Единорог_помог• 18 июля 2025

Шопоголізм...

І кого таке було і як з цим впоратись. Дуже багато років я не могла собі дозволити абсолютно нічогоч а зараз я не можу зупинитись і скуповую все, що треба і не треба.
В мне вже як якась програма, треба зайти і згребти все.
В кого таке було? Як себе відучити?
Коко На Страже• 18 июля 2025
побегать по секондам, где за копейки в последний день
сою не люблю• 18 июля 2025
Я так покупала одежду ребенку. Остановили слова, что ребенок растет.
Усатая полосатая• 18 июля 2025
Было и прошло после того, как я решила покупать только люкс бренды . Когда высокая стоимость, ты серьезные обдумываешь целесообразность покупки.
Швидкоруч• 18 июля 2025
Это болезнь, которую лечит врач. Типа как и алкоголизм
З горіха зерня• 18 июля 2025
В мене схожа проблема. Встановлюю собі ліміти - не завжди допомогає. Обираю посилки, які довго йдуть - час чекання відтерміновує нове замовлення.
Зараз поставила собі зараз ціль на дорогу і важливу річ - вже 2 місяці без замовлень. Поки так рятуюсь. Самостійно.
Усатая полосатая• 18 июля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Да, кстати это тоже работает. Я решила купить себе часы Картье пантера большие в металле в золотом , тоже убрала спонтанные покупки. Осенью хочу купить.
Злюсь до кипіння• 18 июля 2025
І не кажіть. Зайшла за кефіром і сиром, а вийшла з футболками, заколками і кремом для рук
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Це не шопоголізм.
Це вилазить ваша травма
З горіха зерня• 18 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це не шопоголізм.
Це вилазить ваша травма
Так і є. У кожного свої проблемки так вилазять. Тут або з психологом, або самостійно копатися.
автор Единорог_помог • 18 июля 2025
Ответ длясою не люблю
Це не для дитини
автор Единорог_помог • 18 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це не шопоголізм.
Це вилазить ваша травма
Так і є. Але як це зупинити і почати збирати на житло.
сладкий_ноябрь• 18 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Йдіть до лікаря.
tarveldy• 18 июля 2025
Працювати як з будь-якою залежністю, те що усвідомили, то вже добре
tarveldy• 18 июля 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Не допомагає .. шо люкс що секонд, пофігу .
Мені допомагає : якщо я купую річ, то повинна викинути аналогічну
автор Единорог_помог • 19 июля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
На ліміти алергія, як мавпа жила в ліміті 500 грн тиждень. Я коли чую слово ліміт готова вбити.
автор Единорог_помог • 19 июля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Це ще норм.
Партизанка• 19 июля 2025
Я покупаю там где есть возврат