маска Ілона• 17 июля в 11:32

Всі ниють про високі ціни на продукти

А я зараз сама - за тиждень витратила 1 тис.грн. - і це ще продуктів деяких з цієї закупки на наступний тиждень лишиться. Тобто на місяць одній мені з головою вистачило б 5 тис.грн.
Ціни, звісно, піднялися, але не так страшно. Завжди є акції.
Зроблено у 80-х• 17 июля в 11:47
Ответ длямаска Ілона
Звісно бачила. Є різні ціни. Тут чомусь порадниці спеціально все найдорржче вишуковують.
Наприклад?
Чекаємо варіант меню на 1 тис грн.
Ви ж розумієте, що на черешні довго не протягнеш?
автор маска Ілона • 17 июля в 11:47
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Знаєте, коли живеш сама, звичайно, може і вистачити, можна на чомусь зекономити. А от коли є діти, то проблем. І коли дитина просить ягідку, морозиво , йогурт, реально мало сльози на очі не находять, так як дозволити можеш, але вже починаєш задумуватися і все підраховувати.
Маю двох дітей. Написала наші трати ща місяць. Не брезгую акціями. Морозивом затарюємо холодильник, щоб не купувати його по 50, купуємо по 23-29.
автор маска Ілона • 17 июля в 11:49
Ответ дляМіняйловна
що це вирішує?
може ви купили молоко та хліб, а я таке не вживаю
Я теж не вживаю, купила ягоди, фрукти, сир, м´ясо, яйця. Мені цього достатньо.
So_so• 17 июля в 11:50
Ответ длямаска Ілона
Сколько Вам лет?)
автор маска Ілона • 17 июля в 11:50
Ответ дляДжавеліна
И? Расписывайте все меню, мы же не будем угадывать.
К чему ваша тема?
Меню немає, яке меню одній людині.
Ніколи не збрешу• 17 июля в 11:50
Ответ дляЗавжди недо...
Держите нас в курсе , люди хотят жить, а не выживать и я вам не верю , рыба , фрукты мясо никак не может стоить 1000 в неделю
То скільки там одній треба? В день кусочок риби і шматок м´яса. Не всі їдять відрами
автор маска Ілона • 17 июля в 11:50
Ответ дляМіняйловна
що це вирішує?
Ще помідори забула )))
короткопамятна• 17 июля в 11:50
Що нам з цією цінною інформацією робити? В мене кіт взагалі не париться цінами він в мене на утриманні. Думаєте всі коти так живуть?
автор маска Ілона • 17 июля в 11:52
Ответ дляЗавжди недо...
Вы тролите , при полноценном нормальном питании невозможно это только если бегать как ломовая лошадь от акции до акции а не есть то что хочешь и вечно бегать с дергающимся глазом считая не купила ли я чего лишнего
Не помічала такого. А лишнє весь час купую ,якщо акцію бачу, і ми таке їмо.
ХикориДикори• 17 июля в 11:52
Ответ дляВодійка хімарса
Ну, при стоимости в сезон вишни по 170, черешня по 250 , черника по 400 грн, то ваша 1000 ни о чем, если вам макарон достаточно, то это не питание для нормального человека
в прошлом году самую дорогую замороженную 138
Кондуктор троллейбуса• 17 июля в 11:52
Ответ длямаска Ілона
Сыр, мясо, яйца это еда на неделю?
Учитывая, что 500 на фрукты потрачено, это 10 яиц, 300г сыра и три окорочка, что ли?
короткопамятна• 17 июля в 11:52
Ответ дляПотребую апгрейду
Скумбрія досі ще 8 грн/кг?
І банани по 35 завжди на порадниці
ХикориДикори• 17 июля в 11:54
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
не просит, потому что для ребенка не так много нужно и оно есть . И мороженное магазинное с ешками , или йогурт химозный нет
Вчера делали сырники с вишнями , пачка творога 300 грм вишни на двоих-ок
Кондуктор троллейбуса• 17 июля в 11:54
Ответ дляНіколи не збрешу
Какая разница, один человек или 10?
Прямо сплошные Дюймовочки пишут, ползернышка в день им всем хватает до отвала наесться
Зроблено у 80-х• 17 июля в 11:55
Ответ длямаска Ілона
Ще помідори забула )))
Кг помідорів, ну ок, 80 грн.
Кг м´яса 250
Черешня 200
Пів кг сиру 250
На все інше 220 грн.
В результаті, 150 гр. М´яса на день
1 помідор, 1 яйце, 70 грам сиру і 200 гр.ягід.
Реально?
Як довго протягнете?
А дитину теж так годуєте?
І чоловіка?
автор маска Ілона • 17 июля в 11:55
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну, 1000- 200 за черешню это 800 на неделю.
Чуть больше 100 грн на день.
Это только кастрюлю борща сварить и неделю его есть, и пить чай из вишнёвых веточек
Який борщ, я сама, щоб я ще готувала собі щось складніше яєць варених, чи м´яса на грилі.
Ніколи не збрешу• 17 июля в 11:55
Ответ длямаска Ілона
Та ні, нормально їм.
Тікайте, зараз заклюють. Я живу так само. Тільки з донькою. Їжу не викидаємо. Готую скільки з,їмо. В основному все беру по акції. Суши малій рідко беру, омари, червону рибу для запікання не беру. В заклади не ходимо їсти. Рибу їмо річкову-карась, короп, сом. Червону тільки на бутери. Їмо звичайну їжу, супи борщі, каши, голубці, котлети, битки, запечену скумбрію, піцу, тефтелі, матіас овочі і фрукти по сезону. Їмо просто і смачно. Іноді малій беру креветки, бо любить.
Цікавий писочок• 17 июля в 11:56
Ответ длямаска Ілона
Та ні, нормально їм.
Что нормально?
Я на выходные купила себе и ребенку по 1 кг черешни и персиков это 400 грн, пол 🍉 это 250 грн и себе айран, а малому ряжанку, это ещё 150 грн и по 1 пончику, что ещё около 100 грн, итого 900 грн просто на перекусы.

В маркете взяла пачку риса 80 грн, пачка масла по акции 140 грн, кг рыбы 300 грн, овощей на салаты на 400 грн.

Итого почти 2000 на выходные мне и ребенку 5 лет, ну масло и рис остались немного. Так хлеб, чай/кофе, сахар, сыр, яйца и т.д. я не учитывала.
Svitlo_• 17 июля в 11:57
Мінімальна зарплата - 6180. Тобто її вистачає лиш поїсти. А далі як? Це не високі ціни на продукти?
Мандолина Бу• 17 июля в 11:59
А мы втроем тратим 15-20 тыс на еду ежемесячно. И что?
И если взрослые могут еще кось на кось питаться, то ребенку нужно и мясо, и рыба, и овощи, и фрукты, и ягоды.
А не пустые супчики, куриные спинки и макароны.
Пускаю бісики• 17 июля в 12:00
Ответ дляЗавжди недо...
Фрукти і ягоди в цьому році дуже дорогі.Про це і мови нема,хіба базове. На 140 грн/день.
Кашпо• 17 июля в 12:05
Даже интересно что такого вы купили на 2 недели за 1 тысячу? У меня одна закупка минимум 1 тысяча. И это реально минимум на 2 дня максимум.
автор маска Ілона • 17 июля в 12:07
Ответ дляСтефанія
142 грв- в день
И еще осталось
С трудом верится
Чому, скілтки треба одній людині.
автор маска Ілона • 17 июля в 12:08
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Понятно. Бред ради топа и срача
Що брєд? Поясніть, чому ви фиркаєте?
ЗдохниПуйло• 17 июля в 12:09
Ну є такі скупі люди, що їм і на макаронах норм, ви ще напишіть, що на хімію не витрачаєтесь, бо квитанціями і брошурками підтираєтесь, а старими футболками підкладаєтесь, хоз.милом миєте голову, посуд і перете...
автор маска Ілона • 17 июля в 12:09
Ответ дляСтефанія
Фруктов- на 500 грв
А ели то что
Сир, м´ясо, овочі, фрукти.
Огірки і зелень свої вже.
ЗдохниПуйло• 17 июля в 12:10
Ответ длямаска Ілона
Чому, скілтки треба одній людині.
Треба 3-4 рази повноцінно їсти, фрукти, кисломолочка, риба, м´ясо, яйця, сир, овочі
автор маска Ілона • 17 июля в 12:10
Ответ дляЗроблено у 80-х
Наприклад?
Чекаємо варіант меню на 1 тис грн.
Немає меню.
автор маска Ілона • 17 июля в 12:10
Ответ дляSo_so
Сколько Вам лет?)
Добрая свекровь• 17 июля в 12:10
Ну и? Одна людина - 5000 грн в місяць на їжу, сім´я (4 людини) - відповідно 20000 грн місяць. А це середня зарплата однієї працездатної людини в Україні. То що це мало? Зарплата іншого дорослого іде на комуналку, одяг, взуття і інші базові щомісячні витрати. То це ж ненормально, що люди місяць працюють, щоб рівно цей місяць і прожити. А є достатня кількість людей, спеціалістів на хвилинку, які заробляють нижче середньої зарплати