Фуліганка• 18 июля в 09:06

Вколола губи, потрібна порада

Вперше колола в грудні, 1 мл за два підходи.
2 тижні тому знову вколола 6 мл, 4 мл залишилось для докорекції.
Думаю чи потрібно її робити, чи вже залишити так, як є?
Не маю на меті зробити собі велики пухкі губи, хочу тільки аби була форма і об‘єм.
Цікавить Ваша думка)
Саджу все зарання• 18 июля в 11:11
Авторе, як дуже хочеться, доколіть вже ті 0,4 мл)
все у вас ок))) і з 0,4 мл буде ок
Встидаюся запитать• 18 июля в 11:18
Мало вколола,че то не очень
Вряд ли бы я тебя на Тенерифе взял
Коник-стрибунець• 18 июля в 11:22
Шо сказать… краще чим було до, але форма мені не подобається, ніби майстер з підворотні робив
Або не всім це йде, я хз🤭 сама перероблювала декілька разів, розчиняла, але цей валик над верхньою губою треш, спочатку гарно, потім зміщається над губою
Бурундучиха• 18 июля в 11:23
Ответ дляФуліганка
Aileene, 3700 грн.
Препарат мені косметолог підбирала, який краще підходив саме під мій випадок.
Синців і комочків не було)
Додам ще фото до і після)
вам лучше с подколотыми, только верхнюю немного еще нужно для симметрии...у вас дейсвительно ’свои’ узкие и не очень красивые...а с этими вам классно
Коник-стрибунець• 18 июля в 11:27
Ответ длякультУра
Для тех кто не заметил, вот усики
Тут гарніша форма, але все рівно є ці зміщені валики, особливо справа🫣
Дівчинка і губки гарні🥰 я до того, шо це якесь іздівательство над людьми😂 отримуєш зовсім не те, що обіцяють
А поговорить?• 18 июля в 11:33
Я вже бачу трамплін
Я б здувала, мода на них вже пройшла
А поговорить?• 18 июля в 11:34
Ответ дляМусик Пусик
Верхню трішки доколола б.
Мені також зробили нижню більшою, доколола верхню.

Зараз так:
О матір божа 🤢
Аль де Барановна• 18 июля в 11:45
А в профиль как? Утка?
Аль де Барановна• 18 июля в 11:47
Ответ дляМамин тріль
Над верхньою й так бордюр. При певному освітленні авторка як з вусами. І це ми ще не бачили фото в профіль - в анфас завжди виглядає краще
Интересно , почему усы появляются? Или это так кажется ?
графиняВишенка• 18 июля в 12:04
Я бы на вашем месте, автор, подколола бы верхнюю губу, чтоб их выровнять по объёму. А так- красиво вышло
Куда_бежать• 18 июля в 12:06
сейчас просто супер 👍
Шмоточницаца• 18 июля в 12:09
Ответ дляФуліганка
Поржала в голос😂Звичайно, що я помилилась))Мала на увазі 0,6 мл
То вже мозок придавила , значить забагато. Астанавитесь . Це жах на всі ці губи
задумчивая мордочка• 18 июля в 12:10
губы уже почти превратились в утиные баклажаны
задумчивая мордочка• 18 июля в 12:11
Ответ дляМусик Пусик
Верхню трішки доколола б.

Зараз так:
кажется что треснут по швам
АсобеннАя• 18 июля в 12:24
не пропорційно вкололи, нижня надто велика
Заліковий троль• 18 июля в 12:39
Ответ дляМусик Пусик
Верхню трішки доколола б.

Зараз так:
Ого, ви качка
Мамин тріль• 18 июля в 12:54
Ответ дляАль де Барановна
А в профиль как? Утка?
В профіль щось ніхто не виставляє
Аль де Барановна• 18 июля в 12:59
Ответ дляМамин тріль
В профіль щось ніхто не виставляє
Чого? Страшно виходить ?
Мамин тріль• 18 июля в 13:07
Ответ дляАль де Барановна
Чого? Страшно виходить ?
Думаю, що так. Власниці цих губів бояться подивитися правді у вічі.
Не служанка• 18 июля в 13:07
Ответ дляФуліганка
Перша процедура була дуже болючою, але навіть не було думки «Навіщо я це роблю?»😂Я рада, що наважилась)Ось зараз 3тій раз колола, взагалі майже не відчувала проколів.
Вас не.хвилює, що ви вже і болю у власних губах не відчуваєте? Що означає, що нервові клітини відмирають, і не тільки вони.
Капець ...
автор Фуліганка • 18 июля в 13:31
Ответ дляНе служанка
Капець ...
Ні, мене не хвилює.Але дуже приємно, що Ви так за мене хвилюєтесь.Дякую)
Леди Г• 18 июля в 13:51
Ответ дляМусик Пусик
Верхню трішки доколола б.

Зараз так:
У вас жахливі заломи, мені цікаво хіба це може комусь подобатись?
Уходя дверю не хлопать• 18 июля в 13:53
нижнюю б чуть меньше, будет гармоничнее. а так неплохо. верхняя у вас конечно очень узкая.
СкокоМнеДадите• 18 июля в 13:59
Ответ дляМусик Пусик
Верхню трішки доколола б.

Зараз так:
Вибачте,але це треш
І якщо вам хтось каже-вау,гарно-не вірте жодному слову,за очі вони просто сміються з такого результату.
Невже ви за це гроші заплатили?!То вам повинні заплатити,що ви ходите з таким жахіттям.
12 галюцинаций• 18 июля в 14:09
Нижня дуже велика порівняно із верхньою
жінка незаміжня• 18 июля в 14:53
Ответ длякультУра
Для тех кто не заметил, вот усики
Усіки тут не саме страшне
лаМпочка• 18 июля в 15:01
Ответ дляФуліганка
фото
Случайно, не Женя косметолог?) я бы в верхнюю чуть добавила, 0.2 буквально
Железобетон• 18 июля в 15:40
Автор,вам очень классно с подколотыми губами. Вам они реально улучшили внешность, так редко бывает, зачастую наколотые губы уродуют. Больше не надо добавлять объема, а с нижней даже немного переборщили .
Не вмію заміряти• 18 июля в 15:49
Нікого не слухайте. Гарні у вас губи. Вам подобається? Це саме головне. Я теж нещодавно вколола і рада. Прям самооцінка трохи піднялась.
Трактор Віка• 18 июля в 15:53
Непропорційно виглядає