ОхиИВздохи• 20 июля в 11:53
Крик душі. Чоловік.
Створюю тему виговоритися, хоча розумію, що нічого не змінить це, та і я навряд чи сама хочу щось зробити, щоб щось змінилося. Бо, насправді, не бачу який може бути вихід.
Спробую коротко: я працюю на двох роботах, основна, з/п більше в 1.5 рази від зп чоловіка, і додаткові підробітки в місяць від 4 тис до 20. Тобто я приходжу до дому і сідаю за роботу, але все залежить від кількості проектів, буває достатньо лише вихідних, буває підряд сплю лише 5-4 год. і потім йдц на основну роботу.
Чоловік, як ви зрозуміли, працює і отримує менше за мене, змінити роботу не може, бо тут - бронь. Через війну прийшов сюди працювати. Вдома робить багато чого, і наче б все гаразд, він молодець а я незадоволена сука. Ось щойно посварилися. Я була зайнята, чоловік готував їсти. І тут я заходжу на кухню, він вже приготував, бере чоловік ганчірку (купляємо такі квадратні) для стола і витирає підлогу. Потім кидає її на кут раковини, бо звички мити після використання немає. На моє: не можна для столешні ганчірку використовувати для підлоги - він возмутився- в що такого? А я лише промокнув воду, що розлив. Тоді я начинаю емоційно: ну то хоч помий ту ганчірку, ну хтось же візьме її потім. Він психонув, сполоснув її, заткнув мені рота "все, задовбала. Не хочу слухати. Замість того, щоб сказати дякую, їсти приготував, постійно всім незадоволена". І розмова закінчена ним.
Наче розумом і розумію, що це дрібниця, але ж так в усьому і на кожному кроці. Хочеться кинути все нафіг і жити самій.
ОхиИВздохи
• 20 июля в 11:55
Я розумію, що людину не змінити. Живимо разом вже скоро 25 років. Так, раніше я закривала очі на цей його недолік (побутова недоумкуватість) багато що робила сама, а це вже задовбало.
И_В_офигительных_штанах• 20 июля в 11:56
Зато у вас там иммунитет наверное хороший.. унитаз он моет?
ОхиИВздохи
• 20 июля в 11:56
Ответ дляLike-995b
Успокойтесь) проживете так еще 25🤣
Та так і буде, не бігти ж на розлучення подавати. Але реально достало. І немає кому про це сказати.
И_В_офигительных_штанах• 20 июля в 11:57
Ответ дляНагайна
Зачем вступление о финансах?
Если вас бесит просто бытовуха?
Ну типа если бы он 3 к уе приносил, то можно и пол вытереть губкой для посуды)
АфродитаПетровна• 20 июля в 11:57
нехерасе
запхав ганчірку до рота
високі відносини
розумію, що ви бензопіла дружба
але це капец
запхав ганчірку до рота
високі відносини
розумію, що ви бензопіла дружба
але це капец
ОхиИВздохи
• 20 июля в 11:57
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Якщо я двісті раз попрошу. І то, завжди після його миття там, де вода коричневий наліт. Бо він вважає, що там випивати не потрібно, і так нормально.
ЛісАпетная• 20 июля в 11:58
Ответ дляНагайна
Зачем вступление о финансах?
Если вас бесит просто бытовуха?
Обычно главный аргумент у советчиц, что он добытчик, деньги зарабатывает, быт вести не должен.
И_В_офигительных_штанах• 20 июля в 11:58
Ответ дляОхиИВздохи
Та я не про те) але вам краще не знати про що😀
ОхиИВздохи
• 20 июля в 11:59
Ответ дляНагайна
Зачем вступление о финансах?
Если вас бесит просто бытовуха?
Тому що немає сил та часу у мене займатися побутом. Затім, щоб наголосити, що він не ’упахався і хоче відпочити’
ОхиИВздохи
• 20 июля в 11:59
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Якби він приносив 3 к це, я б сама все робила. Не було б потреби сидіти додатково і в день і вночі за роботою.
Кривая спроса• 20 июля в 12:00
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Той же тряпкой?
Білий Лосик• 20 июля в 12:00
Та набридли Ви один одному до печінок, наступні 25 пройдуть в такій же теплій атмосфері.
Була б можливість роз´їхатись по окремим квартирам вже б розлучились.
ОхиИВздохи
• 20 июля в 12:01
Ответ дляЛісАпетная
Так, дякую. Хоч ви ви мене зрозуміли і не ’стебётесь’
Нагайна• 20 июля в 12:01
Ответ дляОхиИВздохи
Чому не відмовитись від частини додаткової роботи? Тоді і німб страдаліци можна буде зняти.
Вам телефонограмма• 20 июля в 12:01
Автор, Вам нужно отдохнуть. Серьёзно. Вы просто устали. Возьмите отпуск хотя бы на недельку и возвращайтесь с новыми силами. Конечно тут или смириться, или разводиться. Но вначале отдохнуть. Я тоже моогием не довольна могу быть, но выстрелить это жесть, мужа подклую. Вы же на эмоциях сказали, эмоциональный ответ и получили.
Тоска в носках• 20 июля в 12:01
Ответ дляОхиИВздохи
А ми помийне відро, що ви нам це сміття вивалюєте. Роби скандал чоловіку
ОхиИВздохи
• 20 июля в 12:02
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А, зрозуміла. Сподіваюся, що йому лінькі задля цього йти аж на кухню. Таки відстань
АфродитаПетровна• 20 июля в 12:02
Ответ дляВам телефонограмма
ганчірка, запхнута до рота - це любов
ОхиИВздохи
• 20 июля в 12:03
Ответ дляPoradna
То ви і не займайтесь, ви працюєте бо можете. Не можна так через побут принижувати чоловіка. Він ваш партнер, ви його обрали
Для мене приниження - це відсутність гігієни хоча б на примітивному рівні.
Вам телефонограмма• 20 июля в 12:03
Ответ дляАфродитаПетровна
ганчірка, запхнута до рота - це любов
Я думаю вы не так поняли прочитанное. Закрыл рот он словами, а тряпку сполоснул
Кривая спроса• 20 июля в 12:04
Ответ дляОхиИВздохи
Не живите с ним! Лучше взять 3 работу, и развестись.
Упругая попка• 20 июля в 12:04
Ответ дляОхиИВздохи
Вариант А- перестать играть в Ольгу Фреймут. Сделал и отлично. Вариант Б- продолжать пилить. Вариант С- сделать самой. Я бы выбрала А, х@р с той тряпкой. Если бы вы не увидели, то и понятия не имели чем и как он моет. И никто не умер.
Вам телефонограмма• 20 июля в 12:04
Ответ дляКривая спроса
И добавить четвертую- домашние обязанности 😅