Губки-уточкой• 18 июля в 16:24

Чоловіки з бронюванням

Хто їздив з чоловіком у якого бронювання у відпустку, чи випускають? І чи не було проблем?
220В• 18 июля в 16:26
ну там же предприятие должно оформить кучу разрешений, тогда выпустят
Джем Шакіри• 18 июля в 16:27
Предприятие согласно дать соответствующий документ для выезда?
Усатая полосатая• 18 июля в 16:27
Серега Притула катается туда сюда,вроде не задерживают
Ромашкинная• 18 июля в 16:28
Ответ дляУсатая полосатая
У нього пожиттєва відстрочка, як у друга президента
как тебе такое илон маск• 18 июля в 16:28
Не їдьте, не шукайте собі проблем, його схоплять і заставлять боронити неньку! Ніхто не буде дивитися, з бронюванням він чи ні. Чоловічків у війську дуже не вистачає!
Шпондєр• 18 июля в 16:30
Если все документы правильно оформлены, то без проблем выпускают.
АсобеннАя• 18 июля в 16:31
Ответ длякак тебе такое илон маск
Отак й запускається в маси всіляка х...ня...
как тебе такое илон маск• 18 июля в 16:31
Ответ дляАсобеннАя
Авжеж, х...ня!
Шумелка Мышь• 18 июля в 16:32
Ви зараз про кордон України чи відпустка по території України?
Бо ті хто мають право виїзджати там півпроцента від всіх заброньованих
дамаАмстердама• 18 июля в 16:32
моего в обычный отпуск не отпускают, куда уж заграницу, работать надо, оборонка
Кастрюлька• 18 июля в 16:32
Ось їду в серпні. Їздила в квітні. Все ок
Губи з філером• 18 июля в 16:33
Ответ дляШпондєр
прикалываетесь? если не особые-никто не рискует
Петриківна• 18 июля в 16:34
Ответ длядамаАмстердама
Ну их в ж@пу Может больничный оформить и поехать, раз по нормальному не отпускают
Петриківна• 18 июля в 16:35
Ответ дляГуби з філером
В чем риск? Бронь есть - не мобилизуют. В самом плохом случае - развернут назад
Шпондєр• 18 июля в 16:36
Ответ дляГуби з філером
Чем рисковать? Есть бронь. Если документы неправильно будут оформлены, то просто не выпустят. С бронированием никто никого не пакует.
ГугелП@лАмался• 18 июля в 16:36
Ездят коллеги активно
Проблем ни у кого не было
АсобеннАя• 18 июля в 16:38
Ответ дляПетриківна
Хоч один нормальний коментар)
Фуліганка• 18 июля в 16:38
Як я ще минулого року писала, що їздили на відпочинок по броні мене тут з *імном змішали і дурною зробили.
А цього року вже бач як ’ без проблем ’
АсобеннАя• 18 июля в 16:40
Ответ дляГугелП@лАмался
Ездят коллеги активно
Проблем ни у кого не было
Аналогічно.
Єдине , керівництво не всім дає дозвіл на виїзд за кордон під час відпустки через певні причини, а так , всі їздили без проблем
Ромашкинная• 18 июля в 16:40
Ого, скільки у нас заброньованих. Артисти цирку і курʼєри глово?
АсобеннАя• 18 июля в 16:41
Ответ дляРомашкинная
Рівень Вашої освіченості зашкалює)))
Не пробували читати щось , окрім телеграмм каналів? Наприклад про критерії надання критичності?
Обижулька• 18 июля в 16:42
Ответ дляАсобеннАя
Так то ви може й правду говорите, але людський фактор ніхто не відміняв
А у нас макарошки• 18 июля в 16:42
Ответ дляРомашкинная
охоронці в атб, упаковщики нової пошти.. а, стендапери ще
Обижулька• 18 июля в 16:44
Ответ дляПетриківна
Ага. Помнится мне кто то коментировал, если у вас бронь, но вас незаконно мобилизовали, вы можете подать в суд
Губи з філером• 18 июля в 16:48
Ответ дляПетриківна
В любой момент , она может слететь или еще какой-то прикол резерва. В самом плохом-полигон
Прагматик флегма• 18 июля в 16:49
Моїх колег не пропустили у відрядження, хоча всі документи були в нормі.Всі рішення приймаються на місці і в залежності від конкретного чиновника.Можете пробувати в декількох КПП, може десь пощастить
Ромашкинная• 18 июля в 16:49
Ответ дляАсобеннАя
Рівень Вашої освіченості зашкалює)))
Одна з найбагатших міжнародних ІТ компаній з повністю білими ЗП і мільярдами податків під ці критерії чомусь не підпадає.
Кицюююня• 18 июля в 16:50
Ответ дляРомашкинная
так дают предприятиям со средней зп не меньше 20000. посмотрите вакансии, часто пишут что есть бронирование. цирк
Обижулька• 18 июля в 16:50
Ответ дляПрагматик флегма
Нехай щастить
Кицюююня• 18 июля в 16:51
Ответ дляПрагматик флегма
мого колегу у відпустку випустили без проблем, хоча ми всі чекали що він не повернеться і як відрядження не захотіли оформлювати