Вся в кредитах• 18 июля 2025

Це правда що коли жінка рятує свого чоловіка, він не може цього пробачити?

Як приклад коли чоловік в безпомічному становищі
( Тяжка хвороба - жінка його виходжу)
Або жінка закрила великі борги чоловіка
Або жінка народила третю дитину щоб спасти від мобілізації чи виїзду за кордон.
Це правда що чоловіки інстинктивно хочуть позбутися жінки, і разом з нею почуттям вини
ЗновЗдоров• 18 июля 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ну в мене є образа. Але не аж така щоб відправити на фротн
Вы его любите? Он должен вам ноги мыть и воду пить?
Залетна Я тут• 18 июля 2025
Так правда.
Дуже класна аналогія з ракетою і прискорювачем. Прискорювач допомагає ракеті злетіти, а потім вона його відкидає як злетіла.
Завтра не пью• 18 июля 2025
В зависимости от комплексов и ущербности мужчины.
Кумедна• 18 июля 2025
Всі люди різні, але вдячність не потрібно витягати, бо тоді спрацьовує зворотній ефект довести, що це не так. Плюс це ще від людини залежить наскільки вдячна