Колгоспниця• Изменено 20 июля в 12:20
Тонус или шевеления?
17 с половиной недель. Бывает лежу на спине и в области матильды, то там то там ощущаю странную активность. Как будто бы внутри лопаются пузырьки.
Слышала, что во втором триместре увеличивается количество околоплодных вод и при тонусе и сокращении они очень хорошо чувствуются. У меня как раз есть с этим небольшая проблема.
Вот я и думаю, это уже ребенок начал шевелиться, или это воды?
Тетяна дитячий масажист• 20 июля в 12:59
Ви, мабуть, дуже чутливі. Тому дуже добре чуєте, що відбувається в середині. Але , якщо є схильність до підвищення тонусу, краще переключитися на те, що буде на Вас позитивно впливати, заспокоювати тривожність. Бо тонус це не ок. А нагнати його хвилюваннями можна швидко.
Тому розслабте себе, займіться чимось цікавим для Вас, тим що захоплює Вашу увагу.
На прийомі у свого лікаря запитаєте. Він Вам дасть точну відповідь чи є якісь проблеми.
А з приводу шевелінь дитини, Ви згодом самі все зрозумієте. Це диво ні з чим не можна порівняти.
Спокійної Вам вагітності
Білка в колесі• 20 июля в 13:17
Тонус - это когда живот (матка) стоит кирпичом. И долго. К матильдам, Мальвинам и прочим не имеет никакого отношения.