На границе• 18 июля в 11:05
Видалення поліпу
Підскажіть та порекомендуйте в Києві клініку та оікаря, щоб зробити гістероскопію - поліп в матці.
Ждун с Нибиру• 18 июля в 11:09
Мені робили в медікомі, стаціонар на Оболоні, лікар Суханова, я в неї постійно спостерігаюсь. Задоволена, вранці приїхала, в обід вже вдома була. Швидко, без проблем. По вартості не підкажу, бо в мене страховка. Робила рік тому, результат прям сильно помітний в кращу сторону в плані місячних
Весотехник• 18 июля в 11:14
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вибачте за можливо не коректне питання. А в чому проявився результат?
Ждун с Нибиру• 18 июля в 11:24
Ответ дляВесотехник
В мене були дуже погані місячні, обільні, зі згустками і довгі. Після операції менструація стала 5 замість 7 днів, пропали згустки, виділень стало десь в 2-3 рази менше
Швидкоруч• 18 июля в 11:32
Ответ дляЖдун с Нибиру
А гормони які приймали?
Червона рута• 18 июля в 11:33
Ответ дляЖдун с Нибиру
В мене навпаки стало, хоча п´ю кок
На границе
• 18 июля в 13:35
Ответ дляУсміхайлик
Я робила в клініці Добрий прогноз
У аверіної? Не пам´ятаєте вартість?
Усміхайлик• 18 июля в 13:36
Ответ дляНа границе
У аверіної? Не пам´ятаєте вартість?
Я робила ще 3 роки тому було 10 чи 12 тис.
На границе
• 18 июля в 13:57
Ответ дляЧервона рута
В мене навпаки стало, хоча п´ю кок
Після видалиння поліпу стали рясні місячні?
Ждун с Нибиру• 18 июля в 14:19
Ответ дляШвидкоруч
А гормони які приймали?
Я КОК приймаю вже кілька років, ліндінет 20
Ждун с Нибиру• 18 июля в 14:20
Ответ дляЧервона рута
В мене навпаки стало, хоча п´ю кок
Після видалення поліпа стали гірші місячні?
Червона рута• 18 июля в 17:04
Ответ дляНа границе
Їх взагалі має не бути. А в мене в середині пачки.8 днів рясна кровотеча(((
На границе
• 18 июля в 20:09
Ответ дляViktiriia-ec46
096 806-99-01, 063 672-14-03 Ірина Анатоліївна, Червоний Хутір
Про неї негативні відгуки тут на порадниці і в інтернеті.