Планшетница• 09 июля в 19:52

Які купуєте вареники в магазині? І з якою начинкою найсмачніше?

Картопля, капуста, вишня, сир?
Кишмишная Мая• 09 июля в 19:53
Картопля або вишня
sur_sur• 09 июля в 19:54
З вишнею у Галі Балуваній подобаються.
Кіна не буде• 09 июля в 19:55
Сама з вишнею робила,на заварному тісті дуже швидко виходить
Оце так цабе• 09 июля в 19:55
Картопля, Сам у дома

І інколи мамі готуємо
Наморозили з полуницею
Ні за холодну воду• 09 июля в 19:56
Они сыпят травы - ничего не вкусно((
Мати тріля• 09 июля в 19:56
Вишня, картошка. Капусту и творог не понимаю в варениках, мне невкусно.
Бутерброд и я• 09 июля в 19:59
Я люблю вишню и соленый творог. Вкусных покупных не нашла
А поговорить?• 09 июля в 20:02
Я люблю наші галицькі варіанти - картопля плюс сир, картопля плюс гриби, просто вушка з білими грибами. Беру в магазине полуфабрикатів.
Хвильоватиша• 09 июля в 20:30
Я не з Києва, в нас є невеликий магазинчик, де продають м*ясо від наших фермерів і напівфабрикати. В них є вареники з домашнім лівером. Дуже смачні, їх розбирають в першу чергу. Їх я беру найчастіше.
Голубка миру• 09 июля в 21:15
А ето то покупал вареники в Молоко от Фермера, они вкусные, какие понра?