Простоваля• 17 июля 2025

Дайте слушну пораду. як відчистити чавунну сковорідку

ретро штуковина. дуже пасуватиме до кухні. але. як її відчистити?
чи можливо це взагалі ?
автор Простоваля • 17 июля 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
На вашій сковорідці є маркування біля ручки АЛ-3, це алюмінієва сковорода. Виварювати її за рецептами що дівчата радять можна, але вона буде матова сіра. Це взагалі дешевий виріб. Не бачу в ньому ні краси ні цінності. В оголошенні помилка, це не чавун. Чавунні вироби маркували інакше. Після виварювання треба полірувати наждачкою до блиску.
ні, є АЛЗ - алчев.ливарний завод
Викачую яйцями• 17 июля 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Я вчера разогрела и в мраморной мойке бежевой попшикала, теперь часть стала в черную точечку, нахера я так сделала, теперь мойка не бежевая а наполовину убитая(((( Жалко мойке 3 года только.
Ставьте металл
Грамотний хвіст• 17 июля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Ставьте металл
До этого был металл)
Викачую яйцями• 17 июля 2025
Ответ дляАпофиозная
Мені більше на радянський алюміній схоже. З нього всі форми робили такого типу
А еще был чугуний, чугун облегчённый алюминием, у меня такой сотейник 26 см с крышкой
Заставляличка• 17 июля 2025
Не похоже это на чугун.
Ядвига Юсьлегко• 17 июля 2025
Інет в поміч)
МадамОхмури• 17 июля 2025
Ответ дляПростоваля
хімія точно ні! це ж чавун. його не можна хімією
Это не пищевая сторона. Я советскую бабушкину гусятницу так отчистила амвеевской ’духовочкой’
Латвийские_Номера• 17 июля 2025
Ответ дляBlackwater
Амвеем мазать для духовок. Скорее всего не один раз
Не справится
Blackwater• 17 июля 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Не справится
У меня справляется
Хата на мати• 05 августа 2025
что-то внешне не очень похоже на чугун. Чугун внешне почти черный, а здесь светлое, если нагар снять. эта приспособа тяжелая по весу?