноябрь• 17 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Тоді ще триває перша хвиля, зараховують поісоя списків офіційних, тоді й потрібно принести доки.
Але якщо в технікумі є вже зазначена певна кількість місць для іноземців, то тоді можуть давати свої терміни, які теж є на сайті школи
bespe4na_mavpa• 17 июля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Безкоштовна.
Рівень В1
А как вы мову учили до такого уровня, курсы или репетитор? Сколько времени?
Спасу мир• 17 июля 2025
Ответ дляSo_so
Поздравляю! Умница. Пусть всё складывается легко!
Помню как я узнала, что моя поступила (я на улице была в этот момент), я кричала и прыгала, люди оглядывались))
Замечательное чувство.
Вы тоже молодец, вырастили дочку.
Замечательное чувство.
Вы тоже молодец, вырастили дочку.
Всегда такая эмоциональная?
БоВжеВільна• 17 июля 2025
мої двоє вже в четвертий клас перейшли, а третій ще буде в серпні перездавати польську)
вітаю вас!
Зараз все скажу
• 17 июля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
вітаю вас!
Дякую ❤️