Фуліганка• 18 июля в 09:06

Вколола губи, потрібна порада

Вперше колола в грудні, 1 мл за два підходи.
2 тижні тому знову вколола 6 мл, 4 мл залишилось для докорекції.
Думаю чи потрібно її робити, чи вже залишити так, як є?
Не маю на меті зробити собі велики пухкі губи, хочу тільки аби була форма і об‘єм.
Цікавить Ваша думка)
sur_sur• 18 июля в 10:12
Ответ дляФуліганка
Поржала в голос😂Звичайно, що я помилилась))Мала на увазі 0,6 мл
Але вже досить помітно.
Вам ніби ж ще так небагато років.
Ждун с Нибиру• 18 июля в 10:12
Ответ дляКрапипопка
У вас дуже погано зі смаком,стилем і т.д. А майстер теж рукожоп. Чого варті тільки оті брови. Вам вкололи у міжгубку і тей горох так і застиг. І губи якісь пом´яті ( фото 2, 3).
Тепер зрозуміло, бо ви навіть не думаєте , навіщо робите себе смішною.
У вас специфічне обличчя, овал, підборіддя масивне виступає вперед. Вам треба дуже професійно- продумане естетичне втручання.
ПС. На фото 4 ви на Міддлтон схожі, такий типаж. А її обличчя дуже часто беруть ’ на аналіз’ проф.ін´єкціоністи. Подумайте про це.
Автор не викладала ніяких чотирьох фото ще й з бровами.
Крапипопка• 18 июля в 10:13
Ответ дляФуліганка
фото
Ото вам валик зверху накатали . І ви хочете ще в верхню добавити? Міняйте майстра, я серйозно.
Такий ефекту збільшення ви б могли зробити просто обвівши контур губ. Але без отого валикового запалення на верхній губі.
Мамин тріль• 18 июля в 10:13
Ответ дляКрапипопка
То ви, мабуть, промахнулися. Інша форумчанка виставила 4 фото, і то з´ясувалося, не її
Мамин тріль• 18 июля в 10:14
Чому ніхто не дає фото в профіль? Губ?
Викачую яйцями• 18 июля в 10:16
Не зупиняйтеся!)))
Фиктивная• 18 июля в 10:17
Ответ дляМусик Пусик
Верхню трішки доколола б.
Мені також зробили нижню більшою, доколола верхню.

Зараз так:
Жах (((
Мусик Пусик• 18 июля в 10:17
Ответ дляСтервочка
заломы в три ряда, но вам нравится
Эти заломы как вы называете , у меня всю жизнь в уголках
Стервочка• 18 июля в 10:18
Ответ дляМусик Пусик
да да, я же сегодняшняя, конечно я вам верю
колите дальше, не слушайте никого
чем больше губы тем лучше
Викачую яйцями• 18 июля в 10:19
Ответ дляМусик Пусик
Верхню трішки доколола б.

Зараз так:
Тут і не прокоментуєш, бо відразу буде бан
Мусик Пусик• 18 июля в 10:20
Ответ дляСтервочка
колите дальше, не слушайте никого
чем больше губы тем лучше
Ваша речь была о заломах)))))
А не про чем больше губы, тем лучше
Стервочка• 18 июля в 10:21
Ответ дляМусик Пусик
Ваша речь была о заломах)))))
А не про чем больше губы, тем лучше
вы с утра все видите сами
автор Фуліганка • 18 июля в 10:23
Ответ дляКрапипопка
Це точно мені адресувалось?
Мамин тріль• 18 июля в 10:23
Ответ дляМусик Пусик
Marinamariana• 18 июля в 10:23
Ответ дляХарчовий тріль
Я чего-то в этой жизни не понимаю явно... От природы у всех людей верхняя губа тоньше нижней. Это нормально и так задумано) Нахрена их люди делают одинаковыми для меня загадка. А многие не видят, что потом носы кажутся больше или скулы шире за счет раскатанных лепешек...
Губа верхняя быть чуть тоньше , но когда большая разница это не гармонично
Marinamariana• 18 июля в 10:24
Ответ дляПульт от линолеума
У меня не тоньше. Возможно, чуть больше даже. С чего вы взяли, что так у всех людей?
У европейской рассы у большинства верхняя тоньше нижней
Харчовий тріль• 18 июля в 10:24
Ответ дляMarinamariana
ну у автора сейчас как раз норм, не больше-ни меньше не надо
Крапипопка• 18 июля в 10:26
Ответ дляМамин тріль
Передивилась, так, то фотки під ніком ´багіня´. Дякую за поправку. Поки пишу, не встигаю за цим розмаїттям поняття краси)).
Зараз ще почитаю, чому вона виставила не свої фото.
культУра• 18 июля в 10:27
Ответ дляПирожкиня
неепільовані вусики)))) зато губи)
Для тех кто не заметил, вот усики
Стрекоза любви• 18 июля в 10:27
Я б однозначно зупинилася, нічого б не колола далі. Нижня губа майже завжди більша у більшості людей. Але у вашому випадку, як на мене, пропорції втрачені з точки зору естетики.
В загальному все приємно, у вас немає гіперкорекції, та все ж, можна зробити краще.
З часом, як захоче наступну процедуру, я б все ж майстру наголошувала менше вводити у нижню губу.
Крапипопка• 18 июля в 10:29
Ответ дляМусик Пусик
Вам про полоси філлера, мабуть, натякають)).
Крапипопка• 18 июля в 10:30
Ответ дляФуліганка
Це точно мені адресувалось?
Майже , ні.
Мизимец• 18 июля в 10:37
Ответ дляПирожкиня
неепільовані вусики)))) зато губи)
зато? у вас либо то либо то? и нет у нее усиков
Стрекоза любви• 18 июля в 10:38
Забула фото прикріпити. У ваших майбутніх корекціях я б рухалась до 2-го варіанту
Уси Пуси• 18 июля в 10:39
Ответ дляКрапипопка
Коли таке читаю, завжди хочеться подивитись на автора такого коменту. Щоб знати як виглядати з смаком, стилем та як воно має бути.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 июля в 10:42
Ответ дляФуліганка
Верхня губа дуже тонка. Я ніколи свою нижню не колю. Тільки верхню раз на кілька років.
Міряю від одиниці• 18 июля в 10:49
А вы только нижнюю губу колете?
Глубоководная селедка• 18 июля в 10:56
Я б уже не змінювала нічого. Це природньо, коли верхня губа менше нижньої, навіщо робити їх однаковими. Зараз все акуратно виглядає
Ищу-брожу• 18 июля в 11:05
Может буду непопулярна, но уже сейчас существует мнение ученых, что женщины, что меняют внешность будут иметь проблемы с поиском партнера, потому что мужчины - ’не привыкли’ к таким лицам и подсознательно ищут похожую на маму, а мамы как мы понимаем себе губени не кололи. Я не против иньекций, но поддердивайте то, что есть и не меняйте лицо - иначе будут проблемы. Обьективно мне не нравится разница было стало и в контексте всего лица не понятно что получилось... цените свою самобытность - как все - это гротескно и дешево.
Ищу-брожу• 18 июля в 11:06
Ответ дляМусик Пусик
У вас неестественные губы