Глаза_в_3_карата• 20 июля 2025
50 відтінків
Ви передивляєтесь це шедевро кіно чи дивилися лише 1 раз?
Я дивилася всі фільми по одному разу, коли вони тільки вийшли. Взагалі не зачепили
Результат:
вже голосів:
30 (50%)
Дивилась 1 раз
19 (31.67%)
Не дивилася взагалі
8 (13.33%)
Дивилась не всі частини
3 (5%)
Передивляюсь
Бяки-козяки• 20 июля 2025
Мне немного актрису жаль - теперь будет актрисой одной роли. Или ей стоит поменятб стиль и прическу.
Я фильм не смотрела, но в когда попадаеться трейлер Материалистка - в голове - ...а это та которая бдмсщица.
Краля-Галя• 20 июля 2025
Ну Попелбшку всі перечитували. І ок. А тут дивуються, що цей фільм хтось передивлявся. Нормальний фільм. В стилі Попелюшки. Лише принц трохи не згущенкою пригощав.