маска Ілона• 17 июля 2025
Всі ниють про високі ціни на продукти
А я зараз сама - за тиждень витратила 1 тис.грн. - і це ще продуктів деяких з цієї закупки на наступний тиждень лишиться. Тобто на місяць одній мені з головою вистачило б 5 тис.грн.
Ціни, звісно, піднялися, але не так страшно. Завжди є акції.
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Якраз я ягоди ї їм щодня, м´яса, нічого такого зараз не хочеться. Голубіку (лохину) не люблю. Малина і полуниця свої. А черешня - улюблена ягода. Я її їм весь сезон як не в себе.
Значит, черешня тоже своя, а не покупная
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
И тут промазали)
1.5 стакана риса это 600г отварного. Ну, пусть ещё мяса там 200г, больше вы вряд ли туда кладете. Итого 800г на четверых на два приема пищи. Аж по 100г порции)))
М´яса беру 1 кг +, дві морквини, дві цибулини. От і рахуйте. Це не плов з 200 г м´яса, а рис з крихтами м´яса.
МамОмужа• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
І нічого я не заплуталася.
Напишіть точний список, що ви купили на тиждень на 1000 грн
І як ви ці продукти приблизно на тиждень розтягнете
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
То це вам кмда виділяє по 4 тис на туалетний папір в квартал?
Віталька-лох)
Що за фантазії?
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляLizavel
Так а детям и мужу что
Я зараз сама, не знаю, що вони там їдять.
Зроблено у 80-х• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Черешню теж посадить можна, навіщо купувати відбірну по 185 за кг!
Не дякуйте, я з´економила вам 100 грн
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Забагато?)))
Даже не знаю. Сначала автор писала что на гриле мясо каждый день. Я вот пытаюсь представить как выглядят 43г сырого мяса после гриля
Цікавий писочок• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Як рис може лишитися небагато? Чи ви пачку на двох майже за раз з´їдаєте? Я 1,5 склянки на плов використовую на 4 осіб, на два прийоми їжі. Пачки плову вистачає на 4 рази приготувати плов, або на вісім раз поїсти 4 особам. Ото ви фантазерка.
Значит в вашем слове кг мяса, если риса полтора стакана. И да, за 4 приема на 2 людей пол пачки таки спокойно уходит.
Хм, пачки риса 4 людям поесть 8 раз? Это по 30 грамм за раз?)
Всюди влазю• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Так вы может и свиней выращиваете, и картошки у вас гектар
При чем тут тогда цены на продукты
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляВероятненько
У еас больше всего тянет ноющий подросток,ест три ведра в день и вечно голодный
От чекаю, коли мій буде їсти по 3 відра. Готовп їх готувати. А то мене мій син замордував їжею, особливо тяжко в подорожах його нагодувати ! Є шанс, що стане всеядним?
Зроблено у 80-х• 17 июля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Може вона мала на увазі м´ясо черешневих черв´ячків?
А я дурна, м´ясо купую...
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляКорочка Хлеба
Вы хоть в свет иногда выходите. в реальность бытия.
А то забаррикадировались туалетной бумагой и бытовой химией, сказки тут рассказываете, людей смешите.
Звісно виходжу. Вчора в Києві погуляла, потім в тц пошопилася.
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляМексиканочка
Где? Цены бачимо, от 250 грн чудова. По 185 не видела вообще.
Прямо біля метро Теремки купувала.
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляКорочка Хлеба
Так бы и сказали, что худеете, а то мы не поняли, думали, вы всегда так питаетесь.
Значит, в другое время вы запасы жировые делали, теперь нужно похудеть на 1000 грн в неделю.
Всё понятно. Все стало на свои места.
Ні не худію, похуділа раніше, зараз тримаю форму. Худіти гєморно і дорого.
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляРожева юбка
А чого ви зразу то не написали?)) 1,5 склянки рису -це 8 порцій. Тепер питань немає. Тієї черешні вам вистачить на два тижня, а з кісточок зварите компот.
Черешню не чіпати - її на 2-3 дня.
Зроблено у 80-х• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
А як же морюшко?
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляLizavel
Так чем вы их кормите?) черешней?
Якмі всі люди - звичайними стравами.
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляКорочка Хлеба
Вы же писали, что едите одно яйцо в день. Откуда 20? Переедаете!!
Просто купила 20, щоб було.
Зроблено у 80-х• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Просто купила 20, щоб було.
Правильно, не чіпайте, залиште на Новий рік!
Або висидіть курчат, огого яка економія, ще купите пару кг відбірної черешні
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляLizavel
А ужинает? Я третий раз спрашиваю)) чем вы кормите детей и мужа?)
Звичайною їжею, як і всі - борщі, плов, котлети, відбивні, сирники, млинці, печені, овочі, макарони, лазаньї, перці фаршировані. Із-за дітей меню не дуже різноманітне, 10 страв по кругу ходить. Скоро борш буде делікатесом для мене.
Вапщета• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Макарони теж не їла. Вчора черешню смачнючу по 185 купила. По 250 ні разу за це літо не брала і не бачила, максимально по 200 грн купувала.
Ну и й брехуха.
Сільпо-500грн,базар 280 грн.
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляМадамОхмури
А мʼясо, риба, морепродукти?
Здогадуюсь, що не любите таке )
М´ясо нейтрально, їм, бо треба. Риба і морепродукти - люблю дуже. В нас в родині лише я їх і люблю. Дітей вмовляю їсти рибу, домовляємося, чоловік їсть, але без ентузіазму.
Вапщета• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
А я 2 кг черешні по 185 купила, три дні буду їсти її, нектарини по 130 купила. А скільки тієї їжі треба одній людині.
Скидайте адресу де такі шарові ціни
Соня Петрова• 17 июля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Держите нас в курсе , люди хотят жить, а не выживать и я вам не верю , рыба , фрукты мясо никак не может стоить 1000 в неделю
2000 и далее и это по минимуму
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляКорочка Хлеба
Сыр бри это по акции как минимум 150-160 грн за 300 г
Как-то вы вылезли за пределы 1000 грн в неделю.
Меню все больше и больше. Креветки? Омары? Лобстеры? Кава, просекко? Признавайтесь.
Біля 130 грн. Каву п´ю раз в день, зранку. Алкоголь не вживаю. Цей тиждень без креветок.
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Вам нужно посадить несколько сортов черешни, от ранней до поздней, и тогда все лето вы будете самой выгодной женой - 1 яйцо и ведро черешни, и больше никаких трат
Пустощі-веселощі• 17 июля 2025
Позорище, що люди мають шукати по акціях і економити, а не купувати за потреби. Так це ще й виправдовують деякі.
А одяг, ліки....
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
А одяг, ліки....
Ну, бытовой химии у автора склад, туалетной бумаги тоже. Может, там и одежды и лекарств лет на 30 запас
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляКорочка Хлеба
Организм, дурак такой, строит клетки из белка.
Или ваш не такой?
Такий, зараз по мінімуму хочеться чогось такого. А як же сироїди живуть?
маска Ілона
• 17 июля 2025
Ответ дляКорочка Хлеба
Автор, закрывайте тему, вас откровенно стебут, а вы вяло отбрехиваетесь.
Отчитайтесь уже, что убедили нарот, что цены маааленькие. Малюсенькие.
Хто зна, хто зна?