Ms. Любмая жена• 20 июля 2025
Кияни, у Києві реально прожити одній людині на 30 тисяч?
Пройшла онлайн співбесіду, запропонували переїзд до Києва на роботу.
Мені 24, зарплата 30 тисяч (молодшим економістом).
Подруга пропонує знімати у неї кімнату за 3 тисячі + 2 тисячі комунальні + у мене є кредит, півтори тисячі ще на кредитку без погашення основної суми.
Того чистими виходить 23500.
Є сенс з таким заробітком сіпатись туди?
Але з іншого боку, набридло моє містечко, хочу змін.
Того чистими виходить 23500.
СкрипяСердцем• 20 июля 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Дякую, але я страшно не люблю шум.
Там немає шуму ,кожен живе в своїй кімнаті
Тень льва• 20 июля 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Ну бо вона молода дівчина як і я, і теж хотітиме водити хлопців/друзів. А через мене не зможе.
І сусідів вона не планувала брати. Мала всі права попросити 5-6 тисяч за оренду, а не 3.
5-6 це вже однушка бабушатнік
Тень льва• 20 июля 2025
Ответ дляМедсестричка
Зараз живе з батьками. Це зовсім інша річ, ніж жити самій. Витрати треба рахувати в обох містах. Чистими 10 в маленькому містечку, те саме, що чистими 20 в Києві.
взагалі не згодна ,в столиці через конкуренцію речі і продукти дешевше
Ms. Любмая жена
• 20 июля 2025
Ответ дляТень льва
5-6 це вже однушка бабушатнік
І що, що бабушатнік?
СкрипяСердцем• 20 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну з іншої шиї, на якій сидите
Живу за свої гроші
Тень льва• 20 июля 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
І що, що бабушатнік?
це я до коментаря ,що могла вона попросити зі кімнату стільки .Звісно що нічого ,норм на перший час .Щасливого переїзду
Домовенок Кузя• 20 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Не смішіть ,не можуть скласти ціну своїм хрущам і навіть більш менш варіантам то і висять оголошення місяцями ,поки ціну не змінюють і потім далі висять
Вони висять, бо це рієлторські заманухи. Реальної квартири там давно нема. Зате ’є трохи дорожча на сусідній вулиці, записати на перегляд’? 80% квартир на тому ж ЛОХі - насправді вже давно зняті з експозиції
СкрипяСердцем• 20 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні,це реальні варіанти,знаю бо ми з´їхали недавно,господар так і знайти не може вже 3 місяці нових орендарів
Заставляличка• 20 июля 2025
Ответ дляНевгамовна
Да. Я сравниваю со своим посёлком , где нет сетевых супермаркетов, а до ближайшего атб 40 км
А рынки? Там обычно все намного дешевле.
Домовенок Кузя• 20 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Номер господаря вказаний в оголошенні?
Фотки моєї один рієлтор 2 тижні не знімав, хоч я вже й скарги нажимала тощо. Це при тому, що дозволів копіювати оголошення я не давала
СкрипяСердцем• 20 июля 2025
Ответ дляНевгамовна
За рахунок атб в Києві ще можна вижити
Якщо не купувати каву та тістечка по 300 гривень
Заставляличка• 20 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Где висят? В эконом сегменте квартиры сдаются за сутки. Даже в 17 году я максимум за 2-3 дня сдавала и то потому, что выбирала кому.
По поводу цены, ну вас никто не мешает купить свою, что же вы этого не делаете?)
Кров з молоком• 20 июля 2025
Я бы пробовала ехать. Самому на такие деньги прожить вполне реально. Не шиковать, но и не нищенствовать. У меня ребенок был в лагере 10 дней, а вообще по минимуму тратила на себя. Вернуться в свой город всегда успеете. Только комнату может все-таки не у подружки снимать? Лучше у чужих людей
Невгамовна• 20 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
За рахунок атб в Києві ще можна вижити
Любой другой сетевой магазин дешевле, чем наши магазинчики
Міняйловна• 20 июля 2025
Автор, конечно пробуйте, какие ваши годы
Вернуться к родителям и что-то там найти всегда успеете. С подругой не срастётся снимете другое жилье недорогое. Только постарайтесь максимально пока такое дешевое жилье закрыть ваш кредит, чтобы быть свободной и отложить на съем квартиры первый/последний месяц заначку, чтобы переезд если что не сильно ударил по карману. А так у вас появятся перспективы, новый опыт даже в конце концов. Парня встретите хорошего! Удачи вам!
жижифреймут• 20 июля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
А чё вам не хватит 23? Хватит с головой...
Ще й 300$ можна відкласти.
жижифреймут• 20 июля 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
А вы попробуйте вообще найти без риелтора!!!🤣
Легко.
дама_из_декрета• 20 июля 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Ні, я забезпечую себе сама
Ви правда думаєте, що якби я сиділа зараз без роботи мене взяти б помічником економіста у велику компанію?))
Я економіст за освітою, навчалась у обласному центрі, паралельно проходила навчання
Зараз працюю бухгалтером у державній установі, зп 12 тисяч
Живу з батьками
Вы ленивая. Едьте уже на вольные хлеба и поживает своей жизнью. Может и жениха заодно найдёте в приличной компании или в столице.
Ms. Любмая жена
• 20 июля 2025
Ответ длядама_из_декрета
Лінива, і саме тому зараз пашу як кінь і збираюсь переїхати?
жижифреймут• 20 июля 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Без риэлтора?! Она вон без задатка собирается снимать
Легко. Ви як з космосу, чесно!!!
дама_из_декрета• 20 июля 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Вы ж не знали что делать еще 5 минут назад?и тему создали?
Домовенок Кузя• 20 июля 2025
Ответ дляжижифреймут
Легко. Ви як з космосу, чесно!!!
Поділіться з нами, як
жижифреймут• 20 июля 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Кому потрібна селючка як я?))
Не смішіть
Всім. Це краще ніж столичні дзьобаті транси.
жижифреймут• 20 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Автор, вам пишуть про те, що якщо ви ПЛАНУЄТЕ через 2-3 місяці з´їхати від подруги, то вам треба буде на той момент мати гроші на перший місяць, завдаток і рієлтору. Ви читаєте жопою і ще й огризаєтеся до людей, які намагаються допомогти
13 років знімала житло, жодного разу не зверталася до ріелторів.
жижифреймут• 20 июля 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Ага... это в Киеве то где при выезде еще и за клининг отдельные деньги снимают?))))
Фантазер, ти мене називала...
жижифреймут• 20 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
А хрущовку лохи здають чи що? Чи ви така красіва, що вам здадуть без залогової суми? Вам люди пишуть, які самі здають квартири не перший рік. Ви розумієте, що на кожне оголошення приходять різні люди і хазяйка вибирає? То чого вона вибере бідосю, у якої грошей нема навіть на залогову суму? Це редфлаг для орендодавців, це значить, що у вас трабли з платоспроможністю...
Набралася, ви нещасна модних слрвечок, а жити не навчилася.
Домовенок Кузя• 20 июля 2025
Ответ дляжижифреймут
Не раджу бухати перед робочим тижнем. Чи Ви така в принципі і є?)))