маска Ілона• 17 июля в 11:32
Всі ниють про високі ціни на продукти
А я зараз сама - за тиждень витратила 1 тис.грн. - і це ще продуктів деяких з цієї закупки на наступний тиждень лишиться. Тобто на місяць одній мені з головою вистачило б 5 тис.грн.
Ціни, звісно, піднялися, але не так страшно. Завжди є акції.
Завжди недо...• 17 июля в 11:34
Держите нас в курсе , люди хотят жить, а не выживать и я вам не верю , рыба , фрукты мясо никак не может стоить 1000 в неделю
Джавеліна• 17 июля в 11:34
так может вы одной гречкой питаетесь. Что за обесценивание людских проблем? Все же разные
Тема в стиле - терпите терпилы
маска Ілона
• 17 июля в 11:35
Ответ дляОце так цабе
Может вы едите пол зернышка в день
Та ні, нормально їм.
Водійка хімарса• 17 июля в 11:35
Ну, при стоимости в сезон вишни по 170, черешня по 250 , черника по 400 грн, то ваша 1000 ни о чем, если вам макарон достаточно, то это не питание для нормального человека
маска Ілона
• 17 июля в 11:36
Ответ дляА у нас макарошки
Возьмите с полки пирожок, экономная вы наша.
Зовсім не економна. Вчора нашопилася - на 4 тисячі.
маска Ілона
• 17 июля в 11:36
Ответ дляДжинци на Флісі
При зарплате 7 тыс это мало???
А пенсии 2900?
Про пенсіонерів не потрібно. Не в цінах проблема, а в срціальній політиці.
маска Ілона
• 17 июля в 11:37
Ответ длябибизяна
молодец, а теперь умножь 5000 на 4 человека
20 тисяч. У нас так і виходить щомісяця 20 тис +/-
Зроблено у 80-х• 17 июля в 11:39
Автор, ви хамка і троль!
Ниють...
Реально?
Ви ціни бачили?
Ниють...
Реально?
Ви ціни бачили?
TANYA 0 0 0 0• 17 июля в 11:39
Знаєте, коли живеш сама, звичайно, може і вистачити, можна на чомусь зекономити. А от коли є діти, то проблем. І коли дитина просить ягідку, морозиво , йогурт, реально мало сльози на очі не находять, так як дозволити можеш, але вже починаєш задумуватися і все підраховувати.
маска Ілона
• 17 июля в 11:39
Ответ дляЗавжди недо...
На одну людину може. Вчора купила чудову чепешню по 185 грн. Ви що цін не бачите, що можливо.
маска Ілона
• 17 июля в 11:40
Ответ дляДжавеліна
Тема в стиле - терпите терпилы
Гречку не люблю. Каші взагалі не їла за цей тиждень.
Міняйловна• 17 июля в 11:40
що це вирішує?
може ви купили молоко та хліб, а я таке не вживаю
Джавеліна• 17 июля в 11:40
Ответ длямаска Ілона
И? Расписывайте все меню, мы же не будем угадывать.
К чему ваша тема?
маска Ілона
• 17 июля в 11:42
Ответ дляВодійка хімарса
Макарони теж не їла. Вчора черешню смачнючу по 185 купила. По 250 ні разу за це літо не брала і не бачила, максимально по 200 грн купувала.
Завжди недо...• 17 июля в 11:42
Ответ длямаска Ілона
Вы тролите , при полноценном нормальном питании невозможно это только если бегать как ломовая лошадь от акции до акции а не есть то что хочешь и вечно бегать с дергающимся глазом считая не купила ли я чего лишнего
маска Ілона
• 17 июля в 11:44
Ответ дляSo_so
Здорово. Я вчера купила арбуз 90 грн, лохыну 150 грн и черешни кг 250 грн. Это не считая еды в прямом смысле.
А я 2 кг черешні по 185 купила, три дні буду їсти її, нектарини по 130 купила. А скільки тієї їжі треба одній людині.
Зроблено у 80-х• 17 июля в 11:44
Ответ дляЗавжди недо...
Чого ж?
Автор купила смачну черешню, запила її молочком, ще й залишилось на туалетний папір
Творческий типаж• 17 июля в 11:44
Ціни на продукти піднялися у 2-3 рази. На все інше теж. Зарплата переважно та сама, що й до війни. Купівельна спроможність не може залишитися такою ж!
Кондуктор троллейбуса• 17 июля в 11:44
Ответ длямаска Ілона
Ну, 1000- 200 за черешню это 800 на неделю.
Чуть больше 100 грн на день.
Это только кастрюлю борща сварить и неделю его есть, и пить чай из вишнёвых веточек
Чуть больше 100 грн на день.
маска Ілона
• 17 июля в 11:45
Ответ дляЗроблено у 80-х
Автор, ви хамка і троль!
Ниють...
Реально?
Ви ціни бачили?
Ниють...
Реально?
Ви ціни бачили?
Звісно бачила. Є різні ціни. Тут чомусь порадниці спеціально все найдорржче вишуковують.
Кондуктор троллейбуса• 17 июля в 11:46
Ответ длямаска Ілона
Понятно. Бред ради топа и срача