Протру пилюку• 20 июля в 12:49
Спітомін
Хто має досвід лікування даним препаратом? Чи допоміг при тривозі, безсонні? Чи були якісь побічні реакції на нього? Яким курсом приймали? Поділіться відгуками, будь ласка.
Тетяна дитячий масажист• 20 июля в 13:27
Краще ти до лікаря. Тільки спеціально навчена людина з дипломом лікаря ( бажано психіатра - не треба його боятися, він не вкусить) може та має право і відповідальність давати відповідь на питання автора. Та й взагалі, спітомін - рецептурний препарат. Рецепт дає лікар
Протру пилюку
• 20 июля в 13:41
Ответ дляТетяна дитячий масажист
Вітаю. Вам цей препарат назначив психіатр?
Так
Протру пилюку
• 20 июля в 13:42
Ответ дляСмячиком
Може краще антидепресант, автор?
Я не знаю, що краще( Препарат призначив лікар-психіатр, рецепт виписав
любименькая• 20 июля в 14:55
ще можна до невропатолога звернутися, вони теж виписують такі ліки. Безрецептурні, які я приймала, і дієві - Седафітон та Кроксан. Але всі не рецептурні ліки слабенькі, при сильній тривозі будуть мало допомагати. Ну, в принципі, вони для таких ситуацій і не розраховані
Воленс-неволенс• 20 июля в 15:57
Чудовий препарат, пила його 4 місяці на початку війни. Пила разом з антидепресантом.
Не заздріть тьоті• 20 июля в 16:36
Мені не зайшов, два місяці пила - нічого не змінилось абсолютно. Приймала разом з антидепресантами
Протру пилюку
• 20 июля в 16:41
Ответ дляВоленс-неволенс
Можливо, саме антидепресант допоміг?
Воленс-неволенс• 20 июля в 20:29
Ответ дляПротру пилюку
Можливо, саме антидепресант допоміг?
Я різницю з ним і без нього сильно відчувала, зі спітоміном був стан ніби вимкнули тривогу, така тиша була всередині, досі памʼятаю той кайфовий стан. Коли припинила приймати, антидепресант допомагав, звісно, але вже тієї «тиші» не було.
Протру пилюку
• 20 июля в 20:37
Ответ дляВоленс-неволенс
Дякую вам за відгук!
Воленс-неволенс• 20 июля в 22:05
Ответ дляПротру пилюку
Дякую вам за відгук!
Нема за що, пробуйте, це єдиний шлях дізнатися, підійде вам чи ні, бо просто боятися - це не допоможе. Препарат пройшов багато досліджень, у тому числі і в Україні, пошукайте, якщо це вас заспокоїть. У нього, на відміну від антидепресантів, немає синдрому відміни, можна кидати в будь який час. Одужуйте:)