Яжбоматусяблін• 18 июля 2025
Яке варення або джем у вас завжди вдома?
Бабайко• 18 июля 2025
Що вродило, те й є. Я люблю полуничне, але ціни такі, що лишається згадувати старі часи. Тепер у мене лише порічкосмородинове і вишневе.
Почемучечка• 18 июля 2025
Ніяке, їм фрукти свіжі, нащо їсти той цукор кілограмами в джемах?
Локшина на вухах• 18 июля 2025
Ответ дляНе служанка
Абрикосове лише - їм лише я. Більше ніхто ніякого варення не їсть
те саме
Я в дамках• 18 июля 2025
Те, що вродило на дачі.
Минулого року було багато персикового джему і яблучного повидла, цього року багато абрикосового.
Ні за холодну воду• 18 июля 2025
Тільки обговорювали що ніхто вже не їсть ті варення,мені ну дуууже рідко чогось захочеться,дитина та чоловік не їдять.а мені якщо хочеться,то я варю з апельсину з лімончиком,душу відведу та й усе.
А в часи мого дитинства памʼятаю батон з маслом,а зверху варення,то було смачно!а зараз чомусь навіть не хочеться такого