МинерАлочка• Изменено 19 июля в 08:15

Хочу глечик з Ефіопії

Доброго ранку. Дівчатка, підкажіть будь ласка, може хто знає. Хочу глечик з Ефіопії для кави. Побачила по тв, передачу де заварювали каву в Ефіопії. Там такий глечик гарний. Тепер хочу придбати. Вже в інтернеті все обшукала, нічого немає. Може ви підкажете. Може хтось живе в Ефіопії, чи буде подорожувати.
ТихоЯ• 19 июля в 08:24
Ось знайшла на іноземному стоку. Тобто якось через знайомих, хто у Європі, треба пробувати.

https://www.alamy.de/stockfoto-eine-traditionelle-...
ТихоЯ• 19 июля в 08:28
І найбільша вірогідність знайти товар, у країнах, які є торгівельними партнерами Ефіопії, наприклад, це: Німеччина, Швейцарія, США, Китай, Пакистан.
ЖонДуан• 19 июля в 08:28
https://vote-coffee.com/products/koromii-ethiopia-...
КинДза• 19 июля в 08:36
А як його мити?
муха в кедах• 19 июля в 08:42
может обратиться к кому-то из украинских гончаров и они сделают подобный на заказ?
автор МинерАлочка • 19 июля в 08:57
Знайшла більше інформації про глечик. Називається Джебена. Поки продаються на етсі.
автор МинерАлочка • 19 июля в 08:57
Ответ дляКинДза
А як його мити?
Думаю тонкою щіточкою. Там же тільки кава заварювати ся буде
автор МинерАлочка • 19 июля в 08:58
Ответ дляТихоЯ
Дякую за підказку. Знайшла на етсі♥️
Blackwater• 19 июля в 09:07
Ответ дляМинерАлочка
Сходите на мастер клас по гончарству. Сделаете такой за одно занятие. Он не сложный и вам поможет мастер. Правда мастер классы сейчас этт не дешевые стали,но с другой стороны если в Украине не купить..
Дама с собачкой• 19 июля в 09:18
https://www.ebay.co.uk/itm/126818419040
автор МинерАлочка • 19 июля в 09:28
Ответ дляДама с собачкой
https://www.ebay.co.uk/itm/126818419040
Дякую вам ♥️. Це прям він. Знала, що ви мені допоможете. Пішла реєструватися і робити замовлення.
Всім хорошого дня!
Ще одна мрія в +.
Дякую ❤️
Дівчина заглядєніє• 19 июля в 09:52
Ответ дляТихоЯ

Это не кувшин продают а фото
Майструю крила• 19 июля в 09:54
Ответ дляКинДза
А як його мити?
Там жир? Чтобы драить...
Если, то ёршиком.
Майструю крила• 19 июля в 09:59
Ответ дляМинерАлочка
Всім хорошого дня!
Ще одна мрія в +.
Дякую ❤️
Красиво, но непрактично вся такая посуда, да и любая - упадёт, разобъётся вся радость....
Только, это не дешёвая тарелка.
автор МинерАлочка • 19 июля в 10:04
Ответ дляМайструю крила
Только, это не дешёвая тарелка.
Ну тут не про практику, а більше про естетику. Я його побачила, і прям уявила як п´ю з неї каву зранку. Як вона в ній заварилася. Її аромат. Це річ з історією. Дуже люблю каву. А все може зламатися і побитися.