Мальчун-задирун• 17 июля в 22:42
Хто любить подорожувати,розкажіть про ваші самі класні подорожі,що вразило ?
Я була в Грузії , Туреччина , Єгипет,Емірати, Болгарія, Греція, Іспанія , Польща.
Поки найбільше Іспанія вразила
Хочеться далі подорожувати, хочу на осінь собі щось запланувати. Хоч і Париж часто сварять там теж хочу побувати , в Італію дуже хочеться .
Звісно хочеться Мальдіви , Маврикій , але це поки не в бюджеті )))
Поки найбільше Іспанія вразила
Мальчун-задирун
• 17 июля в 22:46
Ответ дляСтрекоза любви
З коханим в Париж це супер. Без дітей, тільки ви вдвох.
Ой з коханим поки точно ні( ми в Україні живем
Love_Love_Love_• 17 июля в 22:49
Катманду
Озеро Фева, Позвтано, Ранковий Манхеттен, Стамбул ,..,,,, обожнюю подорожі
Беларусь. Ехали мы туда через Чернобыль, и что въезжали, что выезжали - как в американских кино про ссср, я до этого думала, что женщины в форме и в ушанке это скетч.
На обратном пути уже на нашем погран пункте я так радовалась, что хотела погладить служебного лабрадора.
Love_Love_Love_• 17 июля в 22:52
Ответ дляSo_so
Це реально топ
Ловлю капці• 17 июля в 23:08
З фаворитів - Нідерланди, Бельгія, Люксембург, Андорра, Словенія, Австрія. В Париж обовʼязково поїдьте, він завжди чарівний
dreamsunny• 17 июля в 23:09
В последнее время меня впечатляет нерукотворная красота природы.
Из мест, куда не так сложно добраться и где цивилизация рядом с красивейшей природой очень впечатлила Каринтия , Австрия, фьорды и водопады Норвегии, Швейцарская ривьера (Веве, Монтрё)
Люблю Украину• 17 июля в 23:25
В мене під 40 країн, тому важко сказати, але якщо самий жир, то мабуть:
1) Сингапур. Країна, де майбутнє вже наступило
2) ОАЕ та Монако.
Просто за рахунок розкоші без будь-яких лімітів)
3) Таїланд та Танзанія.
Океан, фрукти, риба.
Завжди усміхнені люди.
Бідні, але щасливі
4) Стамбул та Каппадокія ще сильно зайшли
Європа - все по-своєму гарно.
От щоб прям шалений екстаз, то так одразу не скажу.
Але, наприклад, сильно сподобалася Румунія, що було неочікувано)
2) ОАЕ та Монако.
3) Таїланд та Танзанія.
Океан, фрукти, риба.
Завжди усміхнені люди.
Бідні, але щасливі
Європа - все по-своєму гарно.
Мальчун-задирун
• 17 июля в 23:30
Ответ дляЛюблю Украину
2) ОАЕ та Монако.
3) Таїланд та Танзанія.
Океан, фрукти, риба.
Завжди усміхнені люди.
Бідні, але щасливі
Європа - все по-своєму гарно.
2) ОАЕ та Монако.
3) Таїланд та Танзанія.
Океан, фрукти, риба.
Завжди усміхнені люди.
Бідні, але щасливі
Європа - все по-своєму гарно.
Клас , дякую
А Париж вам дуже сподобався? І Італія ?
Люблю Украину• 17 июля в 23:33
Ответ дляМальчун-задирун
Клас , дякую
А Париж вам дуже сподобався? І Італія ?
Була декілька разів, але завжди по роботі.
Звичайно, Париж - шикарний, але дорогий.
В Італії живу останні 3 роки, але і до війни тут часто бувала.
Рим і Венеція - обов´язкові.
Все інше за бажанням)
Я не сильно розумію Мілан.
Хоча теж була купу разів, але якось не прониклася.
Місто для бізнесу і шоппінгу, але без душі.
Для мене так)
Рим і Венеція - обов´язкові.
Все інше за бажанням)
Я не сильно розумію Мілан.
Для мене так)
Сиреневенькая• 17 июля в 23:54
25 країн. Контраст ОАЕ і Тайланд, відвідала один за одним. Відень дуже люблю, була декілька разів і ще хочеться, і Лісабон ще сподобався
Библиотекарь• 18 июля в 09:23
А еще никто не вспомнил Прагу, Карловы Вары? Осенью поеду в Швейцарию..
Мальчун-задирун
• 18 июля в 11:21
Ответ дляO-Yumi
Кстати, автор, в октябре будет шикарно в Италии. Еще лучше в ноябре - меньше людей, ниже цены, погода отличная для прогулок
А де найбільше подобається в Італії ? Ви самі купаєте собі квитки rayanair, бронюєте готелі через букінг і вперед ? Самі ходите де хочете і тд ?
Ответ дляМальчун-задирун
Да, все поездки сама организовываю. Где больше понравилось - даже не знаю ))) Италию всю люблю. Доломиты, озера, Венеция, Рим, Флоренция - само собой прекрасны. Апулия (Бари и окрестности) очень понравились. Неаполь и окрестности невероятно интересны. Генуя, Лигурия - море, горы и аутентичные городки. Сицилия - ну это вообще любовь )))