тянитолкайка• Изменено 17 июля 2025

Гриби Веселка, порадьте

Дівчата, хто купував добавку для імунітету Гриби Веселка, які результати у вас, чи дієва ця добавка? Може щось порадите для імунітету зниженого, дитині 12 років, та мені дорослій теж не завадить підняти імунку. Дякую
Викликаю на дебати• 17 июля 2025
Шикарное название
По теме - все это ерунда, нужно правильное питание,закаливание, физ.активность.
alisarich• 17 июля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Шикарное название
Та и не только название, картинка так же вызывает вопросы
Птица секретарь• 17 июля 2025
Едьте в село на свежий воздух подальше от цивилизации, без интернета ...
Птица секретарь• 17 июля 2025
Ответ дляalisarich
У кого что болит
Птица секретарь• 17 июля 2025
Автор нет волшебных лекарств...образ жизни
Глаза_в_3_карата• 17 июля 2025
Добре їсти, гарно спати - Бог здоров´я має дати.
Благоуханочка• 17 июля 2025
це треба всім українцям видавати на постійній основі, бо в цьому дурдомі без грибів Веселка вже не вивезти.
Ненька наша• 17 июля 2025
В плане иммунитета самое простое, но действенное, и не вызывающее вопросов, пыльца. Когда-то ребенку давала, потому что болел кажд.месяц. Брпла в магазинах пчеловодства.
Плюс вит д, питание и сон
автор тянитолкайка • 17 июля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Шикарное название
Колись давно, ще десь у 2012-14р р. я пропивала дуже дієву добавку ’Чесночні перлини’ виробник Індія, не хворіла простудними в той час, класні капсули були наразі їх немає в продажу, а щось подібне чесночне купляла у Біотіса, не працює
Благоуханочка• 17 июля 2025
піду собі замовлю певно, назва така позитивна, гірше точно не зробить
ЖующаЯКонфету• 17 июля 2025
Я пробовала разные, никакого эффекта.
Из бадов - кордицепс, капсулы нони и маточное Молочко реально работают. А ещё Линчжи
автор тянитолкайка • 17 июля 2025
Ответ дляНенька наша
Плюс вит д, питание и сон
Дякую, а як пильцу використовувати, розкажіть, будь ласка
ЖующаЯКонфету• 17 июля 2025
Ответ длятянитолкайка
Чесночные капсулы, кстати, покупала от Паразитов. Чувствовала себя лучше
Благоуханочка• 17 июля 2025
Ответ дляНенька наша
Плюс вит д, питание и сон
я з пильцею, собі такої біди наробила, то вона не всім підійде, коні можна двинути, до того і не знала що в мене алергія
автор тянитолкайка • 17 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так, вони діяли на паразитів та на імунітет в цілому, класні та дієві, але наразі таких немає в Україні, а замінники- в мене не працюють. Не їхати ж за цим в Індію)))
Кукусики• 17 июля 2025
Ответ длятянитолкайка
Автор, ви аналізи здавали, що говорите що погаоий імунітет?
Чи самі таке придумали?
Те, що дитина часто хворіє - не завжди говорить про низький імунітет. Часто це заліковування, неправильне харчування, неправильний спосіб життя. Це на особистому досвіді. Поки педіатр мені мізки не просила те саме було.

Щодо гриба. Пила мама - він токсичний. Прбочки є. А ви підлітку збираєтесь давати
автор тянитолкайка • 17 июля 2025
Ответ дляКукусики
Чи самі таке придумали?

Звісно під ракетами в Києві неправильний спосіб життя, виїзжати в табори не будемо, бо у 2022 р в евакуації в гуртожитку дитина підчепила інфекцію та майже рік на антибіотиках була.
Кукусики• 17 июля 2025
Ответ длятянитолкайка
Я теж в Києві, але це не заважає правильно харчуватись, рухатись, гуляти і т.д. Дитині 11 років. Раніше теж часто хворіла.
В з тривожністю і паніками від прильотів - до невролога або психолога, в не грибами дитину труїти
автор тянитолкайка • 17 июля 2025
Ответ дляКукусики
Я за вас дуже рада)
Кукусики• 17 июля 2025
Ответ длятянитолкайка
Я за вас дуже рада)
Шо заважає вам радіти за себе?
Ви теж так можете.
Я теж такою як ви була. Потім мене педіатр дитини так вичитала і розповіла, що саме потрібно робити, що я спочатку на неї сердилась, в потім виявилось що вона права. І що з імунітетом у дитини все ок.
17bob• 17 июля 2025
Веселка - єто вещь! Благодаря єтому грибу брат моей подруги до сих пор живой после Чернобиля.
Сильнейший иммуномодулятор, цель - капсулирует плохую клетку и виводит ее из организма.
Убирает песок, соли, кисти в яичниках (курс 2-4 3 л банки), лечит заживляет содранние родинки. Сухой веселкой лечат ожоги.

Попробуйте сначала на себе.
Тримаю свічку• 17 июля 2025
Автор, игры с иммунитетом могут закончиться аутоиммунными болячками и онкологией, лцчше не стоит.
автор тянитолкайка • 17 июля 2025
Ответ для17bob

Попробуйте сначала на себе.
Спасибо, большое! Читаю сейчас про него, что ’відомське яйце’- гриб Веселка Смердючка дуже корисний та навіть знахарі його часто використовували в лікуваннях!
автор тянитолкайка • 17 июля 2025
Ось ще знайшла- Цей дивовижний гриб потрапив в книгу рекордів Гіннеса завдяки своєму швидкому зростанню. Ніжка гриба зростає на 5 мм у хвилину. Капелюшок гриба видає особливий аромат під час готовності його спори. Цей запах приваблює мух, які розносять на своїх лапках частинки гриба, що сприяє його розмноженню.

Основна дія гриба Сморчок-Веселка - це протипухлинна активність. Екстракт Веселки також істотно знижує ризик тромбоутворення і діє як природний антикоагулянт. Інші медичні дослідження показали, що гриб містить фітостероїди, схожі на чоловічі статеві гормони андрогени, що робить його відмінним афродизіаком.

Якось лячно пробувати, бо там чоловічі фіто-горомони та діє ще як афродизіак)))
Ненька наша• 17 июля 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Алергія може бути на будь який продукт, вітамін чи медикамент, тож справа не в пильці
ЖующаЯКонфету• 17 июля 2025
Ответ длятянитолкайка
Я тайські купую, працюють. І індійського повно. Але Індію підробляють, а тайські - навряд
17bob• 17 июля 2025
Ответ длятянитолкайка
Могу подсказать контакти где сама беру много лет. Пишите в лс
все по ГОСТу!• 17 июля 2025
Взагалі, це від раку. Але не те, що на фото...
17bob• 17 июля 2025
Ответ длятянитолкайка
на Волини називают его Панна! В Житомирской обл 5 летние дети едят єтот гриб сирим!