ПриснитсяЖЕ• 19 июля 2025

Дивні наші люди…Плачуть, що грошей не вистачає на життя, а голосують за відпочин

Читаю часто теми, як виживають і не тянуть навіть їжу і одяг, а коли питають на форумі поради чи їхати на відпочинок, чи відкласти- більшість кричать відпочинок🤔нехай і за останні гроші.
Я без стьбу, просто дивуюсь, нащо та Турція за останні, невже емоціі і дешевше не можна отримати?) якщо ж ні, то не плачтесь що у нас більшість бідні в країні і на межі виживання.
Просто поняття фін.грамотність не знайоме більшості в нашій країні. Розумію, що кажу різко, але дивуюсь контрастам, ледь виживаємо , але живемо один раз , за останні в Турцію, бо ж не гірші за боХатих
Які у вас прідритети в умовах війни в якій і кінця не видно?
Результат:
вже голосів: 366
89 (24.32%) Збираю НЗ, відпочинок бюджетни
73 (19.95%) Тиц
62 (16.94%) Нема НЗ , але відпочиваю
51 (13.93%) Маю НЗ велике, не час відпочив
47 (12.84%) Є НЗ хороше, тому і відпочиваю
44 (12.02%) Свій варіант
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Если на горках рвется костюм то та горка опасна
Значит весь мир опасность)
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А шо он делает после школы, на каникулах?
Вы количество времени и % соотношение просчитать в состоянии?)
вре_Динка• 19 июля 2025
Є і нз і відпочиваю
90x60x90• 19 июля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Справа, навіть, не в порваному одязі. Поки малий був у дитсадку, то комбез-непромокашку після прогулянки протерла тряпочкою, і все. Тепер підліток. Осінь/весна чисті джинси потрібні на кожен день, а то й двічі на день, а в секонді такий розмір вже рідко зустрічаються.
Дуб береза• 19 июля 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Але більшість тем і коментарів про бідність , а не про заможність, а коли теми про відпочинок, більшість ЗА, так мені просто здається
ви не думали, що ці коментарі можуть писати різні люди? якщо грошей немає, то їх немає і на відпочинок.
Особисто я за відпочинок, навіть в кредит, якщо є можливість його погашати без надзусиль.
Зараз на дієті• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
И как доллар влияет на количество и износ одежды? Ну реально интересно 😃

Вы разницу между 2-3 набора и еженедельно нужен новый комплект понимаете? Суть в том, что сейчас это горки, велобеги и т.д. и попростотоно рвется, так как вечнотгле отцепляется, а в школе проще в этом плане.
Доллар напрямую влияет на цены. Смешно читать, что вы живя прекрасно на 20 тыс еженедельно покупаете новые комплекты одежды)))
Зараз на дієті• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа

и кстати, беговел для трехлетки ну никак не сравнится по цене с хорошим великом для подростка)
90x60x90• 19 июля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
І татів старий телефон/планшет з ’маааам, а у більшості в класі вже айфони не нижче ...’ і очі, як у кота зі ’Шрека’
Синди Кроуфорд• 19 июля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Та понятно
Чем больше экономит мама тем сильнее семья ’не любит’
Если я вижу голубику по хорошей цене, дешевле, чем яблоки и не покупаю ее, я имею право любить кислые вишни?
Позитивна• 19 июля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Яка вірогідність того, що дитина вибере порічку і відмовиться від голубіки?
Це в тому випадку , якщо голубіка не попадає в дім, бо мама купує дешеву порічку
Зараз на дієті• 19 июля 2025
Ответ для90x60x90
про это я вообще молчу)))
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
При чем тут цены? Та те комплекты по 200 грн на распродаже, в чем проблема его купить?

Что смешного ? Ну реально, цифры я написала, что не так?
Зараз на дієті• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Кому? У меня ее никто не есть вообще и я в принципе не вижу, кто бы ее сильно любил. Но тут дело вкуса, я вот вишни терпеть не могу свежие, а моя мама их обожала.
Я обожаю поричку, дочка обожает голубику и малину, может реально судок сьесть
Синди Кроуфорд• 19 июля 2025
Ответ дляПозитивна
Я перестала покупать голубику, после того как ее никто не ел. Я была упорная, раз 10 ее доедала с мыслью о натуральных витаминах .Теперь я могу есть мои кислые вишни и не напрягаться поеданием голубики?
Дуб береза• 19 июля 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ну радість є різна) яка ж то радість, якщо немає НЗ і відпочиваєш за останні?
На сімью дохід тис 40, нз немає, або копійки, то куди краще за емоціями? В Турцію за 70К(умовно) чи на озера на 20К?))
якщо у вас немає 70 тис, то де ви їх візьмете на відпочинок?
Тому ви і не їдете, як і багато інших людей, у кого є можливисть, ті і відочивають.
Для мене це перезавантаження, щоб була змога далі продуктивно працювати і заробляти гроші. Тому в моєму випадку, це скоріше окупна річ, ніж просто витрати.
Позитивна• 19 июля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Та можна їсти що хочеш. Ми про ситуацію , коли мама , яка витрачає на їжу в Києві 2 тис на тьох , хоче нас переконати , що голубіка не входить в її корзину тільки тому , що ніхто її не люблять , навідміну від порічки 😏
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляЗараз на дієті
Это одежда?)
Так и велик для подростка не сравнится с покупкой машины для взрослого, логично 🤷

К слову, электромобиль для 3 летки не дешевле велика, если что)))
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Нет 🤣
Позитивна• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Это одежда?)

Вся переписка це про те, що 5 тис на міс на людину на місяць це класно , а не бідність . По вашій версії
Синди Кроуфорд• 19 июля 2025
Ответ дляПозитивна
Насправді ви трошки не праві, дійсно є харчові звички, на які витрачається мінімум коштів, при різному доході.Але так 2000 це не реально.Я дивилась приблизне меню, якщо дійсно вони не м´ясоїди і їм якось вистачає однієї курки і кг. риби на тиждень, то на мою думку , це компенсується зазвичай овочами, горіхами, солодощами, чого немає в списку покупок.
12 галюцинаций• 19 июля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Когда началась война и мы лежали с дочкой и слушали как приближаются ракеты, и было не понятно пролетит мимо или на нас, и мы вспоминали какие-то классные моменты, и в основном это были моменты отпуска и путешествий. Когда муж ехал в квартиру и можно было ему заказать что-то из вещей, стало понятно что ничего мне не надо, без любых вещей можно прожить, т е все что важно, лично для меня - это моменты когда ты был счастлив и тебе было хорошо.
а ’моменты когда ты был счастлив и тебе было хорошо’ - це виключно 4-5 ночей в Турції або Єгипті чи деінде на назбиране за цілий рік?
КаРаКаТиЦа• 19 июля 2025
Ответ дляПозитивна
И? Не классно, а достаточно для жизни в семье без аренды.
12 галюцинаций• 19 июля 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Саме так
бо ’а шо люди скажуть’))) а в інсті фоточки виставити, щоб бачили ’могьом’? і дарма, що дешманський готель, що 5 ночей, що цілий рік ужимались... життя напоказ. Особисто добрий десяток таких знаю
12 галюцинаций• 19 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому ви вирішили осудити тих, хто робить не так, як ви?
Чому по вашому люди не мають права на відпочинок такий, який хочуть?
а де автор осуджує?
Позитивна• 19 июля 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так ці звички формуються внаслідок того , що попадає на стіл , а якщо мама стоїть на позиції , що треба вкладатися в 2 тис , то у ряду продуктів немає шансів просто , щоб їх змогли полюбити
Позитивна• 19 июля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Для підтримки життя в організмі, не більше
12 галюцинаций• 19 июля 2025
Ответ дляПозитивна
ну от, так мені в дитинстві ’формували звичку’ їсти ікру: зранку, як отченаш, столова ложка, незалежно від того, хочеш чи ні. І понині ікру не їм, а мені вже на днях 57 буде.
Позитивна• 19 июля 2025
Ответ для12 галюцинаций
Ну я не про примус, а про вибір
Синди Кроуфорд• 19 июля 2025
Ответ дляПозитивна
Вона писала, що в них більший дохід, але витрачають саме таку суму. Є шанс, що вони перепробували всі екзотичні овочі, фрукти , страви і залишився їх улюблений раціон, який їм подобається.😉
Мороженная курица• 19 июля 2025
Все НЗ потратила на отдых
Пофигу
Заработаю еще