Фуліганка• 18 июля в 09:06

        Вколола губи, потрібна порада
Вперше колола в грудні, 1 мл за два підходи.
2 тижні тому знову вколола 6 мл, 4 мл залишилось для докорекції.
Думаю чи потрібно її робити, чи вже залишити так, як є?
Не маю на меті зробити собі велики пухкі губи, хочу тільки аби була форма і об‘єм.
Цікавить Ваша думка)

                    Свисток ля-минор• 18 июля в 09:40

                        Ответ дляГарачий Чокалад

                        Вже видно, що вколоті, нижня губа вивертається

		Для рівноваги треба ще верхню довернути)

                    Харчовий тріль• 18 июля в 09:45

		Я чего-то в этой жизни не понимаю явно... От природы у всех людей верхняя губа тоньше нижней. Это нормально и так задумано) Нахрена их люди делают одинаковыми для меня загадка. А многие не видят, что потом носы кажутся больше или скулы шире за счет раскатанных лепешек...

                    Та_шо_ж_таке• 18 июля в 09:45

                        Ответ дляМусик Пусик

                        Верхню трішки доколола б.
Мені також зробили нижню більшою, доколола верхню.

Зараз так:
		Ой, мляяяя

                    Вірю, я повірив• 18 июля в 09:46

                        Ответ дляМусик Пусик

                        Верхню трішки доколола б.

Зараз так:
		Ой

			Фуліганка
		• 18 июля в 09:46

                        Ответ дляБавовна

                        Господи, как вы это пережили? Это больно?

		Перша процедура була дуже болючою, але навіть не було думки «Навіщо я це роблю?»😂Я рада, що наважилась)Ось зараз 3тій раз колола, взагалі майже не відчувала проколів.

                    Бавовна• 18 июля в 09:48

                        Ответ дляФуліганка

		Капец! Рада за вас)

                    Вірю, я повірив• 18 июля в 09:49

                        Ответ дляФуліганка

                        фото

		Ой, сейчас прям очень хорошо(фото в стартопике). Это вот тот случай, когда природа чуть не додала, а человеку удалось усовершенствовать.
Остановитесь.

                    Играю у края• 18 июля в 09:50

		Ну , если честно, то до, совсем грустно было, тут уж как доктор прописал.
Что тут противницы губ скажут.

                    Колдунья-вещунья• 18 июля в 09:54

		Автор, у вас сейчас очень хорошо, лучше чем до. Не трогайте больше ничего

                    Пирожкиня• 18 июля в 09:54

                        Ответ дляМусик Пусик

                        Верхню трішки доколола б.

Зараз так:
		неепільовані вусики)))) зато губи)

                    Marinamariana• 18 июля в 09:54

		В верхнюю конечно кольните , она же гораздо тоньше нижней . Хотя верхняя и должна быть тоньше но не настолько . Хотя мне кажется у вас вообще губы натуральные

                    Колдунья-вещунья• 18 июля в 09:55

                        Ответ дляMarinamariana

		Выше есть фото до

Marinamariana• 18 июля в 09:55

                        Ответ дляСтервочка

                        носогубка передает вам привет

		Нет там носогубки

                    Крапипопка• 18 июля в 09:57

                        Ответ дляТа_шо_ж_таке

                        Ой, мляяяя

		Геморой рота, скажіть? Ще ота щілинка посередині губ
.

                    Мейк-ап форева• 18 июля в 10:01

                        Ответ дляФуліганка

                        Поржала в голос😂Звичайно, що я помилилась))Мала на увазі 0,6 мл

		У вас вже гарно і досить

                    Уси Пуси• 18 июля в 10:01

		Автор, нашли где спросить.... Тут у некоторых ценителей прекрасного всплеск ’красноречивого г....а’ . только от одного выражения - вколоть губы Вне зависимости от результата.

                    Пульт от линолеума• 18 июля в 10:04

                        Ответ дляХарчовий тріль

		У меня не тоньше. Возможно, чуть больше даже. С чего вы взяли, что так у всех людей?

                    Харчовий тріль• 18 июля в 10:06

                        Ответ дляПульт от линолеума

		у большинства так точно

                    Крапипопка• 18 июля в 10:09

                        Ответ дляФуліганка

		У вас дуже погано зі смаком,стилем і т.д. А майстер теж рукожоп. Чого варті тільки оті брови. Вам вкололи у міжгубку і тей горох так і застиг. І губи якісь пом´яті ( фото 2, 3).
Тепер зрозуміло, бо ви навіть не думаєте , навіщо робите себе смішною.
У вас специфічне обличчя, овал, підборіддя масивне виступає вперед. Вам треба дуже професійно- продумане естетичне втручання.
ПС. На фото 4 ви на Міддлтон схожі, такий типаж. А її обличчя дуже часто беруть ’ на аналіз’ проф.ін´єкціоністи. Подумайте про це.