ОхиИВздохи• 20 июля 2025

Крик душі. Чоловік.

Створюю тему виговоритися, хоча розумію, що нічого не змінить це, та і я навряд чи сама хочу щось зробити, щоб щось змінилося. Бо, насправді, не бачу який може бути вихід.
Спробую коротко: я працюю на двох роботах, основна, з/п більше в 1.5 рази від зп чоловіка, і додаткові підробітки в місяць від 4 тис до 20. Тобто я приходжу до дому і сідаю за роботу, але все залежить від кількості проектів, буває достатньо лише вихідних, буває підряд сплю лише 5-4 год. і потім йдц на основну роботу.
Чоловік, як ви зрозуміли, працює і отримує менше за мене, змінити роботу не може, бо тут - бронь. Через війну прийшов сюди працювати. Вдома робить багато чого, і наче б все гаразд, він молодець а я незадоволена сука. Ось щойно посварилися. Я була зайнята, чоловік готував їсти. І тут я заходжу на кухню, він вже приготував, бере чоловік ганчірку (купляємо такі квадратні) для стола і витирає підлогу. Потім кидає її на кут раковини, бо звички мити після використання немає. На моє: не можна для столешні ганчірку використовувати для підлоги - він возмутився- в що такого? А я лише промокнув воду, що розлив. Тоді я начинаю емоційно: ну то хоч помий ту ганчірку, ну хтось же візьме її потім. Він психонув, сполоснув її, заткнув мені рота "все, задовбала. Не хочу слухати. Замість того, щоб сказати дякую, їсти приготував, постійно всім незадоволена". І розмова закінчена ним.
Наче розумом і розумію, що це дрібниця, але ж так в усьому і на кожному кроці. Хочеться кинути все нафіг і жити самій.
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляУпругая попка
Вариант А- перестать играть в Ольгу Фреймут. Сделал и отлично. Вариант Б- продолжать пилить. Вариант С- сделать самой. Я бы выбрала А, х@р с той тряпкой. Если бы вы не увидели, то и понятия не имели чем и как он моет. И никто не умер.

Рада,що тут є адекватні все ж таки
жінка незаміжня• 20 июля 2025
Ответ дляГостра на язик
Вы биологию учили?
Когда-то открытием было когда известный хирург наш друг пришел в гости, и когда я заметила что он не помыл руки после улицы и сказала ему об этом, то получила лекцию по биологии, смысл которой в том, что такое мытьё не имеет смысла, если ты при этом не во всем стерильной одежде и не в стерильном пространстве. Микробы они везде вокруг нас. Кстати он тоже может губкой для посуды вытереть что-то на полу, воду, жир. Жена его орет, а он смеется
Многие втихаря вытирают, я тоже
Но не терплю грязных столешниц, полов. Тряпку потом мою, конечно. И вообще, быстро поднятое не считается упавшим.
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Тому що гроші треба. Є спільна мрія і мета, сина, якому 15 років, відправити на навчання в Європу. В нас залишилося лише два роки на збір грошей. насправді, з такими зарплатними, не так і багато виходить відкладати. Син ходить до репетитора з мови.
Вам варто поїхати з сином в Європу вже зараз і залишити чоловіка в спокої.
Може тоді хоч чоловіку пощастить і наступні 25 років він проживе з нормальною жінкою.
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Не можу. Не можу. Сина треба вивезти з України
До ось для чого вся ця тема створена?
Чергова матрьошка зайшла здалеку
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ні, не пофіг. Син теж хоче і вчить німецьку, ходить до репетитора навіть на канікули. Зазвичай, він до навчання не охочий, розумний, але лінивий, а тут сам все вчить, ми навіть не контролюємо.
В Німеччині в таборі для біженців він її вивчить значно швидше і безкоштовно-
ідеальний варіант
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляДодаю напруги
А теперь поменяйте ситуация наоборот. Муж работает на двух работах. Пришел на кухню а вы салат покрошили крупно, а он любит мелко. Он устал и такой... ’а чо это за хрючево, быстро переделай свинья бытовая’... а вы старались готовили...
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Такий же як і чоловік. Через пень-колоду. Купила робота, думала буде краще, результат - та ганчірка не міняється на рОботі все прибирання вся квартира. Прийшлось їх заховати і вручити швабру. Тепер щось там вазюкає після пилососа.
Бо я поганий поліцейський, в чоловік хороший - він завжди на стороні сина і каже що я прискіпуюсь
Щоб не напрягала сина розбирати посудомийку - то чоловік це робить сам.
Тоиви й сина теж дістали? Мабуть самій треба вам їхати до фріців,ґрунт готувати)
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Це ж треба дожити до пів століття, і не навчитися комунікувати з чоловіком. Уявляю, як йому непросто. Мати в такому віці сина 13 років та жінку - пілу.
Точно
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ви серйозно? Ну хоч людей спитайте, а не тільки про гранти читати статті. Левова доля витрат - проживання, харчування.
Для розумних є гранти,тупим во не потрібна
імхо
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Що робить? Гуляє з друзями, купається в річці, вчиться, тричі на тиждень репетитор - ми навіть не контролюємо і не заставляємо, він сам прийшов і сказав, що на канікулах буде тричі ходити. Спить до обіду. Ще в спортзал ходе.
Лагерь його категорично не цікавить. Я навіть вмовляла, йому не цікаво
Які батьки, такі і діти
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
У чоловіка 16-19. У мене 30-41 плюс додатково 4-20. Проекти бувають різні, буває я зроблю, а вони довго чекають на погодження.... І тоді мені платять не в той місяць, а в наступний, чи через місяць
І вам все мало,ну-ну
Буде,як в казці про корито
Физрукая• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Вже десять сторінок це мусолять, яка я істеричка. Так, я істеричка
А для чого ви таку плитку купили з ефектом затертого?
Треба було сніжно-білу,як в операційній
Кофр для ноги• 20 июля 2025
Из за такой мелочи как тряпка настрочили14 страниц ..бред
Дякую_аж_підскакую• 20 июля 2025
Вас не это бесит, тряпка -просто очередной повод для напоминания, что вы живете с бабой. Если вы натуралка, то это как изнасилование.
Будьте так ласкаві• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Якби він приносив 3 к це, я б сама все робила. Не було б потреби сидіти додатково і в день і вночі за роботою.
Не оцінить. У нас таке закінчилося його зрадою. Один в один як ви жили. Я вкалувала, він готував. Поговоріть з чоловіком
Дякую_аж_підскакую• 20 июля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
У моей коллеги также. Больше чем полгода искал неспешно работу, хотел только директором. Она ему еще и бежала после работы готовить и рубашечки гладить на собеседования. Нашел работу исполнительным директором, сразу начал трахаться с секретаршей. В итоге развод.
Рожева юбка• 20 июля 2025
Ответ дляНагайна
Зачем вступление о финансах?
Если вас бесит просто бытовуха?
она спит 4-5 часов, срывается на людях. Сил сдержаться не хватает. Логично в общем то.
ПесиКот• 20 июля 2025
Мiй ще краше, взяв мою щiтку Зуби почистить, сказав, а до такого? Ми все разом робимо
ТониСопрано• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ну якщо б Фреймут прийшла у гості, то був би піпец. Бо кузня вся брудна і липне: фасади, витяжка, холодильник та посудомийна вся в брудних відбитках. Підлога теж грязна.
Боже, кого то в войну ещё такие мелочи, как отбитки пальцев на Не СГоРеВШЕй мебели парят... Тряпачка. Все это такая незначительная хрень... Вы счастливые люди. Чистота во всем счастья не принесет, семью не сбережёт
diablo12• 20 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Я розумію, що людину не змінити. Живимо разом вже скоро 25 років. Так, раніше я закривала очі на цей його недолік (побутова недоумкуватість) багато що робила сама, а це вже задовбало.
Делайте сами, грызёте мужика, такие и мужчины есть, которые жён своих изводят придирками и это не ок
КаРаКаТиЦа• 20 июля 2025
Ответ дляФорточка
Пользуйтесь бумажными полотенцами и проблема отпадет.
У меня муж бытовой свин. Давно не обращаю на это внимание. Под настроение либо сама уберу , либо вызверюсь и он сам вылижет. Но чтоб разводиться… ага, щас, разбег возьму. Мы тоже уже 25 лет прожили, нафиг мне эти сложности менять на другие. Кстати, один сын вырос повернутым на чистоте, а второй свином. Люблю их одинаково и даже младший свин все чаще старается быть маминой радостью с тряпкой для пыли.
Если вам муж достаточно зарабатывает, чтобы вы не работали на двух работах, и могли отправить сына учиться за границу, то бумажные полотенца - решение :)
КаРаКаТиЦа• 21 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Так, грязно. Дуже грязно. За порадою порадниць не звертаю на це увагу. Помили так-сяк, ще й раз у тиждень, кажу дякую.
Автор, у меня противоречивые чувства: с одной стороны - вы бы наверняка назвали меня засранкой, а с другой - я вас так хорошо понимаю, читаю и аж нехорошо становится. И тоже перечислять - не перечислять всех нюансов. И с деньгами та же лажа, только я еще и в декрете. До декрета у нас было примерно как у вас процентное соотношение в зарплатах.
КаРаКаТиЦа• 21 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Не має часу на спеціаліста і грошей. Сімейна на моє: немає сил, погано сплю, постійно заморена сказала: то у вас стрес більше гуляйте і спіть.
Ну кстати, купите магния глицинат, от 450 мг.
А по поводу специалиста (я не читала что вам советовали, выбрала только ваши сообщения) с психологами есть такая штука: как только начинаешь ходить к психологу, так и деньги появляются, то есть на психолога всегда хватает)) А то и заработки конкретно увеличиваются (если есть запрос на это).
Важно: психолог должен быть компетентным.
Паратруперсупер• 21 июля 2025
Знаєте я теж дуже люблю чистоту, завжди підтримувала, в хороші часи і прибиральниця була. Ну і так по мелочі, робот пилосос, як тільки він з´явився в Україні, посудомийка. Але в часи ковіду впала в невеличку депресію, спала і нічого не робила, піднятись не могла з ліжка. В квартирі підлога почала липнути до взуття ☹️І це при тому, що до цього в мене завжди було чисто. Чоловік нічого мені не казав, пилесосив, мив підлогу , після роботи. А я лежала. Потім все налагодилось, але я просто уявляю свою реакцію в той час, якби він мені сказав у нас грязно, прибери.
автор ОхиИВздохи • 21 июля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Ні, не знаю . І до чого ваш опус? Тепер у кожній розповіді ви шукаєте депресію? Де написано хоч один з симптомів депресії у чоловіка? Чому ви виправдовуєте його? Теж щ секти святої матні? А я значить стальна. В мене не положено бути депресії. Відправляючи мене до лікаря (вже збилась з рахунку, скільки таких дописів було) за заспокійливими та антидепресантами - кожна друга при цьому укольнула і обізвала.
Зате як чоловіку : та бідненькій, та бережіть, та сама зроби. Та звісно, все самій. ВСЕ. Бо бідненьку людинку треба поберегти. В я коняка, нащо мені це.
Фу мля, вступила у гімно на 14 сторінок.