Детские_Будут?• 17 июля 2025
Симптомы дефицита витамина Д3
Были какие-то?
Подросток парень 17 лет
16,6 результат
Подросток парень 17 лет
16,6 результат
Щира українка• 17 июля 2025
Чаще всего симптомов нет. Мы всей семьёй постоянно принимаем Д3 в профилактической дозе
Бурундучиха• 17 июля 2025
Їх, насправді, купа, але вони не кричать, тому часто не помічаються. Він потрібен абсолютно всім як повітря,тому треба просто автоматично набирати його з їжі та біодобавок. Важливий нюанс: для його нормального засвоєння потрібен К2. Якщо розібратися, то потрібне все. Не буває одного чудовітаміна, який замінить все.
Сама не знаю• 17 июля 2025
Ну, не можу точно сказати. Не одним Д 3 єдиним, бо це складний взаємопов´язаний ланцюг реакцій в організмі. Але нестача в тому числі Д3 може призвести до сколіозу, кіфозу, поганим зубам, тьмяному тонкому волоссю , м´язової слабкості і пригніченому настрої і , навіть, появі ксантелазм у молодих людей.
ГугелП@лАмался• 17 июля 2025
Постійна втома, пригнічений настрій ніби і не має причин для депресії а симптоми схожі.
При великих дозах Д3 обов´язково разом з К12 тоді буде толк
Детские_Будут?
• 17 июля 2025
Стали очень ломкие сухие волосы, сыпятся
Сдали пакет «здоровые волосы», там ОАК, гормоны, Д3
Все в норме кроме Д3
Вот думаю, может ли только от этого быть проблемы с волосами
Все в норме кроме Д3
Жинси на дитину• 17 июля 2025
Ответ дляБурундучиха
К 2 нужен при приёме Д3 5000.Я принимаю 2000 и К 2 не нужен
Жинси на дитину• 17 июля 2025
Автор, пишите в интернете
Симптомы нехватки Д3 и вам ИИ выдаёт все симптомы