Барабасиха• 19 июля в 10:23
Відпочинок чи фінансова подушка
Вихідні. І в мене є два вибори
1. Поїхати в подорож за емоціями. Ціна питання буде 150-200 євро
2. Попрацювати, зекономити гроші, щось зробити корисне. Не факт, що вийде, звісно ж
Що обрати?
Ластоноша• 19 июля в 10:25
я бы выбрала отдых
но фин подушку тоже бы собирала
одно другому не помеха
но фин подушку тоже бы собирала
одно другому не помеха
Инфотуфелька• 19 июля в 10:26
Отдых. Хотя, мы же не знаем как у вас с финансами. Может эти 200 евро вы не заработаете в ближайшее время. Или у вас кредиты или родители больные.
Барабасиха
• 19 июля в 10:27
Ах, так. З серпня я не працюю. На місяць чи більше ще не знаю
І цей тиждень був складним. І я молодець була, зі всім справилась
Королева краси• 19 июля в 10:27
Я витрачаю значно суттєвіші суми на поїздки, бо для мене це як ковток свіжого повітря
Я б такое не носила, но продаю• 19 июля в 10:28
Ответ дляБарабасиха
Супер. Але за емоціями все одно поїдьте
Барабасиха
• 19 июля в 10:29
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Супер. Але за емоціями все одно поїдьте
Дякую, мабуть таки поїду ❤️
Барабасиха
• 19 июля в 10:30
Ответ дляДавно без алко
цікаво, що за емоцію плануєте?
Музей за 140 км від мене де все в огоньках
Поіздку машиною на кораблі, якщо вийде і переночувати, покататися по острові
Проработник• 19 июля в 10:34
Моя думка буде непопулярною мабуть, але і те, і те. Якщо подушки немає/вона не достатня - то подушка, бюджетний відпочинок і думати, як заробити більше на відпочинок який хочеться. Якщо подушка є - то відпочинок.
Є в мене приклади в житті, коли гола, боса і в вінку , зате в Парижі, бо «мрія і живем один раз», а коли півень в сраку клюне - то «спасіті, памагіті»
Ті, хто грамотно планує бюджет і розподіляє ресурси відповідно до своїх можливостей теж одне життя живе.
Нафаня Маня• 19 июля в 10:34
Ответ дляДля драки
Подушка, бо є момент коли грошей не зарабошь, а здоров´я сиплется
Ее спасут 150 у.е? А вот без отдыха как раз здоровье и пошатывается
НетЕщеНаверное• 19 июля в 10:40
Ответ дляБарабасиха
Если на два дня я б не поехала именно на ваш вариант. Мне остров и кораблик не интересны. Но это дело вкуса, если хочется , то поезжайте, лето одно.
НетЕщеНаверное• 19 июля в 10:41
Ответ дляПроработник
И прекрасно, что в Париже, а когда спасите-помогите, то можно кредит взять, или в долг. Будет что вспомнить зато.
Барабасиха
• 19 июля в 10:41
Ответ дляНетЕщеНаверное
А куди б ви поїхали на два дні?
Для драки• 19 июля в 10:44
Ответ дляНафаня Маня
Меня спасли
НетЕщеНаверное• 19 июля в 10:44
Ответ дляБарабасиха
А куди б ви поїхали на два дні?
В Прагу,например.)
Барабасиха
• 19 июля в 10:48
Ответ дляНетЕщеНаверное
В Прагу,например.)
А шо там? Бо якщо просто гарні історичні будинки, то цього мало мені
Барабасиха
• 19 июля в 10:50
Ответ дляДля драки
Меня спасли
В мене кредит можливий на 200 тис грн. Це десь 4.5к євро. То ж 150 таки справді погоди не робить
Для драки• 19 июля в 10:51
Ответ дляБарабасиха
В мене зарплата 11 тис гривень і мене 50 доларів спасе
НетЕщеНаверное• 19 июля в 10:52
Ответ дляБарабасиха
Мне не мало,архитектура интересна, люди, что еще должно быть, говорю же дело вкуса.
Проработник• 19 июля в 11:09
Ответ дляНетЕщеНаверное
Людям які живуть по такому принципу зазвичай кредитів великих давати не сильно хочуть, бо немає підкріплення. А в борг давати спасіті-помогіті зачасту дорівнює подарувати гроші, бо наступний за Парижем Лондон буде важливіший, ніж повернути вам борг, бо життя все ще одне, а після складнощів в житті так хочеться приємних емоцій і відпочинку…
НетЕщеНаверное• 19 июля в 11:17
Ответ дляПроработник
Ну вам какое дело, вы я так понимаю не реагируете на спасите-помогите, теоретик, а никто не обязан жить по вашим принципам. Хотя мне тоже непонятно, как люди не имеющие денег, пополнить телефон, покупают огурцы зимой, ну как пример, или как моя соседка два литра пива чуть ли не ежедневно.